nutria nugets???

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 24, 2004 23:12

ewa.pik pisze:Nutra ma serię droższą - Nutra Gold - w przypadku Nutra Nuggets są tylko podajże dwa rodzaje jedzonka dla kota w przypadku gold jest ich już więcej - różnica w cenie jest wyraźna - ja mam niestety ulotki jedynie ze składami psich karm - z kocimi nie jestem tak zasobna w informacje.

Ale w opisie Nutra Gold gdzieś w necie jest informacja że jest zarówno np. kurczak jak i mączka z kurczaka.
.

Na stronie producenta jest dokladny sklad: http://www.nutragold.com/Formulas.html
Rzeczywiscie Nutra Gold jest duzo lepsza niz Nutra Nuggets. Zawiera maczke z kurczaka i maczke ryzowa zamiast kukurydzianej. Nie ma natomiast informacji, ze zawiera kurczaka. Ale maczka tez nie jest zla.

AlkaM

Avatar użytkownika
 
Posty: 3566
Od: Nie sty 04, 2004 6:14
Lokalizacja: Toronto

Post » Wto sie 24, 2004 23:56

Beata pisze:Ale Nutro jest bardzo ciezko dostepna, nie ma jej w tzw "ogolnej" sprzedazy. Ja osobiscie nie natknelam sie jeszcze na zaden sklep zoo, wlaczajac wetowskie, ktory by ja sprzedawal. Chyba tylko od indywidualnych dystrybutorow mozna ja kupic...

A ja spotkałam taki sklep i to przypadkiem. Zoo Afryka w Rybniku sprzedaje Nutro na wagę, dla psów i dla kotów, dla kotów 1kg kosztuje 20pln. Jednak nie kupuję bo te chrupki są takie dość spore, a kota ma spore braki w uzębieniu :roll:
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Śro sie 25, 2004 6:13

sabianka pisze:
Beata pisze:Ale Nutro jest bardzo ciezko dostepna, nie ma jej w tzw "ogolnej" sprzedazy. Ja osobiscie nie natknelam sie jeszcze na zaden sklep zoo, wlaczajac wetowskie, ktory by ja sprzedawal. Chyba tylko od indywidualnych dystrybutorow mozna ja kupic...

A ja spotkałam taki sklep i to przypadkiem. Zoo Afryka w Rybniku sprzedaje Nutro na wagę, dla psów i dla kotów, dla kotów 1kg kosztuje 20pln. Jednak nie kupuję bo te chrupki są takie dość spore, a kota ma spore braki w uzębieniu :roll:


W moim sklepie też jest w sprzedaży.

olgaII

 
Posty: 698
Od: Wto kwi 20, 2004 14:30
Lokalizacja: mazowieckie

Post » Śro sie 25, 2004 9:52

Nutro Choice jest na pewno sprzedawana w sklepie an Pasażu Ursynowskim 3 - nie na wage tylko w opakowkach - jeśli kogoś to interesuje.

Jest także dostępna w hurtowni przy Lazurowej - dla indywidualnych odbiorców także.

ewa.pik

 
Posty: 442
Od: Wto maja 18, 2004 20:09
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 25, 2004 10:12

Zapowiedz Nutro jest tutaj
http://www.petworld.itl.pl/sklep.php/,b ... gr,21.html
ale jeszcze chyba nie ma go w sprzedazy.
Duze chrupki to jest to, co Paskudy lubia najbardziej ;)

moni_citroni

 
Posty: 6548
Od: Czw sty 23, 2003 19:17
Lokalizacja: Europa ;)

Post » Śro sie 25, 2004 10:42

Nutro kupiłam wczoraj w zoo-sklepie obok Tesco w Gdyni.
Na ul. Hutniczej ileś_tam, również w Gdyni, znajduje się siedziba importera (nie wiem, czy wyłącznego).

strona www: http://www.nutro.com.pl/

Obecnie jest w sprzedaży promocyjnej opakowanie 1 kg karmy zielonej (complete care) w firmowym pojemniku do przechowywania karmy z dodatkową miarką (u nas kosztuje 29,90).
Chrupki są faktycznie duuuże. Ale Nikodem jakoś podchodzi do nich, jak do jeża :? Na razie wzięłam go na przetrzymanie i nie dam nic innego do misek.

Suonko

 
Posty: 396
Od: Wto lip 27, 2004 9:19
Lokalizacja: Gdynia Obłuże

Post » Śro sie 25, 2004 11:59

Suonko pisze:Nutro kupiłam wczoraj w zoo-sklepie obok Tesco w Gdyni.
Na ul. Hutniczej ileś_tam, również w Gdyni, znajduje się siedziba importera (nie wiem, czy wyłącznego).

strona www: http://www.nutro.com.pl/

Obecnie jest w sprzedaży promocyjnej opakowanie 1 kg karmy zielonej (complete care) w firmowym pojemniku do przechowywania karmy z dodatkową miarką (u nas kosztuje 29,90).
Chrupki są faktycznie duuuże. Ale Nikodem jakoś podchodzi do nich, jak do jeża :? Na razie wzięłam go na przetrzymanie i nie dam nic innego do misek.


Kupiłam tę promocyjną Nutro jakiś czas temu. Felicjan wcinał z wielką ochotą (ale on wszystkie chrupki wcina aż mu się wąsy trzęsą :roll: ).
A pojemnik dodawany do karmy fajny, wąski z otwarciem na wieczku, wygodny dla pańci :wink:

smilla

 
Posty: 2837
Od: Sob lut 14, 2004 19:52
Lokalizacja: trójmiasto

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: elmas i 307 gości