gdzie hodowcy maine coon'ow i brytyjczykow

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 24, 2004 21:43

Kto mi powie skąd biora sie legendy o syberyjczykach dla alergików.
Mam syberyjczyka - był jedynym kotem w domu przez dwa lata i mam uczulonych na koty znajomych i ich dzieci, w mniejszym lub większym stopniu.

I mam syberyjczyka alergizującego, jak jasna cholera!
Nie polecam go dla osób chociaż odrobine uczulonych na cokolwiek!

Kocurro

 
Posty: 11392
Od: Nie sty 11, 2004 20:31
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Wto sie 24, 2004 22:06

A ja ci mówię neva. papuśny i miluśny
Marchewka i Helenka w kolorze paneli :)
Obrazek ObrazekObrazek

ZibiPan

 
Posty: 395
Od: Sob maja 08, 2004 16:06
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro sie 25, 2004 6:40

moś pisze:Carmella, ja też pracuje w budżetówce i za normalną pensje bym w życiu kota nie kupiła.....ale umnie są takie dodatki jak 13 pensja raz w roku, dodatek na wakacje i jakoś sie uzbiera/zawsze za takie dodatki był kotek/ i lodówka też/bo mąż też w budżecie/ i teraz jakieś wyrównanie za 91 rok w budżetówce.Z dwóch budżetówek zawsze sie coś uskłada. Z jednej też. Nie martw sie :lol:

Jakos tak strasznie sie nie martwie, ze mnie teraz nie stac, bo po wyczynach Poli przeciwko TZowi to chyba nawet na krolowa sniegu by sie nie zgodzil. A jakbym miala te 1500 i nie mogla wziazc kota to bym sie od TZta wyprowadzila chyba. Tak wiec czekam na moja okazje. Po cichu licze na prezent gwiazdkowy (ale to bardzo ciche liczenie!) A od Nowego Roku to juz sie bede upierac przy nowym kocie chocbym miala plakac codziennie i tupac nogami. I bede miala BRI, no chyba ze mnie jakis inny zwyklaczek oczaruje (bo wiecej niz 2 koty niestety to juz poza moim rozsadkiem)
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Śro sie 25, 2004 7:00

carmella pisze: Po cichu licze na prezent gwiazdkowy (ale to bardzo ciche liczenie!)

no rzeczywiście - dyskrecja na maxa. my nic nie powiemy :ryk:
Marchewka i Helenka w kolorze paneli :)
Obrazek ObrazekObrazek

ZibiPan

 
Posty: 395
Od: Sob maja 08, 2004 16:06
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro sie 25, 2004 7:11

ZibiPan pisze:
carmella pisze: Po cichu licze na prezent gwiazdkowy (ale to bardzo ciche liczenie!)

no rzeczywiście - dyskrecja na maxa. my nic nie powiemy :ryk:


Ciche lecznie => moja siostra i bratowa wiedza o moim kocie na punkcie kota i podsylam im ogloszenia rozne. Myslalam nad tym 6-latkiem z Gliwic, ale troche sie boje, bo ma juz 6 lat. No i one wiedza, ze chcialabym taki prezent, wiec moze zrobia zbiorke po rodzinie i bedzie :)
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Śro sie 25, 2004 7:24

ZibiPan pisze:A ja ci mówię neva. papuśny i miluśny

a jaki gadatliwy :)
piekna nevka Zibi, bardzo przypomina mi moja mala kilka mies. temu
nawet plamka na nosku sie zgadza :)
dziekuje, ze moge sie w Ciebie wtulic
ObrazekObrazek

Cynia

 
Posty: 190
Od: Czw sty 15, 2004 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 25, 2004 10:57

Carmella,
wyobrażasz sobie jak stoi taka paczuszka np. pod choinką...otwierasz...a tam z kokardką na szyi siedzi mały kociaczek :P Ach takie prezenty to mógłby chyba tylko książe z bajki sprawić :wink: Ale my kobietki jestesmy romantyczne i wydaje nam się, że męzczyźni wiedza o czym marzymy :roll:

Betty

 
Posty: 16
Od: Wto sie 03, 2004 13:09
Lokalizacja: Szczecin/Gryfino

Post » Śro sie 25, 2004 11:27

Betty pisze:Carmella,
wyobrażasz sobie jak stoi taka paczuszka np. pod choinką...otwierasz...a tam z kokardką na szyi siedzi mały kociaczek :P Ach takie prezenty to mógłby chyba tylko książe z bajki sprawić :wink: Ale my kobietki jestesmy romantyczne i wydaje nam się, że męzczyźni wiedza o czym marzymy :roll:


Ha ha ha, ja na mojego TZta nie licze, bo ksieciem z bajki nie jest (ale i tak go kocham :) ) Licze ma moja siostre i bratowa (bardziej nawet na to drugie, bo mi powiedziala, ze mysli o tym powaznie)

Ale co do drugiej czesci, o romantycznosci...... to niestety masz racje, choc ja bym to nazwala naiwnoscia. tez czasem mam nadzieje, ze TZ wie o co by mi chodzilo
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Śro sie 25, 2004 11:51

Kup syjama, mojej mamy, astmatyczki, nie uczulaja :lol: :lol: :lol:

Agi

 
Posty: 15539
Od: Pt maja 17, 2002 19:19
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Post » Śro sie 25, 2004 12:15

Agi pisze:Kup syjama, mojej mamy, astmatyczki, nie uczulaja :lol: :lol: :lol:

ale syjamy sa takie no... trójkątne... nie każdy lubi ten profil. tajskie są bardziej okrągłe na buźkach
Marchewka i Helenka w kolorze paneli :)
Obrazek ObrazekObrazek

ZibiPan

 
Posty: 395
Od: Sob maja 08, 2004 16:06
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 162 gości