Royal Canin Calm - ktoś stosował ?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 15, 2017 21:17 Royal Canin Calm - ktoś stosował ?

Jak w temacie- czy ktoś stosował tą karmę i może powiedzieć, że faktycznie minimalizuje stres ?
Dostałyśmy garstkę tej karmy od naszej vetki i wcina jak opętana, ale parę chrupków dopiero zjadła na spróbowanie czy w ogóle będzie jeść. Szukałam paczek po 400 gram, ale wszędzie niedostępne.
Ewentualnie może znacie też karmy o podobnym działaniu ? Przetestowane.

Chikita

 
Posty: 6482
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob lip 15, 2017 21:20 Re: Royal Canin Calm - ktoś stosował ?

Znam. I potwierdzam działanie. Ma dużo tryptofanu który jest właśnie odstresowujący. Ale niestety najmniejsze opakowanie to 2kg w dużej cenie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35344
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lip 15, 2017 21:37 Re: Royal Canin Calm - ktoś stosował ?

Ok, dzięki. A ma tendencje do zwiększenia wagi ? Moja kocica ma idealną linię osy i nie chcę jej popsuć :) no i wchodzić z jednego problemu w drugi.
Psa odchudzałam i to był dramat i myślę, że z kotem byłby jeszcze większy :)

Chikita

 
Posty: 6482
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob lip 15, 2017 21:47 Re: Royal Canin Calm - ktoś stosował ?

Chikita pisze:Ok, dzięki. A ma tendencje do zwiększenia wagi ? Moja kocica ma idealną linię osy i nie chcę jej popsuć :) no i wchodzić z jednego problemu w drugi.
Psa odchudzałam i to był dramat i myślę, że z kotem byłby jeszcze większy :)

Jakoś sobie nie przypominam takiej zależności. Pewnie jakoś sama w sobie nie, natomiast jak każda, zjadana w nadmiarze prowadzi do nadwagi.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35344
Od: Sob lut 28, 2009 21:24




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Fatka, Google [Bot], jolabuk5, rudalia i 227 gości