Mam do was pytanie dotyczące mojego kota. To bardzo pilne!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 31, 2017 13:35 Mam do was pytanie dotyczące mojego kota. To bardzo pilne!

Cześć kochani mam do was w sumie kilka pytań dotyczących mojego kocurka Daffiego.
Ja z narzeczonym uratowaliśmy go jednym słowem.
Wzięliśmy go od pewnej dziewczyny jak miał 9 miesięcy chciała go wyrzucić.
Wmawiała nam że jest zdrowy i tak dalej.
Później okazało się że miał świerzbowca uszka zapalenie płuc i niedowagę.
Wyleczyliśmy go wykastrowaliśmy go jak miał 11 miesięcy.
Tutaj pojawia się problem ponieważ Daffi ma przepuklinę i nie wiem czy to jest jeden problem bo nie chcę jeść zrobił się wredny, potrafi ugryźć bez przyczyny.Żyję z psem i się dogadywali teraz Daffi nawet nie toleruję Tequili :/
Proszę o pomoc. :(

XxxHollyXxx

 
Posty: 1
Od: Śro maja 31, 2017 13:02
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro maja 31, 2017 15:30 Re: Mam do was pytanie dotyczące mojego kota. To bardzo piln

Tak w zasadzie, to kot się nie robi wredny i nie gryzie bez przyczyny.
Przez internet nie otrzymasz jednoznacznej rady poza jedną - idźcie z Daffim do weta.
Kotu ewidentnie "coś" dolega, a skoro nie chce jeść i atakuje psa, to raczej nie tylko przepuklina.

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw cze 01, 2017 2:14 Re: Mam do was pytanie dotyczące mojego kota. To bardzo piln

Kot narażony na długotrwały ból może zrobić się drażliwy (zresztą jak każde inne zwierzę włącznie z człowiekiem). Skoro w dodatku kot nie chce jeść, to z pewnością coś mu dolega. Ale to, czy jest to przepuklina, z którą coś się paprze, czy też inna rzecz, to już powinien ocenić weterynarz.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10686
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 497 gości