Bezdomny po amputacji oczka, tyle cierpienia na nic. FIP [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 21, 2017 13:39 Re: Bezdomny sierściuch po amputacji oczka,pilnie proszę o p

Poproszę o dane do wpłaty.
:ok: za kotka
Obrazek

livy

 
Posty: 1537
Od: Pon paź 03, 2005 13:15

Post » Wto mar 21, 2017 14:50 Re: Bezdomny sierściuch po amputacji oczka,pilnie proszę o p

livy pisze:Poproszę o dane do wpłaty.
:ok: za kotka

Wysyłam pw. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto mar 21, 2017 15:06 Re: Bezdomny sierściuch po amputacji oczka,pilnie proszę o p

mb pisze:
Anna61 pisze:
KULAK pisze:Śliczny futrzaku, no już ... uszka w górę ... pora wracać do formy ... :201461 :201461 :201461

Musi mieć jakiś stan zapalny, tylko skąd? :(

Najprawdopodobniej stąd - bo jest to, zdaje się, jedyny objaw patologiczny, jaki stwierdzono:
Anna61 pisze:W opisie RTG jamy brzusznej zatarty obraz narządów jamy brzusznej, jelita obrzęknięte,

Wszystko możliwe, choć lekarze z lecznicy a jest ich 3, nie kwalifikują tego do stanu z RTG do zagrażającego życia.

Nie wiem też, czy w grę nie wchodzi jakaś bakteria, bo przecież oczko musiało być szyte 3 razy a i ta przepuklina daje do myślenia, bo szwy podskórne powinny trzymać a nie puścić.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto mar 21, 2017 20:52 Re: Bezdomny sierściuch po amputacji oczka,pilnie proszę o p

Znowu 40 stopni..... :( ja już nawet nie musiałabym mierzyć temperatury bo to widać po kocie.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro mar 22, 2017 21:00 Re: Bezdomny sierściuch po amputacji oczka,pilnie proszę o p

Biedunia moja :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

brzuszek duży, oby to tylko od jedzenia.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw mar 23, 2017 8:43 Re: Bezdomny sierściuch po amputacji oczka,pilnie proszę o p

Biedulka :(
Moc :ok: za poprawę
Obrazek

livy

 
Posty: 1537
Od: Pon paź 03, 2005 13:15

Post » Czw mar 23, 2017 17:52 Re: Bezdomny sierściuch po amputacji oczka,pilnie proszę o p

livy pisze:Biedulka :(
Moc :ok: za poprawę

Dziękuję :1luvu: za 100 serduszek dla kotulaczka.

O 14 godzinie zmierzyłam temperaturę i 40,2 kreski.
Wczoraj wieczorem było 38,9 i myślałam, że będzie poprawa.
Brzuch ma coraz większy i nie wiem czy to nie wątroba bo i kupa jest taka szaropiaskowa.
Dałam kapsułkę Hepatiale bo nie zaszkodzi a jutro jedziemy do lecznicy.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw mar 23, 2017 23:01 Re: Bezdomny sierściuch po amputacji oczka,pilnie proszę o p

Ta to ma pecha :( oby się dało szybko temu zaradzić

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 24, 2017 9:58 Re: Bezdomny sierściuch po amputacji oczka,pilnie proszę o p

Atta pisze:Ta to ma pecha :( oby się dało szybko temu zaradzić


Już nawet nie oczekuję szybkości zaradzenia, ale w ogóle zaradzenia. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt mar 24, 2017 16:56 Re: Bezdomny sierściuch po amputacji oczka,pilnie proszę o p

Dzisiaj pojechałam do lecznicy na kontrolę.
Niestety w badaniu USG wyszła duża ilość płynu w jamie otrzewnowej.
Zrobiona została punkcja jamy brzusznej - płyn gęsty, ciągliwy, o intensywnej żółtej barwie.
Został zrobiony test Rivalty który wyszedł dodatni.

Rozpoznanie - zakaźne zapalenie otrzewnej-FIP

Tuż po punkcji

Obrazek

Obrazek

Decyzja nie mogła być inna jak tylko ulżenie w konaniu.

Pani doktor powiedziała, że już jest w lepszym świecie, odpowiedziałam, że tam już też chcę być.

Obrazek

Kiedy umiera zwierzę, które było w szczególny sposób bliskie komuś tu na ziemi, wówczas odchodzi na Tęczowy Most.
Są tam łąki i wzgórza dla wszystkich naszych Wyjątkowych Przyjaciół więc mogą biegać i bawić się razem.
Jest tam mnóstwo jedzenia, wody i słońca - nasi Przyjaciele żyją w cieple i dostatku.

Wszystkim zwierzętom, które były chore i starsze zostaje przywrócone zdrowie i wigor.
Ranne i okaleczone zostają uzdrowione i są znowu silne, tak jak wspominamy je w naszych snach z dni, które minęły.
Zwierzęta są tam szczęśliwe i zadowolone z wyjątkiem jednej, małej rzeczy: każde z nich tęskni za kimś wyjątkowym dla nich, kogo musieli pozostawić.

Wszystkie razem biegają i bawią się wspólnie, ale przychodzi taki dzień, kiedy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal.
Jego lśniące oczy patrzą uważnie a jego ciało zaczyna drżeć.
Nagle oddziela się od innych, zaczyna biec przez zieloną trawę a jego nogi niosą go szybciej i szybciej.

Poznał Cię!

I kiedy Ty i Twój Przyjaciel wreszcie się spotkaliście, przytulacie się do siebie w radości ponownego połączenia - już nigdy nie będziecie rozdzieleni. Deszcz szczęśliwych pocałunków na Twojej twarzy, ręce znowu tulą ukochaną głowę,
znów spoglądasz w ufne oczy Twojego Przyjaciela, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale nigdy nie zniknęły z Twojego serca.

Wtedy przechodzicie przez Tęczowy Most - razem

Paul C. Dahm


Obrazek

Teraz proszę o szyderstwa na wątkach o moich porządkach świątecznych.
Ulżyjcie sobie skoro tym żyjecie i jesteście bez serca, wy które mienicie się być przyjaciółmi zwierząt ulżyjcie sobie.


Jeżeli ktoś nie zrozumie o co chodzi to odpisę na pw.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt mar 24, 2017 17:00 Re: Bezdomny po amputacji oczka.Dziękuję za serce, FIP [']

:cry:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pt mar 24, 2017 18:20 Re: Bezdomny po amputacji oczka.Dziękuję za serce, FIP [']

Zamarłam ... serce mi się ścisnęło ... tyle Biedulka wycierpiała ... było światełko w tunelu, nadzieja ... pobiegła ... Kiciu Kochana śpij spokojnie [*]... Aniu mocno Cię przytulam, dziękuję, że byłaś dla Niej ..

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Pt mar 24, 2017 18:43 Re: Bezdomny po amputacji oczka.Dziękuję za serce, FIP [']

Cały czas miałam nadzieję, że to jednak coś, co można będzie leczyć :(
Takie młode i piękne stworzenie :(
Strasznie smutno i przykro :(
[']

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt mar 24, 2017 18:48 Re: Bezdomny po amputacji oczka.Dziękuję za serce, FIP [']

['] :(
Obrazek

livy

 
Posty: 1537
Od: Pon paź 03, 2005 13:15

Post » Pt mar 24, 2017 19:36 Re: Bezdomny po amputacji oczka.Dziękuję za serce, FIP [']

Strasznie mi przykro ['] My też niedawno straciliśmy kotka, teraz są już pewnie razem w lepszym świecie.

Seramarias

 
Posty: 337
Od: Śro lip 15, 2015 11:38

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 201 gości