kotek dla rodziców -potrzebna rada!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 17, 2004 12:35

np u Rysi sa takie dorosłe, spokojne koteczki - do adopcji. Jedna z nich jest bardzo cichutka, grzeczna i łagodna Kropeczka. Anioł. Idealna dla ludzi, którzy chcialiby miec w domu spokojną, stateczną kocię.
W sobotę ję wdziałam, siedziała cichutko w koszyszku, czekała na mizianki, i tęsknie patrzyła za domem.....
może jednak ona zaczaruje Twoich rodziców.....

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

Post » Wto sie 17, 2004 12:37

z rasowych chyba jeszcze ragdolle sa spokojne..

loeb

 
Posty: 791
Od: Pon lip 05, 2004 17:45
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto sie 17, 2004 12:39

gsx_katana pisze: No, no... od mojego podwórnika to wara! :) :lol: Przeca się rozumie, że ja też :)


O, aż taka pazerna nie jestem, żeby cudze śmietnikowce podkradać :D Swojego mam jednego i może, może jeszczen jeden sie pojawi ...

eela

 
Posty: 1535
Od: Wto lip 13, 2004 10:47
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sie 17, 2004 18:17

Jezeli sie bierze kociaka to zawsze trzeba byc przygotowanym na to, ze nie wieadomo co z niego wyrosnie. Tzw. charakter rasy to tylko "chciejstwo". Jest szansa, ze kot bedzie mniej wiecej taki, ale pewnosci nikt Ci nie da. Zawsze moze sie trafic charakterologiczny "wyrodek" ;-) I trezba byc na to przygotowanym.
Tylko dorsoly kot, o uksztaltowanym juz charakterze daje prawie pewnosc. Prawie, bo oczywiscie koty tak jak i ludzie zmieniaja sie w czasie.
Ja adoptowalam Sabinke Czarna jak miala okolo 4 lat z azylu. Prosilam o kota lagodnego, "niskopiennego" (nie latajacego po karniszach) i przytulalskiego. I sprawdzilo sie na 1000%.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Majestic-12 [Bot] i 261 gości