Kupa przed mieszkaniem sąsiadów

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 01, 2017 15:32 Kupa przed mieszkaniem sąsiadów

Mam sytuacje z kotami ( albo psem)
Mieszkam na parterze w kamienicy z zamknietym podworkiem mam dwie nieduze wykastrowane kotki wychodzace (matka i corka).
Jakies poltora roku temu do dwóch mieszkań pietro wyżej wprowadzili sie sąsiedzi jedni z malym psem drudzy z dwoma kotami ( wykastriwanymi) a niedawno doszedl trzeci jeszcze niewykastrowany, wszystkie trzy sa również wychodzace.
I od kilku miesiecy pojawil sie problem z kupami na pietrze (najczesciej przy drzwiach kociastych sasiadow) zbiegło to się z okresem gdy najmlodszy kocur zaczął ganiac nasze kotki, pozostale dwa koty -do tej pory spokojne- szybko do niego dołączyły.

Oczywiscie sąsiedzi maja do nas pretensje o to, sami jednak nie chca na razie kota wykastrowac bo "jest jeszcze za mlody".
Mamy jeszcze podejrzenie co do psa ktorego wlasciciel tylko wypuszcza na podwórko i po kilku minutach wychodzi by zabrac do domu.


I takie pytania.
- czy jest mozliwe ze to rzeczywiscie nasze kotki zaczęły nagle srać kolo sasiadow? Do tej pory jesli nie kuweta wybieraly raczej ciemne i spokojne miejsca.
- czy jest szansa że najmlodszy kot po wykastrowaniu przestanie ganiac za naszymi?
- czy macie jakis inny pomysl?

luni8

 
Posty: 1
Od: Sob lip 01, 2017 14:50

Post » Sob lip 01, 2017 21:09 Re: Kupa przed mieszkaniem sąsiadów

Pięć kotów i pies biegają luzem po klatce bez nadzoru ...nieźle :roll: .

Niech sąsiedzi kamerę zamontują będzie wiadomo które to... wydaje mi się, że to kot oznacza w ten sposób terytorium.
A kocur nie znaczy moczem klatki?

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Sob lip 01, 2017 21:12 Re: Kupa przed mieszkaniem sąsiadów

luni8 pisze:zbiegło to się z okresem gdy najmlodszy kocur zaczął ganiac nasze kotki, pozostale dwa koty -do tej pory spokojne- szybko do niego dołączyły.

Oczywiscie sąsiedzi maja do nas pretensje o to, sami jednak nie chca na razie kota wykastrowac bo "jest jeszcze za mlody".

Jeśli nie chcą wykastrować to niech trzymają zamkniętego w domu.
Jak zacznie lać po kątach klatki schodowej to wtedy będzie dopiero zabawa.

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 150 gości