Karmel i Eiro - meskosc, meskosc i po meskosci...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 18, 2004 8:17

kociaki juz po wizycie u weta, tym razem trafilismy na naparwde fachowego weta :) kociaki dostaly antybiotyk, porcje druga, wet stwierdzil, ze zle nie wygladaja, ze jest duza poprawa, o wszytsko sie wypytal, o wsyztskim powiedzial.

Karmel spala na lozeczku wiekszosc nocy!!! z nami!!! :)

machami ogonkami do Was!

marushka

 
Posty: 356
Od: Pt sie 06, 2004 11:12
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob wrz 18, 2004 10:06

Super, że jest lepiej :lol:
Mizianki przesyłam :lol:
Obrazek ObrazekObrazek
Ania + Sonia (06.2002-07.2014)+ Imbir (07.2002-11.2013) - Tocik (.... -09.2023) Aszka i Niuniuś
Nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... &start=675

Aniutella

 
Posty: 5230
Od: Czw sty 23, 2003 11:28
Lokalizacja: Warszawa - Chomiczówka

Post » Nie wrz 19, 2004 11:04

dziekujemy za mizianki!
dzis nam o niebo lepiej, a moze nawet o dwa nieba?? od rana samego, od godziny 7 do sypilani i pokoju naszych "rodzicow" wpadaly promyki sloneczne. Wiec my sobie biegalismy ile sil w naszych lapkach:) na zakretach trudno czasem wyrobic, bo panele i slisko i zarzuca nam tyleczki. czasem tez z zastartowaniem mamy problem. beigniemy, przebieramy lapkami a one wciaz w miejscu :)

taaak, czujemy sie lepiej :lol: :lol: :lol: dowodem na to, moze byc fakt, iz od 7 do 12non stop biegalismY!!!coz, trzeba bylo nadrobic poprzednie przespane dni!! teraz troche sie zmeczylismy, wiec lezymy. Karmel pod stolem, a Eiro przytulony do TZ z glowa schowane pod ramie. BO ja Eiro to strusiem jestem i zawsze glowe chowam :)

AAAA :D :D i odkrylismy fascynujaca przestrzen do biegania!! lozko naszych panstwa!!! cudownie po nim mozna sie tarzac, gryzc, mocowac, no i wskakiwac w biegu. Nawet jakies spiace wybrzuszeniia pod koldra nam nie przeszkadzaja ;)))

zyczymy wszystkim milego i usmiechietego dnia! pozdrawiamy wszytskie kociaki na forum! Miay, Miau, mrrr

marushka

 
Posty: 356
Od: Pt sie 06, 2004 11:12
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie wrz 19, 2004 13:03

Cieszę się że już wszystko jest w porządku :) Obowiązkowe mizianki dla kotuchów :)
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Nie wrz 19, 2004 22:52

no to pięknie :D
a może jakieś nowe foty ? :wink:

ElaKW

 
Posty: 3788
Od: Śro mar 05, 2003 15:50
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro wrz 22, 2004 10:43

my juz zdrwoe prawie jestesmy. mowimy prawei, bo mnie, Karmel czasem troszke nosek sie zatyka. Ale szalejemy juz niemozliwie!!!skaczemy po wszytskim, ze wszytskiego i przez wszytsko :) ja coraz wyzej skacze!!! a moj Eiro rosnie jak na drozdzach!!! i kark mu sie robi coraz szerszy...hehe
dzis mnie prawie przygniotl moj pan. bo wskoczylam na lozeczko w nocy i spalam przytulona i pan sie odwrocil...bo on nie wiedzial, ze ja tam jestem :( i musialam sie na czworakach wygramolic :)

a Eiro juz sie tak nie boi ! patrze sobie, jak on sam na kolana wskakuje! i ze stolu probuje krasc, a swoja miseczke ma pelna...Lakomczuch!!!To ja na razie przerywam, bo bedziemy sie teraz gonic! papa!

marushka

 
Posty: 356
Od: Pt sie 06, 2004 11:12
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt wrz 24, 2004 9:28

no tak, i zaczelo sie :D :D :D

kociaki juz baaardzo zdrowe sa.... co o tym swiadczy? coz, dzis pierwszy raz...zacely wiariowac o godzinie 4.00 nad ranem :lol:
skoki na lozko ,na komode, na szafki. oczywiscie z wielkim impetem!!! obgryzanie mojego palca u nogi...a paznokcie obcielam, wiec o co jej chodzilo???? :) :) :) hehe

no i ja, czyli Karmel stiwerdzilam, ze pani ma za duzo rzeczy na szafce nocnej, trzeba wszytsko zrzucic!!! i odkrylam komode! jest bardzo wygodna i ile rzeczy mozna z niej zrzucic!!! jakies swiecidelka, bizuteria, kwiatki!!!

o tak, czujemy sie juz baaardzo dobrze!!!

marushka

 
Posty: 356
Od: Pt sie 06, 2004 11:12
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt wrz 24, 2004 9:44 Re: Karmel i Eiro! - no i sie zaczelo...

a ja na to tak czekekalam...

marushka

 
Posty: 356
Od: Pt sie 06, 2004 11:12
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob wrz 25, 2004 1:48

wspaniałe wieści :D

ElaKW

 
Posty: 3788
Od: Śro mar 05, 2003 15:50
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro wrz 29, 2004 13:26

dawno mnie ni ebylo :( niestetety strasznei zabiegana jestem i nawet nie mam czasu przysiasc i poczytac sobie forumowe wiadomosci :(

ale spiesze poinformowac, ze kociaki maja sie swietnie! skacza i dokazuja, a mala Karmel skacze coraz wyzej i z coraz wiekszym zaangazoawniem :)

wciskaja sie tez nam pod koldry, spia z nami, a o 6 zaczynaja skakac po nas, koncza sie te harce o 6.55 kiedy juz wstajemy :)
miaukniecia dla Wszystkich!!!

marushka

 
Posty: 356
Od: Pt sie 06, 2004 11:12
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon paź 04, 2004 20:26

...
nadmiar wrazen...

Eiro dojrzewa nad podziw szybko... ma 5 miesiecy wazy juz 3 kilogramy (a je nawet mniej niz dzienna dawka RC...) i dzis jak go wet zobaczyl, to stwierdzil, ze podmienilismy kota i to nie mozliwe...

Karmelek wyglada tak jak winien wygladac kociak 4 miesieczny...

... i Eiro od paru dni chwalic sie zaczal swa meskoscia... a dzis moj TZ zlapal go na goracym uczynku :twisted: :evil:

... oba koty w sumei nie wiedzialy co sie dzieje ... :evil:

...mam tylko nadzieje, ze Karmel jednak nadal jest tym slodkim Karmelkiem...

moj TZ za telefon do weta, bo mnie w domu nie bylo...o tak trzeba bylo pojsc na szczepienie.

...wet stwierdzil, ze kociak jest wpelni swych meskich sil i zadecydowal, ze ciachnac :( juz go mozna...

...no i lezy to biedactwo sobie i spi teraz mocno... a mnie serduszko kraje sie, ze nie bylo mnie przy nim...

...i jeszcze jedno :evil: :evil: 8O 8O :evil: :evil:

dzis sie dowiedzilismy, ze antybiotyki, ktore kociaki dostawaly, to na koci tyfus...(sic)

...a wet nam nic wczesniej nie powiedzial!!! :? :evil: :?

..okazalo sie, ze bylo to podejrzenie, bo prawdopodobnie mialy w sobie zarodek wirusa, ktory sie uaktywnil po pierwszym szczepieniu...a my mielismy stycznosc w tym czasie z innymi zwierzakami i kotami (sic) w pelni nie swiadomi :evil: :evil: :evil:

...ale teraz Eiro i jego sen jest najwazniejszy...wiec juz nie narzekam, by mial spokoj...

marushka

 
Posty: 356
Od: Pt sie 06, 2004 11:12
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon paź 04, 2004 20:52

Niech sie ladnie i szybko goi ! :)

moni_citroni

 
Posty: 6548
Od: Czw sty 23, 2003 19:17
Lokalizacja: Europa ;)

Post » Pon paź 18, 2004 8:38

ojejjeje, jak nas dawno nie bylo :((( wszytsko przez to, ze nasza pani taka zabiegana od jednej pracy do drugiej :(

a u nas wszytsko w jak najlepszym porzadku :D :D :D
rosneimy :))) Karmel wskakuje coraz wyzej, prawie juz mnie, Eiro, dogania :))
a ja po wykastrowaniu czuje sie swietnie! nawet polubilem od czasu do czasu na kolankach moich panstwa posiedziec :)

no i zaczalem tracic zabki mleczne :))) Pan jednego schowal n apamiatke...poczulem sie wtedy bardzo wazny :)
pozdrawiamy wszytskich!!!

marushka

 
Posty: 356
Od: Pt sie 06, 2004 11:12
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro paź 20, 2004 22:06

no właśnie - rośniemy, rośniemy, a nowych zdjęć brak :wink:
Cieszę się, że maluszki są zdrowe i kochane :D
No i duża buźka w kocie mordki 8)

ElaKW

 
Posty: 3788
Od: Śro mar 05, 2003 15:50
Lokalizacja: Gdańsk

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, TumerCIB i 478 gości