Radzymin - czy jest ktoś stąd na forum? Proszę o kontakt

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 29, 2017 7:43 Radzymin - czy jest ktoś stąd na forum? Proszę o kontakt

Jak w tytule. Zaczyna pojawiać się u mnie w ogrodzie niekastrowany kocur, kolejny...
Da się złapać w ręce, więc teoretycznie z kastracją nie powinno być problemu, ale... Ja jestem już spłukana po leczeniu Frajdy, jednego wsiura wykastrowałam, lecz już po prostu nie wydalam. Podlegam pod gminę Dąbrówka, która nie oferuje ani dofinansowania, ani tym bardziej bezpłatnych kastracji. Za to gmina Radzymin bezpłatnie kastruje koty wolnożyjące. Więc jeśli ktoś zameldowany na stałe w gminie Radzymin pozwoliłby mi zapisać w lecznicowych kwitach kota na swój adres i nazwisko, spokojnie mogłabym go wykastrować.
Ktoś coś? Bardzo proszę?

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Wto maja 30, 2017 10:37 Re: Radzymin - czy jest ktoś stąd na forum? Proszę o kontakt

Hop do góry!

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Wto maja 30, 2017 22:53 Re: Radzymin - czy jest ktoś stąd na forum? Proszę o kontakt

Na pewno konieczny jest adres zameldowania?
Jakiś czas temu widziałam (co prawda u siebie, może każda gmina ma inaczej), jak osoba zameldowana zupełnie gdzie indziej podawała do papierów w gminie adres zamieszkania na terenie właśnie tej gminy, nawet dowód osobisty do kontroli nie był potrzebny (bo i po co, skoro inny adres).
Oczywiście i tak potrzebny jest ktoś mieszkający w Radzyminie, ale gdyby nie był potrzebny meldunek, to może byłoby łatwiej?
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10686
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, jowitha i 521 gości