Potrzebna pomoc - pilne

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 30, 2017 22:11 Re: Potrzebna pomoc - pilne

Jak to się mówi: biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy.
taj jak pisze ana - pozornie tani lekarz (niedocelowy), może wygenerować większe koszty niż ten drogi (docelowy).

Paulinaaa - możesz pomóc sobie wystawiając jakiś bazarek albo allegro i podlinkuj tu.
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Pon sty 30, 2017 22:28 Re: Potrzebna pomoc - pilne

Jeśli widzisz, że kota boli, a wizytę, nadal diagnostyczną, masz umówioną na jutro przed południem, to nie czas na szukanie tańszej opcji, bo ile zaoszczędzisz ? a kot cierpi. Niestety, w razie choroby kota, trzeba być przygotowanym na koszty, wcale nie mniejsze niż w przypadku ludzi. Często większe, bo tylko pełnopłatne. Mam nadzieję, że dogadałaś się z Madie na pw w sprawie pożyczki kwoty potrzebnej na jutro i oddaniem w ratach. W zależności, co powie koci ortopeda jutro będziesz się zastanawiać i organizować lepszego specjalistę, pieniądze na dalsze leczenie itd. Teraz najważniejsze, żeby kota dobrze zdiagnozować i żeby nie cierpiał niepotrzebnie. Ja, też deklaruję pożyczenie tych potrzebnych na już ok. 300,- zł, a po jutrzejszej wizycie będziesz się martwić co i jak dalej z finansowaniem leczenia i organizować ewentualne zbiórki.
za Grubego :ok: :ok:

inaid

Avatar użytkownika
 
Posty: 134
Od: Nie lip 12, 2015 1:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Wto sty 31, 2017 15:05 Re: Potrzebna pomoc - pilne

Z Madie porozumiałyśmy się co do pożyczki. To prawdziwa przyjaciółka mruczków :D
Właśnie wróciłam z kliniki. Okazało się, że to złamanie w okolicy udowej. Teraz Gruby jest operowany, mają wstawić mu śrubę i z tego co mówił lekarz za 3 dni podobno w pełni wróci do zdrowia :D Mam przyjechać po niego o godzinie 21. Kwota operacji to 750 zł, ale nie znam jeszcze dokładnych kosztów z dzisiejszej wizyty. Kontaktowałam się już z fundacją VIVA. Mam przesłać im fakturę i uruchomią zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów. Nie wiem ile uda się zebrać, ale to już coś. W klinice zgodzili się też na raty, jednak wysokość mam ustalić przy odbiorze. Tak czy tak są już dwie alternatywy :D

Paaulinaa

 
Posty: 7
Od: Pon sty 30, 2017 13:46

Post » Wto sty 31, 2017 19:52 Re: Potrzebna pomoc - pilne

Paaulinaa - ja mogę dorzucić się kilka groszy do zbiórki. Sama przez ostatni miesiąc wydałam już tyle pieniędzy na leczenie mojej kotki, że szok. Więc wiem jak to jest.

Agata1505

 
Posty: 42
Od: Wto paź 15, 2013 19:33

Post » Wto sty 31, 2017 20:09 Re: Potrzebna pomoc - pilne

No to kciuki ogromne za udaną operację i szybki powrót do zdrowia Grubego. Czekam na dobre wieści :201461 Czasem tak jest, że jednego dnia sytuacja wydaje się beznadziejna, ale kolejny dzień przynosi nowe możliwości i rozwiązania. :ok:

inaid

Avatar użytkownika
 
Posty: 134
Od: Nie lip 12, 2015 1:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lut 01, 2017 20:20 Re: Potrzebna pomoc - pilne

Z tego co widzę Gruby jednak będzie wracał do zdrowia trochę dłużej. Podaję mu antybiotyk i środki przeciwbólowe, ale widać po nim, że jest osłabiony. Na szczęście je i pije normalnie, więc obejdzie się bez kroplówki. Oba koty mają założone kołnierze z powodu częstego lizania siebie na wzajem
(Biedny Skunksik, cierpi za niewinność :D ). Przesyłam zdjęcia.

http://wstaw.org/w/4kWr/

http://wstaw.org/w/4kWt/

http://wstaw.org/w/4kWO/ :)

Rana na razie jest spuchnięta, ale mam nadzieję, że wszystko się zagoi. Najgorsze już za nami, chociaż lekko obawiam się rekonwalescencji. Chociaż mówią, że co nas nie zabije to nas wzmocni :ok:

Paaulinaa

 
Posty: 7
Od: Pon sty 30, 2017 13:46

Post » Nie lut 05, 2017 22:31 Re: Potrzebna pomoc - pilne

Paulinaaa, mój Nikuś miał bardzo podobną operację. Miał właśnie złamanie główki kości udowej i miał w tym samym miejscu wygolone futerko (i szytą ranę pooperacyjną - oczywiście). Też płaciłam ok. 700 zł. Wracał do zdrowia miesiąc. Także uzbrój się w cierpliwość. Na początku utykał, jak chodził, i bolało go, oczywiście. Ale z czasem było coraz lepiej, aż w końcu zupełnie przestał utykać i mógł spokojnie znowu wskakiwać. Ale tak z miesiąc rekonwalescencji musisz liczyć.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie lut 19, 2017 22:53 Re: Potrzebna pomoc - pilne

Jak się czuje Gruby?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 03, 2017 20:21 Re: Potrzebna pomoc - pilne

Odpowiem za Autorkę wątku, że Gruby ma się lepiej, z czego bardzo się osobiście cieszę.

Dodam jeszcze jakby kto kogokolwiek interesowało, że Paulina uregulowała dziś całość pożyczki, i że jest kolejną osobą dzięki której nie traci się wiary w ludzi.

:)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 03, 2017 22:30 Re: Potrzebna pomoc - pilne

Bardzo się cieszę, że Gruby ma się lepiej :ok: A wiary w ludzi nie warto tracić i nie traci się jej zarówno dzięki takim osobom jak Paulina jak i Ty Madie :1luvu: Dziękuję i oby Gruby już całkiem zdrowy był :kotek:

inaid

Avatar użytkownika
 
Posty: 134
Od: Nie lip 12, 2015 1:58
Lokalizacja: Gdańsk

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree, Majestic-12 [Bot] i 508 gości