Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 23, 2016 12:08 Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw lis 24, 2016 19:17 Re: Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

Sunia była operowana wczoraj, dzisiaj miała zabiegi pielęgnacyjne i laser leczący zwyrodnienia kręgosłupa. Podobno ma apetyt, ale niestety zad i tylne łapy dalej bezwładne. :-(
Żeby skonał w męczarniach ten ludzki odpad, który jej to zrobił ...
EDIT: po laserze postała chwilkę ! :-)

lilian08

 
Posty: 298
Od: Wto gru 04, 2012 20:08

Post » Pt lis 25, 2016 9:16 Re: Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

lilian08 pisze:Sunia była operowana wczoraj, dzisiaj miała zabiegi pielęgnacyjne i laser leczący zwyrodnienia kręgosłupa. Podobno ma apetyt, ale niestety zad i tylne łapy dalej bezwładne. :-(
Żeby skonał w męczarniach ten ludzki odpad, który jej to zrobił ...
EDIT: po laserze postała chwilkę ! :-)


Dziękujemy za dobre wieści. :ok: Znaczy ma wolę życia. Oby los wynagrodził jej krzywdy. Może jeszcze zaufa jakiemuś człowiekowi.
A "odpadowi" życzę tego samego co Ty. Pewnie go nie znajdą ale może jakaś wyższa sprawiedliwość go dopadnie.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pt lis 25, 2016 9:33 Re: Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

Czasem, aż trudno uwierzyć do czego zdolny jest człowiek :( Biedny pies miał dużo szczęścia, że ktoś go usłyszał, że zareagował i szukał.

Seramarias

 
Posty: 337
Od: Śro lip 15, 2015 11:38

Post » Pt lis 25, 2016 20:30 Re: Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

Niestety .... dzisiaj na tej samej ulicy znaleziono powieszonego, a wcześniej skatowanego psa. Jestem załamana. Nagroda za wskazanie wynosi już 5 tysięcy, ale ta bestia ewidentnie toczy "grę" z policją.
Mam nadzieję, że kiedy w końcu go złapią, dostanie takie towarzystwo w celi, że do końca swego marnego żywota będzie chodził ze stomią.

http://www.expressilustrowany.pl/lodz/a ... ,11504193/

Dlaczego takie ludzkie odpady zużywają powietrze??? :-( :placz:

lilian08

 
Posty: 298
Od: Wto gru 04, 2012 20:08

Post » Pt lis 25, 2016 21:45 Re: Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

dzisiaj w radio słyszałam apel o info jesli ktoś cokolwiek widział lub rozpoznaje psa
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt lis 25, 2016 22:12 Re: Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

Niech go znajdą, w takim tempie zaraz ludzi będzie katował, jakiś psychopata :evil: Po prostu już nie wiem jak to skomentować... co się dzieje z tymi ludźmi... :strach: biedne, niczego winne psy :placz: Mam nadzieje, że go wychwycą na monitoringu albo ktoś go podkabluje, oby pponiósł karę... chociaż pewnie żadna kara nie będzie odpowiednia :cry:
...

Ranma

 
Posty: 93
Od: Pt lut 05, 2016 20:21
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 25, 2016 22:24 Re: Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

lilian08 pisze:Niestety .... dzisiaj na tej samej ulicy znaleziono powieszonego, a wcześniej skatowanego psa. Jestem załamana. Nagroda za wskazanie wynosi już 5 tysięcy, ale ta bestia ewidentnie toczy "grę" z policją.

A skąd on bierze te psy?

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Pt lis 25, 2016 22:29 Re: Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

Też się nad tym zastanawiam. Bo jeśli by je kradł, to pojawiłyby się zgłoszenia. Może ma pseudohodowlę i próbuje się pozbyć? Tak czy siak to jakiś zwyrodnialec, bo zakładam, może błędnie, że to ta sama osoba.

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Pt lis 25, 2016 22:49 Re: Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

jesli media nagłosnią, istnieje szansa, że ktos pozna psy i skojarzy gnidę
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Sob lis 26, 2016 10:29 Re: Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

Nie wiem w jakim stanie był ten powieszony, ale Diana, ta pierwsza jest stara, miała zaawansowane ropomacicze, ogromne zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie i nie chodzi, więc dopóki nie było wiadomo o tym drugim przypadku, naiwnie myślałam, że s*********owi szkoda było kasy na humanitarne uśpienie :evil:
(Co prawda nie wiadomo, czy nie chodzi z powodu choroby, czy urazu jakiego doznała przez niego). Ale teraz już nie wiem, co o tym myśleć .... Co najgorsze, boję się, że jeśli okaże się, że jest chory umysłowo, to go wypuszczą, tak jak tego, który powyrywał łapy kotu.
Gdyby policja miała trochę rozumu i empatii, to postrzeliwałaby takich ze skutkiem śmiertelnym z powodu stawiania oporu przy zatrzymaniu....

lilian08

 
Posty: 298
Od: Wto gru 04, 2012 20:08

Post » Sob lis 26, 2016 10:51 Re: Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

lilian08

 
Posty: 298
Od: Wto gru 04, 2012 20:08

Post » Sob lis 26, 2016 11:23 Re: Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

no Panowie 'zza krat'
teraz Wasza kwestia
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Wto lis 29, 2016 9:29 Re: Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

Kinnia pisze:no Panowie 'zza krat'
teraz Wasza kwestia


O ile nie są tacy sami zwyrodniali i jeszcze go pochwalą.

Ale dobrze, że o tym się pisze. Niech inne bestie wiedzą, że nie zawsze są bezkarni.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw gru 08, 2016 18:55 Re: Zwyrodnialec poszukiwany - zakopał żywczem owczarka!!!

Diana zmarła dziś w nocy.
W ciągu tych dwóch tygodni zaczęła się wypróżniać, jeść, podnosić, wreszcie chodzić. Wczoraj nastąpiło pogorszenie. Nie obudziła się dzisiaj.
To takie niesprawiedliwe .....
https://www.facebook.com/schroniskodlaz ... NE&fref=nf

lilian08

 
Posty: 298
Od: Wto gru 04, 2012 20:08

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kotcsg, Seo-Ul-Jef i 253 gości