Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 09, 2023 8:38 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Lidko, napisz nam. Jakoś taki kiepski ten koniec roku.

aga66

 
Posty: 6168
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie gru 17, 2023 19:35 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Witam troche mnie nie było..
Zaczne od dobrych wieści ...Koteczka która zabrałam na wiosnę , pojechała do swojego domku do Poznania.I taki relaks

Obrazek
Obrazek
..Nie jestem w stanie wszystkiego opisać ..No poleciałam chcesz dobrze wychodzi czasem żle..Jak zwykle nikt nie może zabrać....Miałam trzy razy panlekoupenie.Szok jak żyje nie byłam w takiej sytuacji.
Trafiłam przypadkiem w pewne miejsce w mieście ..Zobaczyłam małe koty w krzakach na jesień , dwie ciężarne ktoś dawał jeść i tyle reszta zbędna..Nie chcą kotów....Wysterylizowałam te dwie ciężarne na ostatnich nogach .Wypuściłam skąd zabrałam ..Zauważyłam że jeden maluszek miały coś 6 tyg.nie widzi..Zabrałam go trójke rodzeństwa zostawiłam w tych krzakach , bo gdzie zabrać..Jednak na drugi dzień pojechałam po tą trójkę i zabrałam wszystkie do domu.Poszły w kenel..Dostały leki odrobaczone , na pchły...Pojechałam wypuscić kotki po sterylcę i jakaś kobita mnie zaczepiła bo też ma kotkę , pytam ciężarna ona tak....Kurcze poszłam zobaczyć był mały obok niej ..Mówie małego nie zostawię samego , baba do mnie to nie jej...Pytam się gdzie śpią ona do mnie co ja to obchodzi..ona tych kotów nie chce , kotka oczy zaropiałe , małe skurczone.Zabrałam do weta kotkę zostawiłam na sterylcę małą zabrałam do domu ...Była w dużym transporterze ...Z babą się spiełam i zostałam z dwoma kotami.Kotka na sterylce u weta miałam 3 dni do namysłu...Małe wygłodniałe ale biegunka i wymioty..Pojechałam do weta test na pp ujemny , jeżdziłam pięc dni z tą małą Mimi na zastrzyki ..Robale z niej wychodziły górą i dołem..Test pp ujemny ufff.....Pierwszy kotek co niewidział z rodzeństwem zarobaczone na maksa ..Niewidomy odszedł zjadły go glizdy , to było straszne .Rodzeństwo mimo też zarobaczenia przeżyło.......Wracają do kotki Mimi od tej baby w piątek dałam kupe na badanie bo przestała jeść , żle się czuła ..W niedziele test pp dodatni kotka ważyła 60 dk.Nie jadła 6 dni przeżyła pp.
To ta czarna
Obrazek
Jak koteczka walczyła z pp, poszłam na spacer z psami wcześniej niż zwyklę i patrze coś leży na chodniku , myśle kot ..Nie kamień .Dochodzę a to kuśtyka w krzaki ..Kot .Przywiązałam psy do słupa zabrałam małego , skóra i kości....Miał 30 dk..wszystko zwracał test na pp ujemny.Był osobno też w dużym transporterze ..Dawałam co 2 h tylko małą łyżeczkę mleczka , tak mu burczało w brzuszku ..Więcej nie mógł jeść ...Po bodaj 5 dniach żle się czuł , wieczorem temp.zaczeła mu sadać ...O 23 pojechałam do weta pp....Kazali mi go uśpić , ale jak tak od razu ..Mały przeżył pp.szok tak wiem
Obrazek
Tu już po pp..Malusszek od początku kuleje i ma trochę wygięty kręgosłup.Nie wiem co się stało
Obrazek
Obrazek
Między czasie trafiła do mnie kotka 1,600..W trzy dni zabrało ją pp
Potem Batman prawie robale go zjadły , kroplówki dożylne ..Wyszedł z tego
Obrazek
..
Maluszek co napisali do mnie dzieciaki ktoś go podrzucił gdzie karmię , poszłam o 21 ..zmoczony znorany i przerażony
Obrazek
Nastepny mały spod śmietnika
W trzy dni zabrało je pp..
Obrazek
Obrazek
Ostatnia koteczka która się błąkała po osiedlu z krwawiącymi uszami , pp wyszło jej 8 dnia ..Przeżyła wszystkie ostatnie koty z pp sa prawie z jednego terenu .Gdzieś tu coś jest
Obrazek
;;
Pamiętacie Melisę koteczkę z amputowanymi uszami ..Zabrałam ją przed mrozami do domu bo sobie nie radziła na działce..Chwila była ok ..Przestała jeść leki , steryd jadła i znów.Nie ..Pojechałam do weta pare dni temu badania , kroplówki .Białaczka ..Kazałam ją uśpić ..
Obrazek
Obrazek...
Co się podnosze znów coś , mam dość..Dodam że żadem z moich kotów nie zachorował na pp...A mam ich tyle ..Jaki stres , ile wywaliłam , nawet kenel , kuwety , kocyki , zabawki , hamaki itd...
Koniec roku straszny ..
Mam nadzieje że to co złe za mną ....I kotów żal straszne patrzec jak kot odchodzi , musisz podjąc decyzje , nie wiesz co robić ....Koteczka z 1,600 odeszła mi w domu w nocy ..Straszne , o 2 w nocy , sprzatałam , zdejmowałam z drapaków i myłam podłogi..Chociaż była w kenelu ale....No właśnie..
I mam pytanie mam takie coś do kontaktu do kota na stres ..za 30zł plus przesyłka ...Może ktoś chętny miałabym na suchą karmę do dzieciaków..
Obrazek
Obrazek
Miłego

lidka02

 
Posty: 15737
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie gru 17, 2023 19:48 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Zawsze bałam się pp, straszne co musieliście przeżyć, Ty i kociaki :(

Lidko, wysłałam pw,
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4588
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Nie gru 17, 2023 23:05 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

jak jest tu ktoś, napiszcie mi na pw miejscowość, w której mieszka LIdka
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7129
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon gru 18, 2023 10:02 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Strzelin ?
Coś koło tego

anka1515

 
Posty: 4124
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Pon gru 18, 2023 20:44 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Lidko, nawet nie wiem co napisac. PP to straszna choroba, też mam kotkę po tej chorobie. Tyle kocich śmierci a i Ty cierpisz, przykre to bardzo. Pamięć dla wszystkich, które odeszły[*]

aga66

 
Posty: 6168
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon gru 18, 2023 22:18 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

maczkowa pisze:jak jest tu ktoś, napiszcie mi na pw miejscowość, w której mieszka LIdka

napiszę tu zbiorczo- wszystkim bardzo dziękuję za odpowiedzi, jeśli ich ilość jest miarą tego, dla ilu osób ważne są Twoje sprawy, Lidka, to wiedz, ze zdecydowanie nie jesteś sama :)

a paczka dla maluchów wyszła z samego rana :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7129
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto gru 19, 2023 15:08 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

maczkowa pisze:
maczkowa pisze:jak jest tu ktoś, napiszcie mi na pw miejscowość, w której mieszka LIdka

napiszę tu zbiorczo- wszystkim bardzo dziękuję za odpowiedzi, jeśli ich ilość jest miarą tego, dla ilu osób ważne są Twoje sprawy, Lidka, to wiedz, ze zdecydowanie nie jesteś sama :)

a paczka dla maluchów wyszła z samego rana :)

Dziękuje dam znać ..

lidka02

 
Posty: 15737
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto gru 19, 2023 15:10 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

A mi do piwnicy przybywa , już są trzy..Czarny ostatni ..Jak one znajdują miejsce.Dodam że dopiero na jesień znowu otworzyłam okienko.Nie miałam już zamiaru..Ale one spały pod balkonami..Ech.
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15737
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto gru 19, 2023 19:11 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

maczkowa pisze:jak jest tu ktoś, napiszcie mi na pw miejscowość, w której mieszka LIdka

Strzelno woj kujawsko-pomorskie
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21729
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 25, 2023 12:02 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Zdrowych I spokojnych Świąt... :201461

lidka02

 
Posty: 15737
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon gru 25, 2023 16:56 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:Zdrowych I spokojnych Świąt... :201461

I Tobie też zdrowych, spokojnych Świąt, i Twoim kotkom! :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60724
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 25, 2023 21:42 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

jolabuk5 pisze:
lidka02 pisze:Zdrowych I spokojnych Świąt... :201461

I Tobie też zdrowych, spokojnych Świąt, i Twoim kotkom! :1luvu:

Dziękuję i dla Was. :1luvu:

lidka02

 
Posty: 15737
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie gru 31, 2023 15:57 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Kochani .Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.... :201461

lidka02

 
Posty: 15737
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie gru 31, 2023 15:59 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Życzę zdrowia Tobie i twoim kociakom Lidko.
Żądam postawienia Andrzeja Dudy w stan oskarżenia zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej Art. 145. ustęp 2.

Senanta

 
Posty: 2413
Od: Nie paź 20, 2019 20:15
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: persik_ns i 469 gości