Dokocenie - dorosly kot czy maly kociak

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 17, 2017 8:19 Dokocenie - dorosly kot czy maly kociak

Z gory przepraszam za brak polskich znakow :)

Planuje za kilka miesiecy dokocic moja kotke Hazel. Hazel adoptowalam jako dwuletnia kociczke z fundacji okolo roku temu. NIe jestem pewna jej przeszlosci. Wiem natomiast ze kotka jest "bitna". To znaczy, stale tlucze mi psa, ktory jest niewiele wiekszy od niej - aczkolwiek podejrzewam ze jest to dla niej tylko swietna zabawa a nie zachowania agresywne :roll: . Ma takze woliere na zewnatrz i jak tylko jakis kot tam podejdzie on probuje sie przez ta siatke przecisnac, przegryzc, przedostac, zeby tylko tego kota stluc. Dzwieki przy tym wydaje makabryczne :strach: i zajmuje jej jakies dwie godziny zeby sie uspokoic. Jest wysterylizowana. I teraz pytanie jak sie dokocic. Planowalam dokocenie doroslym, dwu-trzy letnim kocurem, tylko nie wiem, czy ona by go nie zezarla. Podobno byla bardzo dobra i opiekuncza mama i babcia :roll: (jak zostalam poinformowana przez fundacje) i sie zastanawiam, czy kociak nie bylby lepszy. Bardzo prosze o porady i ewentualna burze mozgow :kotek:
Obrazek

kate78

 
Posty: 216
Od: Pon cze 25, 2007 7:48
Lokalizacja: Wrocław/Perth (Australia)

Post » Wto sty 17, 2017 16:42 Re: Dokocenie - dorosly kot czy maly kociak

W tym wypadku szanse na szczęśliwe dokocenie zdecydowanie zwiększy adopcja kociaka.
Obrazek

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 149 gości