Emmi-pet. Ultradźwiękowa. Używał ktoś może...?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 19, 2017 15:06 Emmi-pet. Ultradźwiękowa. Używał ktoś może...?

Dzień dobry wszystkim :)

https://sklep.germapol.pl/pl/p/Emmi-Pet ... a/23113881
Mam pytanie, czy ktoś może miał kontakt z takim "ustrojstwem", czyścił za pomocą tegoż zęby kota/psa. Czy to faktycznie działa jak na filmikach reklamujących ?
Czy ktoś ma przetestowaną taką szczoteczkę dla człowieków. Jaka jest faktyczna skuteczność takiej szczoteczki ?
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1272
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Pt kwi 14, 2017 12:33 Re: Emmi-pet. Ultradźwiękowa. Używał ktoś może...?

Ja mam przetestowaną Sonicare i jest świetna, zęby zupełnie innej świeżości, że tak powiem, dokładniej umyte, gładsze pod językiem, błyszczące.
Można nie dotykać wcale szczotką do samych zębów, a czuje się taką jakby mgłę odświeżającą - to drobinki wody pod wpływem tych ultradźwięków uderzają w zęby i je czyszczą. Dla ludzia to całkiem miłe doświadczenie, jak dla kota - nie mam pojęcia - zapewne dużo zależy też od charakteru danego kota. Ważne chyba aby była jak najcichsza bo koty niezbyt lubią bzyczenie jakiejś maszynki blisko nich np. do golenia. Ta Sonicare najcichsza nie jest - jedna moja kotka się jej boi, a drugiej luzaczce jest ona całkowicie obojętna.
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Silverblue i 536 gości