Cudna- półdługowłosa szylkretka -FOTY w Poznaniu!!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 06, 2004 9:58

Archieso, koniecznae napisz co nowego u dziewczynek!
czterej pancerni.... i piesy dwa :)
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Gacusiowa

 
Posty: 5427
Od: Wto gru 09, 2003 12:22
Lokalizacja: Świebodzin, home sweet home <3

Post » Pon wrz 06, 2004 10:37

Dziewczynki nadal sie bija! Czasami mniej, czasami wiecej. Od czasu, gdy Moria wyciszyla sie po rujce mocniej strofuje Piro, gdy ta probuje maltretowac ja w zabawie. Pewnie nabywa pewnosci domowej. Czasami trace nadzieje, ze panie sie dogadaja, a czasami podskakuje z radosci, gdy panie sie ganiaja radosnie. Jedno jest pewne. Moria to bardzo wrazliwy kotek. Kazda nowa sytuacja powoduje u niej wielkie oczyska! :) a gdy ma juz czegos dosc, to galopem ucieka na szafke w kuchni i nie daje sie pomiziac w zaden sposob. Pozniej po jakims czasie przechodzi jej i przychodzi pogadac albo wyleguje sie do glaskania na sofie. Poza tym dochodzi nawet czasami do tego, ze kladzie sie na malym stoliku i drazni lapka Piro, ktora z racji oczka i wzrostu potrafi siegnac tylko brodka ponad stol. Coz za premedytacja? :ryk:

Panie to dwa temperamenty. Piro maly pirat, urwipolc i niespozyta energia. :dance: Moria z kolei to spokojny, wyciszony i delikatny kot. :aniolek: Ale jak to mowia przeciwienstwa sie przyciagaja, wiec... coz tylko cierpliwosc nas uratuje :wink:
Buziorki od Piro i Morii! Roja tez caluje
Obrazek Obrazek Obrazek
Zorra w krainie wiecznych łowów!

Archiesa

 
Posty: 1534
Od: Nie mar 21, 2004 16:25
Lokalizacja: Poznan

Post » Pon wrz 06, 2004 11:55

Martwi mnie to troszkę, że kobietki się tłuką. U mnie tydzień i komitywa z Mrówczyńskim była super stąd rozterki. Z Prezesem pokojowe współistnienie ale bez czułości. Jak dalej będą się tłuc daj znać!
Misia, Misieczka zawsze będziesz w naszych sercach [*] Mróweczek 15.08.2003-06.02.2020 [*] Biedronka maj 2004-18.10.2021 [*] Kitka10.05.2023 [*]
Z nami : Filemon, Maciek, Lilek, Dzidka, MałeMałe, Tobiś, Mufi, Rudek - został w domu, który kupiliśmy..., dziadeczek Domi zgarnięty ze środka wsi

kiwi

 
Posty: 5986
Od: Pt lis 14, 2003 22:32
Lokalizacja: Góry, polskie góry :)

Post » Pon wrz 06, 2004 13:22

Kiwi! nie obawiaj sie. Nie ma powodow do niepokoju. Z reszta wczoraj w trakcie nieoficjalnego miziankowego wpadniecia na kawice ciotek z forum Dziewczynki pokazaly, ze:
- bijemy sie, ale tak pod kontrola,
- jestesmy bardzo goscinne (Piro ujela za serce syna Dalii, ktory potrafil ja zmeczyc - cud nad Warta, a Moria jadla z reki BasiD)
- docieramy sie, bo jestemy kobietkami (wiecie jak to jest? tu zaleznosci matka-corka nie bedzie niestety, a na przyjazn trzeba zapracowac - jak w pierwszej klasie podstawowki albo jak na trzepaku :))

Poza tym Moria :
- wybitnie dobrze reaguje na meskie towarzystwo - ze wzajemnoscia :) (podejrzewam, ze musiala byc u jakiegos pana)
- ma rewelacyjny sluch - czasam wpatruje sie w drzwi od lazienki takim wzrokiem, ze mam odruch sprawdzania czy tam ktos nie stoi - nasluchuje sasiadow przez szyb wentylacyjny,
- uwielbia witaminkowe gwiazdeczki Sanala - tym sciagam ja czasami na podloge,

Do tego Piro:
- znalazla najwspanialsza zabawke swiata, ktora zastapila dreczenie Morii - gabka w ksztalcie jablka, idealnie sie nia rzuca, gryzie i maltretuje,
- nadal jest malutka i rozbrykana - jak malutkie dziecko
- pozwala miziac siebie i Morie w tym samym czasie.

Bedzie dobrze! W koncu to dwie baby z silnymi osobowosciami! :wink:
Buziorki od Piro i Morii! Roja tez caluje
Obrazek Obrazek Obrazek
Zorra w krainie wiecznych łowów!

Archiesa

 
Posty: 1534
Od: Nie mar 21, 2004 16:25
Lokalizacja: Poznan

Post » Pon wrz 06, 2004 13:41

ja kcem trzeciego kooootka!
zeby sie tak z dokocenia moc cieszyc.....
czterej pancerni.... i piesy dwa :)
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Gacusiowa

 
Posty: 5427
Od: Wto gru 09, 2003 12:22
Lokalizacja: Świebodzin, home sweet home <3

Post » Pon wrz 06, 2004 14:11

Gacusiowa! :) a nie chcesz Bystruni od mojej znajomej...? No, moze jednak.... :)

Ciesze sie z dokocenia ogromnie, ale jeszcze bardziej ogromnie tesknie w pracy za dwiema maludami :kotek: :kotek:
Buziorki od Piro i Morii! Roja tez caluje
Obrazek Obrazek Obrazek
Zorra w krainie wiecznych łowów!

Archiesa

 
Posty: 1534
Od: Nie mar 21, 2004 16:25
Lokalizacja: Poznan

Post » Pon wrz 13, 2004 0:51

Archiesa pisze:Kiwi! nie obawiaj sie. Nie ma powodow do niepokoju. Z reszta wczoraj w trakcie nieoficjalnego miziankowego wpadniecia na kawice ciotek z forum Dziewczynki pokazaly, ze:
- bijemy sie, ale tak pod kontrola,
- jestesmy bardzo goscinne (Piro ujela za serce syna Dalii, ktory potrafil ja zmeczyc - cud nad Warta, a Moria jadla z reki BasiD)
- docieramy sie, bo jestemy kobietkami (wiecie jak to jest? tu zaleznosci matka-corka nie bedzie niestety, a na przyjazn trzeba zapracowac - jak w pierwszej klasie podstawowki albo jak na trzepaku :))

Poza tym Moria :
- wybitnie dobrze reaguje na meskie towarzystwo - ze wzajemnoscia :) (podejrzewam, ze musiala byc u jakiegos pana)
- ma rewelacyjny sluch - czasam wpatruje sie w drzwi od lazienki takim wzrokiem, ze mam odruch sprawdzania czy tam ktos nie stoi - nasluchuje sasiadow przez szyb wentylacyjny,
- uwielbia witaminkowe gwiazdeczki Sanala - tym sciagam ja czasami na podloge,

Do tego Piro:
- znalazla najwspanialsza zabawke swiata, ktora zastapila dreczenie Morii - gabka w ksztalcie jablka, idealnie sie nia rzuca, gryzie i maltretuje,
- nadal jest malutka i rozbrykana - jak malutkie dziecko
- pozwala miziac siebie i Morie w tym samym czasie.

Bedzie dobrze! W koncu to dwie baby z silnymi osobowosciami! :wink:


Archiesa, tak trzymać , napewno baby się dogadają :D
Anna i tylko cztery koty :(

anna57

Avatar użytkownika
 
Posty: 13052
Od: Wto kwi 27, 2004 10:24
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, kasiek1510, magic99, magnificent tree i 561 gości