Osiatkowanie balkonu.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 05, 2017 0:02 Re: Osiatkowanie balkonu.

@meg11 ale na czym tu się znać na wywierceniu dziurek ? Jak masz jakiegoś faceta obok siebie to spokojnie Ci to założy.

Martinnn

Avatar użytkownika
 
Posty: 864
Od: Czw sty 01, 2015 22:16

Post » Nie mar 05, 2017 15:56 Re: Osiatkowanie balkonu.

adam_es pisze:Polecam http://www.sieci-korsze.pl/oferta/zwierzeta.html. Można zamówić siatkę na wymiar, z obszyciem. Doradzą, jaki osprzęt będzie potrzebny ( kotwy, linki nośne, naciągacze itp).
Siatka 1,5mX2m kosztuje ok. 80zł.


A ja polecam nie udawać zadowolonego użytkownika i tym samym wprowadzać ludzi w błąd :)

Martinnn swoimi dwoma postami tak naprawdę wyczerpał temat, ale jeśli meg11 szuka łatwego gotowego rozwiązania to zapraszam na prv, bo chyba nie można wklejać ofert poza wydzieloną strefą forum do tego przeznaczoną.

KociaSiatkaPL

Avatar użytkownika
 
Posty: 8
Od: Śro lut 08, 2017 0:17

Post » Nie mar 05, 2017 19:34 Re: Osiatkowanie balkonu.

Martinnn pisze:Faktycznie balkon bardzo prosty do osiatkowania. Ja bym to zrobił na zasadzie kołków w balustradzie w suficie i po bokach (ewentualnie boki klejone lub na słupkach rozporowych, jakby kto płakał, że kołki w elewację)
Pomiędzy kołkami cienka linka stalowa i poprzeplatać ją pomiędzy oczkami lub za dolną krawędź siatki opaskami do linki.


U mnie tak właśnie jest zrobione, ale linka nie stalowa, tylko taka "sznurówkowa" :D trzyma się cała konstrukcja 3 lata prawie. Nawet mamy jedną skrzynkę, którą siatka oplata na zewnątrz - może pięknie to nie wygląda, ale funkcjonuje bardzo dobrze :)
Przykład jak to wygląda przy podłodze balkonu:
https://zapodaj.net/0f5d0246dbf80.jpg.html

Walkiriaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34
Od: Nie paź 30, 2016 18:22

Post » Nie mar 05, 2017 22:29 Re: Osiatkowanie balkonu.

Panowie spokojnie :mrgreen: jestem na etapie szukania i porównywania cen :mrgreen: .

Walkiriaa- mój balkon wychodzi na smętne resztki lasu, słoneczka mało, więc kwiatki raczej odpadają.Mieszkam tam dopiero 3 miesiące, więc tak na dobrą sprawę nie wiem jak to w lecie wygląda.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19637
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 478 gości