!!! LOEB !!! ODEZWIJ SIE! MOZE KTOS JA ZNA I POWIADOMI?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 24, 2004 7:27 !!! LOEB !!! ODEZWIJ SIE! MOZE KTOS JA ZNA I POWIADOMI?

Witaj :)

Szukam kontaktu z Tobą w sprawie kociątek, które odchowujesz i chcesz oddać "komuś z forum" - jestem kimś z forum :))

Od wczoraj przypuszczam zmasowany atak na twój nick wszelkimi drogami, ale chyba nie sprawdzałaś poczty ani gg, stąd ten post na forum ogólnym - może prędzej zauważysz albo ktoś da Ci znać, że jesteś poszukiwana.

Boję się po prostu, że inymi kanałami twoje dwie kotki zostaną do czasu, gdy to przeczytasz zamówione.

Ty szukasz sensownych opiekunów dla kociaków, a ja szukam sensownego właściciela. Mam bardzo złe doświadczenia z piwnicznymi kotkami od osiedlowych babć kociarek - oddawały mi półroczne dzikie koty łapane w piwnicach, mówiąc, że to dwumiesięczne oseski wychowane u nich w kuchni. Koty pozostały dzikie i uciekały przez pare lat z domu :(

Koty schroniskowe zdychały na potęgę mnie i kilku moim znajomym w przeciągu tygodnia. Najpierw padaka, strach o te maluchy, kroplówki, bieganie po vetach, a w końcu koniec taki sam - gdy już zdążyło się taką kulkę pokochać.

Toteż mam uraz do wszelkich kocich kombinacji i chcemy z mężem znaleźć zwykłą, normalną kotkę urodzoną w domu u normalnych ludzi, nie będącymi baciami kociarkami. No i po miesiącach poszukiwań i niestety niezaglądania na forum (o ja głupia) trafiam nagle na temat "dziewczynek na wydaniu".
Rozumiesz więc Loeb moją determinację mam nadzieję :)))))

Uff, tyle wieści - bardzo jeszcze raz proszę Cię o kontakt:

mail: rybakowna@wp.pl
gg: 1716995
tel: (wiem, ze troche bez sensu podawac wlasny telefon w sieci, ale co tam): 501 563 019

Pozdrawiam, Natalia

Rybakowna

 
Posty: 49
Od: Nie mar 30, 2003 15:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 24, 2004 11:03

Strasznie Was przepraszam, wiem, ze to toche nie-netykietowo, ale up - bardzo mi zależy :))


Nata

Rybakowna

 
Posty: 49
Od: Nie mar 30, 2003 15:15
Lokalizacja: Wrocław




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 506 gości