kocuch z rozmachem

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 23, 2004 15:40 kocuch z rozmachem

witam wszystkich kociolubów :D

mam pewien problem ze swoim kociskiem. otóz mój mały bandyta ma już prawie 6 miesięcy i robi sie fajnym dużym kocurkiem. Problaem w tym,że kociak ma niesamowity rozmach kiedy zagrzebuje swoje siuski w kuwecie. po prostu żwirek fruwa na całą łazienkę .. :roll: No i nie wiem co z tym fantem zrobić bo po każdym jego sikaniu wteptuje w rozwłuczony ,zwirek. Kuwete sprzątam jak tylko zauważe ,ze cos sie tam zmieniło , więc raczej jest czysta, jest też dość obszerna, ale nie kryta. Taka zwykła otwarta... problem w tym ,ze kuwetke mogę postawić tylko pod umywalka ( bo łazienka niewielka :( ) i krytej kuwety raczej nie upcham pod umywalke, mierzyłam i chyba się nie uda :( > Macie jakis pomysł co zrobić z tym jego rozmachem, bo po prostu nie daje rady schowac odkurzacza, co dwie godzinki w użyciu :( . A miłobyłoby odpocząć...
Ostatnio edytowano Pon sie 23, 2004 15:56 przez pstryga, łącznie edytowano 2 razy

pstryga

Avatar użytkownika
 
Posty: 7701
Od: Pon sie 23, 2004 15:32
Lokalizacja: Wilanow

Post » Pon sie 23, 2004 15:43

To on siusia co dwie godziny??
Mój zwykle dwa, trzy razy dziennie się załatwia :lol: :?:
Tez rozsypuje, ale ja mu nie sypię dużej warstwy żwirku.
Tylko tyle , aby dno było przykryte ...
Co do rozmachu - najgorsze sa kuleczki , taki żwirek silikonowy :))
Sa dosłownie wszędzie , hehhehe
ObrazekObrazek
Obrazek

Matylda

 
Posty: 174
Od: Czw sie 12, 2004 20:21
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Pon sie 23, 2004 15:49

1.
Wymienić w umywalce "nogę z postumentu na "półpostument" i upchnąć krytą kuwetę
Lub
2. Kupić w sklepie z art. gosp. dom. plastikowy prostokątny pojemnik o wysokich brzegach: (moje koty mają właśnie taki-kosztuje ok 12 zł) Pojemnik jest firmy curver

http://upload.miau.pl/21937.gif
Proszę nie cytować moich postów.
Dziękuję.

Agni

 
Posty: 22294
Od: Wto mar 19, 2002 15:13
Lokalizacja: Kraków-Krowodrza




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree i 485 gości