Kot brytyjski 5mc nie przytula się

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 16, 2017 20:42 Kot brytyjski 5mc nie przytula się

Mój kot brytyjski ma 5mc i tylko zabawa mu w głowie. Zero czułości. Na przywitanie tylko krótko sie połasi, pomruczy i tyle z jego miłości. Wiem że ta rasa jest raczej umiarowana jesli chodzi o czułość, ale czy to trochę się zmieni wraz z wiekiem na plus oczywiście? Jak to było z Waszymi brytkami?

anonima

Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Od: Sob lis 12, 2016 12:53

Post » Czw mar 16, 2017 21:13 Re: Kot brytyjski 5mc nie przytula się

Jeśli chcesz prawdziwego miziaka, to trzeba było kupić syjama/orienta. Brytki nie są szczególnie dotykalskie i przytulaśne ;)
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw mar 16, 2017 22:48 Re: Kot brytyjski 5mc nie przytula się

anonima pisze:Mój kot brytyjski ma 5mc i tylko zabawa mu w głowie. Zero czułości. Na przywitanie tylko krótko sie połasi, pomruczy i tyle z jego miłości. Wiem że ta rasa jest raczej umiarowana jesli chodzi o czułość, ale czy to trochę się zmieni wraz z wiekiem na plus oczywiście? Jak to było z Waszymi brytkami?

Bo to jeszcze dzieciak i zabawa to treść jego życia. Jak każdego kota w tym wieku. :)
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34276
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pt mar 17, 2017 19:41 Re: Kot brytyjski 5mc nie przytula się

milva b pisze:Jeśli chcesz prawdziwego miziaka, to trzeba było kupić syjama/orienta. Brytki nie są szczególnie dotykalskie i przytulaśne ;)



Jesli chcesz prawdziwego miziaka to trzeba bylo wząść bezdomniaka z działek. Sliczny duzy, budowa bardzo przypomina brytka, mniej w rasach obeznani sadza, ze czarny brytek, bo i slepka w pomarancz wpadaja :D
Mozna nosic na rekach, tulic calowac. Sam przychodzi, wskakuje na kolana, nawet w WC i chce choc na chwlke, zeby pomiziac potulic.
RODOWOD DO TULENIA KOTU NIE POTRZEBNY!

A jeszcze powazniej miedzy zabawami jak najwiecej dotykaj go telikatnie, mow do niego, mizaj choc odrobinke pod brodka, policzki za uszkami. Z czasem polubi.
Moze w hodowli nie mieli czasu odpowiednio zajac sie wszytkimi kotami - specjalizuja sie w ilosci a nie jakosci, bo przytulaste, miziaste brytki tez znam. I to kilka.
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar, kasiek1510 i 484 gości