Kolorówka - dołączyła do swoich sióstr ...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 06, 2017 13:24 Re: Kolorówka - rak płaskonabłonkowy, zbieramy na leczenie

jessi74 pisze:https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://dagomekotirak.blogspot.com/2016/07/nowotwor-paskonabonkowy-ucha-objawy-w.html%3Fm%3D1&ved=0ahUKEwjtzbCEhL7SAhVrL8AKHXmcCdQQFggzMAU&usg=AFQjCNGazPRi59h41A-IqJxvJLruDpxWZw



bardzo przydatne i koniecznie do przeczytania, dzięki jessi :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 17, 2017 20:21 Re: Kolorówka - rak płaskonabłonkowy, zbieramy na leczenie

co u Was?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové


Post » Nie mar 26, 2017 16:44 Re: Kolorówka - rak płaskonabłonkowy, zbieramy na leczenie

najnowsze wieści o Kolorówce na fejsbuku https://www.facebook.com/events/1784118 ... discussion :)

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Pt kwi 28, 2017 19:49 Re: Kolorówka - rak płaskonabłonkowy, zbieramy na leczenie

co u małej?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové


Post » Śro maja 03, 2017 9:35 Re: Kolorówka - rak płaskonabłonkowy, zbieramy na leczenie

Kciuki trzymajmy, bo jest szansa, że Kolorowka przeniesie sie do DT (nadzorowana, monitorowana, leczona i dopieszczana dalej przez jessi ), gdzie będzie miała wiecej spokoju ( np. od tymczasowej mlodzieży która zaczepia ją , pytając jak sie czuje i czy już ma ochote na zabawę).
:ok:
Obrazek Obrazek

Thorkatt

 
Posty: 17122
Od: Czw sty 04, 2007 23:29
Lokalizacja: Wrocław


Post » Sob maja 06, 2017 22:06 Re: Kolorówka - rak płaskonabłonkowy, zbieramy na leczenie

Thorkatt pisze:Kciuki trzymajmy, bo jest szansa, że Kolorowka przeniesie sie do DT (nadzorowana, monitorowana, leczona i dopieszczana dalej przez jessi ), gdzie będzie miała wiecej spokoju ( np. od tymczasowej mlodzieży która zaczepia ją , pytając jak sie czuje i czy już ma ochote na zabawę).
:ok:

Ogromne som :ok: Tulinek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie maja 07, 2017 10:21 Re: Kolorówka - rak płaskonabłonkowy, zbieramy na leczenie

Oj, my też trzymamy, tylko żeśmy zapomnieli napisać po przeczytaniu - jak to podczytywacze :roll:

I ja wiem, że czas pędzi, zawsze go za mało, ale chociaż ze trzy słowa raz na jakiś czas, co tam słychać u Kolorówki, to by fajnie było przeczytać... :)

Tundra

 
Posty: 3286
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Pt maja 12, 2017 21:06 Re: Kolorówka - rak płaskonabłonkowy, zbieramy na leczenie

Jutro wybieramy sie z jessi na Pchli targ na Kasztanową w celu zarabianie na rózne wrocławskie bidy, to sie dopytam. A wroclawian zapraszamy. U nas rózności, nie wiem co dokladnie, ale na pewno naj naj :ryk:
Obrazek Obrazek

Thorkatt

 
Posty: 17122
Od: Czw sty 04, 2007 23:29
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 13, 2017 21:26 Re: Kolorówka - rak płaskonabłonkowy, zbieramy na leczenie

jestem, witam się po długiej przerwie, przepraszam za nieobecność, ostatnio nadmiar kocich obowiązków zapełnia mi każdą wolną chwilę
oprócz Kolorówki cały czas mam zajęcia z 17 letnią Olinką - kroplówki , wizyty, sprzątanie ... Olinka ma chore nerki i astmę, jest nam ciężko, szczególnie mi- psychicznie jest ciężko opiekować się chorym kotem

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Sob maja 13, 2017 21:33 Re: Kolorówka - rak płaskonabłonkowy, zbieramy na leczenie

a Kolorówka ? to już dwa miesiące po operacji, ucho pięknie się zagoiło, Kolorcia ładnie je, ma apetyt i dobrze wszystko znosi, poszczęściło się jej, gdyż dom tymczasowy u mnie, w postaci pobytu w klatce kenelowej ( najpierw zabieg, a potem okazało się że mój kocur Mieczysław ją bije) zamieniła na dom tymczasowy z możliwością pozostania domem stałym :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Póki co ma tam użyczone całkiem fajne lokum, bez kotów, sa za to drabinki, półeczki, zabawki, żeby się nie nudziła, a ja jestem tzw. "wirtualną opiekunką" utrzymuję Kolorówkę finansowo, takie są ustalenia, gdyż opiekunka która użyczyła jej domku, nie jest w stanie utrzymywać Kolorówki, ale mogła zaoferować jej dom i przestrzeń i czas na opiekę i towarzystwo
Tak więc sporo zmian i swoiste ustalenia, ale uważam że to bardzo dobre rozwiązanie

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Nie maja 14, 2017 11:27 Re: Kolorówka - rak płaskonabłonkowy, zbieramy na leczenie

oby zdrowie dopisywało kotom i ludziom no...
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw maja 18, 2017 13:19 Re: Kolorówka - rak płaskonabłonkowy, zbieramy na leczenie

jessi74 pisze:jestem, witam się po długiej przerwie, przepraszam za nieobecność, ostatnio nadmiar kocich obowiązków zapełnia mi każdą wolną chwilę
oprócz Kolorówki cały czas mam zajęcia z 17 letnią Olinką - kroplówki , wizyty, sprzątanie ... Olinka ma chore nerki i astmę, jest nam ciężko, szczególnie mi- psychicznie jest ciężko opiekować się chorym kotem


trzymaj się Gosiu , choć wiem, jak bardzo trudno jest nam w takiej sytuacji ...
dobre mysli dla Olinki i Ciebie <3

i oby Kolorówce ten dt zamienił się na dom stały -bardzo trzymamy kciuki :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Szymkowa i 318 gości