Kolor suchej karmy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 24, 2017 11:39 Kolor suchej karmy

Witam. Czy zdarzyło się wam coś takiego, ze była roznica w odcieniu chrupek w tej samej karmie. Tzn w jednym opakowaniu chrupki były jaśniejsze a w drugim ciemniejsze. CZy to normalne? Chodzi o karmę porta 21 cats heaven.

mkkm83

Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Od: Wto lut 07, 2017 13:37

Post » Pt mar 24, 2017 12:37 Re: Kolor suchej karmy

Tak też tak miałam.Tą karmę koty chętnie jadły więc zamówiłam drugi worek i okazało się że koty nie chcą jej jeść.Chrupki różniły się kolorem.Wysłałam reklamacje która została rozpatrzona na moją korzyść.Nie zamawiam już tej karmy.

wiolka06

 
Posty: 801
Od: Nie paź 10, 2010 19:08

Post » Pt mar 24, 2017 13:54 Re: Kolor suchej karmy

Tylko czemu kurcze inny odcień. Czy cos z tą paczKą jest nie tak czy moze z tamtą. Zapach ma normalny tylko jaśniejszy kolor. Dałam ją kotu i je. Sama nie wiem co mam robić.Dawać czy reklamować.

mkkm83

Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Od: Wto lut 07, 2017 13:37

Post » Pt mar 24, 2017 17:31 Re: Kolor suchej karmy

[F=https://images83.fotosik.pl/456/0bf0097ef8d08d63.jpg]Obrazek[/URL]

mkkm83

Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Od: Wto lut 07, 2017 13:37

Post » Pt mar 24, 2017 17:47 Re: Kolor suchej karmy

Jak dla mnie problem trochę śmieszny. A jakbyś kupowała je osobno to rozróżniłabyś, że miały inne odcienie ? Różny odcień może wynikać z wielu spraw i nie powinno to zmieniać jakości karmy. Wystarczy, że był barwnik jakoś inny i już. I skoro koty jedzą to w czym widzisz problem ? Reklamować na jakiej podstawie ? Karma jest zepsuta, zapleśniała ? Nierób paniki. Sprzedawca może Ci kurtuazyjnie odpowiedzieć lub zaproponować jakieś rozwiązanie a w głębi to będzie się śmiać. I jak widać na przykładzie koleżanki wyżej czasami takie rzeczy możliwe. Czyli wniosek jest taki, że dawaj kotom i nie szukaj dziury w całym

Martinnn

Avatar użytkownika
 
Posty: 864
Od: Czw sty 01, 2015 22:16

Post » Pt mar 24, 2017 19:23 Re: Kolor suchej karmy

Martinnn ja nie szukam dziury w całym. Chcialam tylko się upewnic. Dziewczyna wyżej pisze ze tez tak miala, tylko że jej koty nie chcialy jeść tej drugiej, mój je. Nie oceniaj mnie na zasadzie że szukam dziury w całym. Poprostu chcialam się zorientować czy ktoś inny tez miał podobny przypadek i tyle. Bardzo dziekuję ci za odpowiedź czym może być ta różnica spowodowana.

mkkm83

Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Od: Wto lut 07, 2017 13:37

Post » Pt mar 24, 2017 19:26 Re: Kolor suchej karmy

wiolka06 pisze:Tak też tak miałam.Tą karmę koty chętnie jadły więc zamówiłam drugi worek i okazało się że koty nie chcą jej jeść.Chrupki różniły się kolorem.Wysłałam reklamacje która została rozpatrzona na moją korzyść.Nie zamawiam już tej karmy.

To samo miałam z Portą. Inna partia, inny kolor, ani domowe, ani bezdomne jej ruszyć nie chciały. :?

myamya

Avatar użytkownika
 
Posty: 3085
Od: Czw cze 23, 2011 12:16
Lokalizacja: Wild West

Post » Pt mar 24, 2017 19:35 Re: Kolor suchej karmy

myamya pisze:
wiolka06 pisze:Tak też tak miałam.Tą karmę koty chętnie jadły więc zamówiłam drugi worek i okazało się że koty nie chcą jej jeść.Chrupki różniły się kolorem.Wysłałam reklamacje która została rozpatrzona na moją korzyść.Nie zamawiam już tej karmy.

To samo miałam z Portą. Inna partia, inny kolor, ani domowe, ani bezdomne jej ruszyć nie chciały. :?

No moj zjadł dziś, zobaczymy co bedzie jutro, czy zje. A ty uważasz że ten inny kolor ma jakiś wpływ na jakość, czy poprostu to tylko inna barwa. W sumie do tej pory to jest moje drugie opakowanie także tez nie wiem jaki naprawdę powinny miec kolor. A twoje nie chcialy jeść tej jaśniejszej czy ciemniejszej?
A może to inna porta zostala zapakowana, nie wiem, moze i takie cuda się zdarzają. Tez nie wiem jakie chrupki ma porta pomarańczowa, zielona i ta dla kociaków

mkkm83

Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Od: Wto lut 07, 2017 13:37




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aassiiaa, Blue, Google [Bot] i 280 gości