Szukam kotki we wrocławiu- chyba znalazłam

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 30, 2004 15:03 Szukam kotki we wrocławiu- chyba znalazłam

Bardzo chciałabym przygarnąć rudą małą kotke... najlepiej we Wrocławiu, lub okokic. Myśle o małym kociaku. Przjeżałam wszystkie oferty adopcyjne i wszystkie kotki są przepiękne.... ale nie potrafie tego wytłumaczyć... porostu trzeba kota pokochać od piwerwszego wejrzenia. Dlatego nie mówie że musi być koniecznie rudy (choć zawsze rude podobały mi się najbardziej). Ten kociak z tematu "Komu pięknego rudaska" Już nie jest do wzięcia a po za tym nie było pewnoeści co do płci kociaka. Czekam na propozycje i będę na bierząco przeszukiwała dział adopcji. Nawet gdyby kotek był daleko to można zawsze próbowac organizowac transport.. na forum jest tyle uczynnych ludzi, że często to się udaje. Zwłaszcze, ze pod koniec tego tygodnia wielu kociaży przyjedzie napewno do wrocławia na wystawę.


Pozdrawiam serdecznie i choć to co napisałam może się wielu wydawać dziwne to prodsze o pomoc w tej sprawie.
Ostatnio edytowano Pon sie 30, 2004 16:54 przez Dorocia, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Dorocia

 
Posty: 388
Od: Pon lip 12, 2004 20:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 30, 2004 15:18

aa, jesli przejrzalas to bedziesz na biezaco.. :)

loeb

 
Posty: 791
Od: Pon lip 05, 2004 17:45
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon sie 30, 2004 15:59

Dorociu, zapraszam w sobotę i w niedzielę do Hali Ludowej
Jest wystawa kotów i przy tej okazji będize również można adoptować kociaka (spójrz do wątku kiwi)
czterej pancerni.... i piesy dwa :)
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Gacusiowa

 
Posty: 5427
Od: Wto gru 09, 2003 12:22
Lokalizacja: Świebodzin, home sweet home <3




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 527 gości