URATOWALIŚMY BUFFY!KOTKA SZUKA DOMU !! :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 25, 2017 21:54 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

inaid pisze:taaa, dla chomika może ;)


:ryk:
zaczeła ustawiać cały zwierzyniec :D
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew

Post » Czw sty 26, 2017 0:10 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

:ryk:
Oj, jak się dowcipnie zrobiło ;)
Niech mała rośnie, nadala trzymam za nią kciuki :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10670
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto sty 31, 2017 22:31 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

Co słychać u mojego ulubionego małego postracha chomików ? ups ... wampirów, znaczy :) Robi się coraz większym postrachem mam nadzieję ? Głaski i pozdrowienia :201461 :201461
Martwię się co tam ze zdrowiem Buffinki, co mówią lekarze ?

inaid

Avatar użytkownika
 
Posty: 134
Od: Nie lip 12, 2015 1:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lut 01, 2017 20:13 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

inaid pisze:Co słychać u mojego ulubionego małego postracha chomików ? ups ... wampirów, znaczy :) Robi się coraz większym postrachem mam nadzieję ? Głaski i pozdrowienia :201461 :201461
Martwię się co tam ze zdrowiem Buffinki, co mówią lekarze ?


nie miałyśmy czasu pisac - i po ostatnich wpisach nie było juz potrzeby kontroli u weta, wszystko idzię w dobrą strone
kolejna wizyta u weta, teraz w piątek
Zapowiada się całkiem dobrze :D
Buffy w domu ustawia wszystkich po kątach ... zaczynając od wielkiego owczarka, kończąc na innych kotach - akceptuje tylko jednego...a na resztę syczy
Swoich ludków owinęła sobie wokół palca .Chomika nie zjadła i zjeść nie chce- więc dobrze! :D
narzeka na żwirek - kiedy kuweta została wypełniona drewnianym, pokazała swoje niezadowolenie klockiem pod...
kochana kiciunia <3 <3 <3
Ogólnie Ania mówi, że Buffy jest cudowną kotką, śmiesznie miauczy i mruczy do ludzi.

:ryk:

Obrazek
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew

Post » Pt lut 03, 2017 1:08 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

inusia00111 pisze:narzeka na żwirek - kiedy kuweta została wypełniona drewnianym, pokazała swoje niezadowolenie klockiem pod...

Jeśli drewnianym typu pellet, to ja doskonale rozumiem Buffy :] Patrząc po tym, jak koty u mnie zmagały się z granulkami, jak jeden starał się przetrzymać jak najdłużej w nadziei na inny żwirek, wcale się koteńce nie dziwię. Pellet musi być niewygodny dla łapek. A zamiast przetrzymywać, kotka grzecznie załatwiła się tuż obok. Łatwo do sprzątnięcia. W sumie bardzo to zmyślne z jej strony ;)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10670
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt lut 03, 2017 11:24 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

:ok: :ok: Za koteczke :201461 <3
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt lut 03, 2017 16:12 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

Stomachari pisze:
inusia00111 pisze:narzeka na żwirek - kiedy kuweta została wypełniona drewnianym, pokazała swoje niezadowolenie klockiem pod...

Jeśli drewnianym typu pellet, to ja doskonale rozumiem Buffy :] Patrząc po tym, jak koty u mnie zmagały się z granulkami, jak jeden starał się przetrzymać jak najdłużej w nadziei na inny żwirek, wcale się koteńce nie dziwię. Pellet musi być niewygodny dla łapek. A zamiast przetrzymywać, kotka grzecznie załatwiła się tuż obok. Łatwo do sprzątnięcia. W sumie bardzo to zmyślne z jej strony ;)


to zależy, ja u moich kotów używam włąśnie żwirek drewniany - koty robią bez problemu, mi np. w bentonitowym nie odpowiada to jak zbija się w grudki betonu. Ale Buffy woli właśnie taki - wiec musieliśmy zrobić zakupy...:D :201461
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew

Post » Sob lut 04, 2017 2:34 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

Można jeszcze spróbować z kukurydzianym zbrylającym ale jest mało wydajny i powstaje lekkie błotko, albo pójść w całkiem drogi (mój i kotów ulubiony) Nature's Calling z zooplusa z preparowanych łupin orzecha włoskiego. Mógłby być tańszy, ale ze wszystkich, jakie testowałam, najlepszy.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10670
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob lut 04, 2017 18:20 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

Stomachari pisze:Można jeszcze spróbować z kukurydzianym zbrylającym ale jest mało wydajny i powstaje lekkie błotko, albo pójść w całkiem drogi (mój i kotów ulubiony) Nature's Calling z zooplusa z preparowanych łupin orzecha włoskiego. Mógłby być tańszy, ale ze wszystkich, jakie testowałam, najlepszy.


kiedyś sama używałam więc zamówiłam Benka- cenowo spoko i nawet nam odpowiadał :kotek:
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew

Post » Nie lut 05, 2017 1:26 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

Chyba że tak ;)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10670
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro lut 08, 2017 21:06 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

Om,om,om
Tak Buffy zjada swój koci torcik- w końcu doszła paczka z ulubionym jedzonkiem!!
Oczywiście była kontrola u weta- ściągnięto już szwy po zabiegu sterylizacji, wszystko pięknie się zrasta. Teraz wyżywimy i za jakiś czas powtórzymy badania krwi , żeby sprawdzić jak organizm kotki reaguje na leki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za wpłaty, dzięki Wam możemy ratować Buffy <3

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew

Post » Wto mar 14, 2017 17:46 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

W koncu mamy czas na napisanie kilka słów.
W poprzednim tygodniu Buffy zostala przywieziona do Tczewa. Zrobilismy jej kolejne badania krwii. Wszystko sie unormowalo! Wyniki sa dobre ! :) watroba i nerki nie wykazuja zadnych zmian. Mozliwe, ze wszystko bylo wynikiem jej poczatkowego stanu. Moglismy przejsc na normalne jedzonko...
Niestety w jej pyszczku nie poprawilo sie. Stan zapalny sie nawrocil. Doszedl okropny zapach z pysia i widac ,ze kotke boli jak je -dzisiaj nie zjadla nawet swoich ulubionych (bardzo miekkich!) kocich kabanosow :(
Jest od czwartku na antybiotykach. Do tego zauwazylismy zmiany na jej skorze... Wylizala sobie brzuszek, ma lysa plamke na szyji -niestety mozliwe tez ze ma to zwiazek z zapaleniem w jej organizmie jak i ze stresem.
Jak by tego bylo malo powrocil swierzb ...
Mozliwe,ze zabki jednak bedzie trzeba usunac...

Obrazek
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew

Post » Wto mar 14, 2017 22:04 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

Śliczna kota
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3714
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Śro mar 15, 2017 0:22 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

Biedna kicia...
Kciuki za zdrowie :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10670
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro mar 15, 2017 22:18 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

:1luvu: Bystry wzrok i rezolutna mina, to jest .... śliczna Buffina :201461
Oby znalazła już swój stały dom i kochane ręce do głaskania. Ogromne kciuki za 100% zdrowia i 0% stresu :201461 :201461

inaid

Avatar użytkownika
 
Posty: 134
Od: Nie lip 12, 2015 1:58
Lokalizacja: Gdańsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 294 gości