Nowy czlonek rodziny.. od piatku w domu bez wyproznienia...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 19, 2017 19:42 Nowy czlonek rodziny.. od piatku w domu bez wyproznienia...

Witam drogich kolegow i kolezanki!

Potrzebuje waszych opinii (pomocy) na temat ktory zaczyna mnie juz mocno martwic.. ( ps. pisze bez polskich znakow nie posiadam ich w mojej klawiaturze - wybaczcie).
Tak wiec..od piatku poznym wieczorem jestesmy razem nasza dlugo wymarzona i wyczekana kicia ( 14 tygodni ) ... kotek juz
dosyc dobrze zaznajomil sie z 3/5 pomieszczen ... jest bardzo towarzyska. bardzo chetnie sie bawi i przespala razem z nami w lozku cala noc z piatku na sobote i z
soboty na dzisiaj.. problem polega jednak na tym ze od czasu jak ja przywiezlismy nie skorzystala z toalety... nie zrobila ani siku ani 2jki... od wczoraj wypila juz ze
dwie male (naprawde male) miseczki wody.. i zjadla rownie male porcje pokarmu (z 4 razy).... ze 3 albo 4 razy podczas "badania" terenu wchodzila do kuwety ale nic z tego
nie wszylo .. poprostu weszla "aha" i wyszla ... zaczynam sie juz powoli martwic ? rozumiem ze nowe otoczenie to dla niej stres ale moim zdaniem powinna chociayz zrobic siku?

odpada teroria ze zalatwila sie gdzies indziej.. od piatku jest bacznie obserwowana (oczywiscie bez nachalnosci =) kiedy bada nowy teren) natomiast napewno nie zalatwila sie nigdzie indziej.

z gory dziekuje za pomoc :201494 :201494
Ostatnio edytowano Nie lut 19, 2017 19:58 przez MyszuF, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek

MyszuF

Avatar użytkownika
 
Posty: 12
Od: Nie lut 19, 2017 19:31

Post » Nie lut 19, 2017 19:57 Re: Nowy czlonek rodziny.. od piatku w domu bez wyproznienia

Trochę długo, ale koty czasami tak mają.To stres.Kciuki, aby wreszcie było coś w kuwecie :ok: :ok: :ok: :ok:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55013
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lut 19, 2017 20:15 Re: Nowy czlonek rodziny.. od piatku w domu bez wyproznienia

Dzieki! to pocieszajace , nie chce jej odrazu brac do weta .. i dokladac jej nowego stresu.. zeby sie dowiedziec ze to... stres..

przenioslem jej kuwete do naszej sypialni bo tam czuje sie najpewniej ze wszystkich pomieszczen.. ale jak jutro do wieczora nic nie bedzie to biore ja do weta.. :201461
ObrazekObrazek

MyszuF

Avatar użytkownika
 
Posty: 12
Od: Nie lut 19, 2017 19:31

Post » Nie lut 19, 2017 20:46 Re: Nowy czlonek rodziny.. od piatku w domu bez wyproznienia

Może żwirek lub co tam masz w kuwecie jej nie pasuje?

lenka*

Avatar użytkownika
 
Posty: 1038
Od: Wto lip 31, 2012 17:58

Post » Nie lut 19, 2017 20:58 Re: Nowy czlonek rodziny.. od piatku w domu bez wyproznienia

lenka* pisze:Może żwirek lub co tam masz w kuwecie jej nie pasuje?

ma dokladnie taki sam i taka sama kuwete jak miala w domu
ObrazekObrazek

MyszuF

Avatar użytkownika
 
Posty: 12
Od: Nie lut 19, 2017 19:31

Post » Nie lut 19, 2017 21:29 Re: Nowy czlonek rodziny.. od piatku w domu bez wyproznienia

Z rzeczy, które możesz zrobić na szybko i w domu polecam masowanie brzuszka, jeśli tylko kotka się zgodzi :) Takie tulaski z bardzo delikatnym ugniataniem, za dwójeczką zazwyczaj idzie też jedyneczka ;) Nam bardzo pomogło. Jaki masz żwirek?

bunysia

 
Posty: 228
Od: Pt gru 02, 2016 13:29

Post » Nie lut 19, 2017 22:26 Re: Nowy czlonek rodziny.. od piatku w domu bez wyproznienia

bunysia pisze:Z rzeczy, które możesz zrobić na szybko i w domu polecam masowanie brzuszka, jeśli tylko kotka się zgodzi :) Takie tulaski z bardzo delikatnym ugniataniem, za dwójeczką zazwyczaj idzie też jedyneczka ;) Nam bardzo pomogło. Jaki masz żwirek?


robilem tak juz ogolnie od rana =) ... ale mam super wiadomosc.. 30 miunt temu poleciala solidna 2jeczka aa za 15 minut kolejna... :ryk: wkoncu ja "puscilo" :piwa:

dzieki za odpowiedzi! :ok: :ok:
ObrazekObrazek

MyszuF

Avatar użytkownika
 
Posty: 12
Od: Nie lut 19, 2017 19:31

Post » Pon lut 20, 2017 11:22 Re: Nowy czlonek rodziny.. od piatku w domu bez wyproznienia

super! nic nie cieszy tak jak wyczekiwana dwojeczka :) daj znać, czy później już z górki

bunysia

 
Posty: 228
Od: Pt gru 02, 2016 13:29




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 511 gości