Znalazłam koteczka. Co robić?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 15, 2004 22:30 Znalazłam koteczka. Co robić?

Witam!!!
Pisałam ostatnio o chorobie mojego psiaka, braku kasy (w tym miesiacu) na sterylke kotki, a teraz jeszcze dodatkowe małe nieszczęscie.
Sąsiad do mnie przyniósł małego czarngo kotka. Znalazł go i nie może go zatrzymać. Kurcze ja tez nie. Maluch ma mniej wiecej dwa miesiace (tak wyglada). Mój Szmatek ma 2,5 miesiąca i waży półtora kilo, ten może pół. Ma łysy placek na główce, wyglada to na przypalenie. Juz sie zagoiło. Nie boji sie ludzi, łasi sie do mnie straszliwie i mruczy. Dałam mu jedzonko i meko, wykompałam. Oczka ma czyste, nie kicha wiec chyba kociego kataru nie ma. Jutro pójde do weta żeby go obejrzał wstępnie. Zatrzymać go nie moge więc proszę o instrukcje co dalej?
Ostatnio edytowano Pon sie 16, 2004 7:03 przez Siebaska, łącznie edytowano 2 razy
Dlaczego czasem zmuszani jestesmy do robienia rzeczy których nie chcemy robić. :(

Siebaska

 
Posty: 310
Od: Pt lip 09, 2004 23:45
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie sie 15, 2004 22:46

Skubaniec jeden mały stawia si na moj koty. 8O
Dlaczego czasem zmuszani jestesmy do robienia rzeczy których nie chcemy robić. :(

Siebaska

 
Posty: 310
Od: Pt lip 09, 2004 23:45
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie sie 15, 2004 22:47

Idź do weterynarza jutro, słusznie.
Potem spróbuj porobić maluchowi zdjęcia. Jest tu strona adopcyjna, nie wiemy jak się tam daje ogłoszenie, ale na pewno ktoś Ci podpowie. :oops: Szelma albo LimLim wiedzą... zapytaj.
Taki optymistyczny scenariusz: zrób co się da, co możesz żeby malucha podkurować, odchuchać, podtuczyć... Zdjęcia i ogłoszenia powinny zaowocować dobrym domkiem, prędzej czy później. Może też udałoby Ci się dać ogłoszenie w lecznicy, gdzie chodzisz ze swoimi zwierzątkami?

zosia&ziemowit

 
Posty: 10553
Od: Wto maja 04, 2004 18:30
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 15, 2004 22:49

Siebaska pisze:Skubaniec jeden mały stawia si na moj koty. 8O
Niezły jest :D Tak na "dzień dobry" zadziorek i przymiluch. :D

zosia&ziemowit

 
Posty: 10553
Od: Wto maja 04, 2004 18:30
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 15, 2004 23:16

ogloszenie najlepiej wrzucic tutaj:
http://koty.rokcafe.pl/adopcje/dodaj.php

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 512 gości