Furii i innych do Miszki i Rolka...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 12, 2004 11:41 Furii i innych do Miszki i Rolka...

Korespondencja wlasna

Czesc Miszka

Mama mowi ze jej sie Wasz watek tnie. I tu mi kazala pisac, co to znaczy ze sie tnie? Tata mowi ze Mamie fszystko sie tnie bo nei spi po nocach tylko pisze ekrany. Probowalismy ja wczoraj z Maluska i Baltkiem zagonic do lozka. Ale jak jej roleta spafdla na glowe to fcale ne docenila i powiedziala ze jak juz po conach na nasza karme haruje to mamy sie wynosic. Sie obrazilam i upolowalam Gizma. Gizmo jest w deche tylko duzo w pysku zostaje. MAma chce Gizma oddac, najbardziej rano jak wchodzi w jego koopy na korytarzu bo on goopi dokuwety nie umi. Ale to mozna patrzec pod nogi przeciez.

Dzidzia ma rujke. PYta czy Rollek ma jaja, bo w domu same losery. Nie wiem o co jej chodzi no.
Slyszalam ze Tfoja do klatki Cie chce zamknac? To spisek jest wiesz :evil:

buziaki

Furia
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Czw sie 12, 2004 11:49

eve
Ty koniecznie chcesz zebym umarl ze smiechu :ryk:

Merlin

 
Posty: 1303
Od: Czw lip 29, 2004 21:28

Post » Czw sie 12, 2004 12:02

Eeee, nudzi mi się trochę to postanowiłem coś napisać do Was, koledzy. Nie znamy się jeszcze, mam na imię Mefistofeles, jak ten diabeł, chociaż nie wiem co to jest diabeł?... Moja dwunoga mówi, że jestem czarny jak noc, a przecież noc nie jest czarna, ja tam nawet dobrze widze w nocy że jest szaro... No, ale to tyle, mam na imię Mefistofeles i mam prawie dwa lata. Czasem do Was skrobne. Aha! Ja napisałem żeby Was ostrzec, bo moja dwunoga mówiła, że Wasza dwunoga szuka klatki dla któregoś z Was! A ja widziałem taką klatke w sklepie kiedyś, siedziały w niej takie małe białe z ogonkami i robiły pipipi. I strasznie mała ta klatka była. jakby coś to ja tu w kompie mam trochę przepisów dwunogiej o maltretowaniu zwierżąt to dajcie znać, koledzy!
Pa! Wasz Mefiś
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Czw sie 12, 2004 12:07

Czes Furia

Mama mie w koncu wypuscila z lazienki po tym, jak sam spylilem. A ten duży pies jest fajny, bo mozna mu okrakiem na pysku usiasc i sie jedzie do gory :mrgreen: A ten Rollek mnie morduje, za to ma fajne takie pod brzuchem i sie mozna na tym powiesic :twisted:

Teraz mnie mama troche meczy, bo mi sie takie cos na dziobie zrobilo i u bialego bylem i kazal mamie mnie na ryju takim wycierac. To nie jest fajne :evil: A Rollek dał mamie w pysk :twisted:

A Twojej mamie powiedz, ze moja mama mowi, ze jak Twoja mama padnie, to juz nie bedzie mial kto na ta watache ekranow robic :twisted:
A Gizma kupy mozesz zakopac czym popadnie i Twoja mama nie bedzie tak wlazic i Gizmo dluzej zostanie i bedziesz miala kogo w doope gryzc :twisted:

Aha, i Rollka o te.. no... jaja pytałem. Powiedział ze nie ma i ja sie tez dlugo nie pociesze 8O O so mu chosii :?: Ale powiedział, że jak Dzidzia ma ochote, to poza tym całkiem sprawny jest 8)



Ide ugryź Rollka w doope

Papa

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Czw sie 12, 2004 12:09

Merlin pisze:eve
Ty koniecznie chcesz zebym umarl ze smiechu :ryk:


bede usatysfakcjoonowana jesli beda Cie bolaly miesnie brzucha :twisted:
Poza tym to sa powazne sprawy :twisted:
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Czw sie 12, 2004 12:14

Ukłony dziewuszkom, łapa chłopakom

Widze, ze sie goovniarz juz do pudła dorwał :twisted: Generalnie, to strasznie upierdliwy jest, ale juz se nie kaze bajek opowiadac. Przydusic za bardzo tez nie idzie, bo albo mały sie drze, albo Duża panikuje :? To co małemu do żarcia dają to jest obrzydliwe. Wole swoje :roll:
Mefiś, jakby co, to sie po te prawa zgłosze, jak Duża znowu zacznie małego gnębić w zawijasach :twisted: Klatka dla małego, żeby nie nabroił jak Duzej nie bedzie. Mówiłem, że go popilnuję, ale chyba nie słuchała :?


Dzidzia, skarbie.... jaja do niczego nie sa potrzebne 8) To nawet lepiej jak nie ma... bezpieczny sex, wiesz, te sprawy 8) To jak? :wink:


Roll

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Czw sie 12, 2004 12:22

Hej Miszka

Dzidzia mowi zebys nie gryzl Rolka w doope zanim ona sie nie zastanowi. A jak ona cos mowi to lepiej sluchac bo to mazurska fizda jest, Mama mowi. I Ci jak nic przywali, wczoraj zwalila stojak na plyty na PAcana i usiadla doopa do niego. Mowi ze z eunuchami nei gada. Ja tez mam takiego duzego psa, on sie Gizma boi to go rzucam Gizmem. A z tym zakopywaniem to nei bardzo. Zakopalam wczoraj Mamy biustonoszem i potem przez pol godziny mowila tylko takie slowo na k - myslalam ze kogos wola lae nikt nei przyszedl.


Czesc Mefisiek
Czytakie stare koty jak Ty to sie jeszcze bawia? A moze Ty masz jaja?

buziaki
Furia
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Czw sie 12, 2004 12:29

eve69 pisze:
Czesc Mefisiek
Czytakie stare koty jak Ty to sie jeszcze bawia? A moze Ty masz jaja?

buziaki
Furia


Stare? Dwa lata niecałe to stare? Ja Cie, to ile ty masz panienko? Jasne, że się bawię, moja dwunoga mówi cały czas, że wcale nie dorosłem i że jestem duży, ale z charakteru kociak mały. Najfajniesze są brzęczące piłeczki. A jaja? Jaja mam w lodówce, jest takie specjalne miejsce nawet na nie.
Mefiś
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Czw sie 12, 2004 13:16

Cześć!
Wy i tak macie dobrze.. Mnie to przywieźli tutaj, do Babci i najpierw mnie zostawili na caaaałe 10 dni (tak mówili przynajmniej), a później przyjechała Pańciuńcia i z nią tu siedzę.. Ale to nie jest najgorsze, bo przynajmniej mam z kim spać. Chodzi o to, że tu jest ta.. jak ona ma.. no, ten pies. Wiecie, psy są niczego sobie, na przykład taki Wezyr, jemu to zawsze można dać po pysku, można się na nim wyżyć, a on to wszystko znosi. Rzecz w tym, że ta.. ten pies, to on jest jakiś goopi.. Gania za własnym ogonem, wszędzie lata, szczeka i warczy na nas. I jak jest z nami Pańciuńcia, to wtedy ten pies udaje, że strasznie się mnie boi, kuli ogon i zwiewa; a jak nie ma Pańciuńci, to mnie gania aż raz musiałam zwiać na drzewo i mnie Babcia zdejmowała bo zejść nie mogłam.. I ten pies to on tak na wszystkie koty!! Wiecie, szczerze Wam powiem, że ja tych kotów nie cierpię i na nie fukam i warczę, ale co ja mam robić bez nich..? No sami powiedzcie. Teraz chociaż szara koleżanka przyszła na chwilę, ale jakoś mi się nie chciało na nią warczeć, chyba ją polubiłam.. No bo w końcu biedna jest, ta pies ją ciągle przegania z własnego domu. Ja bym jej w pysk dała, ale szara jest za grzeczna.
Koty i ta pies to jeszcze nie wszystko! Jakby tego było mało, to jeszcze mam w swoim pokoju wielkiego, tłustego chomika który mnie gryzie w ogon i skrzeczy, i.. właśnie. Może Wy mi powiecie co to jest. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam więc nie wiem co mam z tym zrobić. Jest trochę krótsze ode mnie, białe, ma dwie szare plamki, boi się wszystkich głośnych dźwięków, ma strasznie długie uszy i porusza się jakby mu się coś do ogona przykleiło.. A, no i nie ma ogona. Tzn. ma coś w stylu.. puchatej kulki zamiast ogona. No i to coś za mną ciągle skacze!! Pije sobie z mojej miski, kładzie się w mojej kuwecie, i co najgorsze..uh.. ale nie śmiejcie się ze mnie. Szuka moich cycków. Śmiejcie się. No. Dalej. Co za upokorzenie.. Dwa razy to coś walnęłam łapą, ale nie wiem czy to coś się nie zamieni na przykład w tego psa i mnie nie zje, więc nie używałam pazurów. Co to jest i jak to zlikwidować? Aha, powiem jeszcze, że je podobne obrzydlistwa jak nasza żółwia, Maksia- takie długie, zielone co się nazywa podobnie jak "mleko" (dlatego zapamiętałam), żarcie podobne do żarcia naszego (czy ja powiedziałam "naszego"?.. no niech będzie..eh) chomika, mar...morszczuki? niee.. takie duże i czerwone i wszystko co znajdzie na podłodze.

Pozdrawiam,
Niedźwiedzia Mortycja Chrapka Wiktoria Melania Sonia Lilla Wiertarra Pierwsza Symfonia Gruszki
(co za kretyństwo..)
w skrócie Misia (albo Minia-Nisia..buahah..jeszcze lepsze)
Obrazek

AsiaS

 
Posty: 448
Od: Pt lis 08, 2002 10:58
Lokalizacja: gdańsk

Post » Czw sie 12, 2004 13:19

Hello

Mefiś, jełopie, te z lodówki to do jedzenia dają :lol: Miszka głupek cały czas mi sie w kiblu chowa :twisted: Ma racje, zakopać tego goovna nie bardzo, bo wierzga. Trza przeczekać, aż wylezie. Sie na małolatkie nie rzucaj, jak na niom to stary jesteś :lol:

Furia, Gizmem sie nie rzuca, Gizmem sie szczuje innych, pamiętaj :twisted: A staniki sie na szyi nosi a nie psie goovna przykrywa. Dużo lepiej sie sie brudza. No i Duża wtedy tymi na K nie rzuca. Zapamiętaj - jak Duża mówi K, to trza spierniczać i spoza zasięgu łypać groźnie okiem. Działa :twisted:


Aha, wie ktoś, jak się takie małe goovienko imieniem Miszka wyłącza?


Roll

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Czw sie 12, 2004 13:23

Dzieńdobry Państwu

Oddam dwa koty w obojętnie jakie ręce. Jeden duży, gruby i głupi. Drugi małolat, upierdliwy i jeszcze głupszy.
Psa się sama pozbędę.


Pozdrawiam
Golda Hanna herbu Rudy Ogon


P.S. Karmy dla tych szczurów nie oddam. Smakuje mi :twisted:

Hanka

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Czw sie 12, 2004 13:25

Aha, wie ktoś, jak się takie małe goovienko imieniem Miszka wyłącza?


Ja wiem, ja wiem!!
Tak:
1. Spójrz na niego zabójczym spojrzeniem.
2. Wysuń dolną szczękę (dla lepszego wrażenia)
3. Warknij.
4. Jeśli nie pomoże, pacnij łapą raz i dwa.
5. Fuknij przeciągle (tylko nie zemdlej- ja już mam to opanowane, ale głupio by było zemdleć podczas fukania na gówniarza)
6. Patrz tak długo aż się nie wyłączy.

Ja tak zawsze robię, i każdy się wyłącza przynajmniej na 5 sekund. Zawsze coś.

Pozdrawiam
Niedźwie..
a chrzanić;
Miśka
Obrazek

AsiaS

 
Posty: 448
Od: Pt lis 08, 2002 10:58
Lokalizacja: gdańsk

Post » Czw sie 12, 2004 13:31

Hanka :lol:

Ja Ci z gory mowie ze nie biore
pol kota nie biore, cwierc tez nie Jak juz to kotke. WYchowala, a nie taka co mi sie jak Furia na ogonie bedzie wieszac. Psy chetnie oddam- jeden duzy i glupi, drugi maly i glupi i srajtak. zero kultury, zero klasy. Bue. Jedno dobre ze do lozka nei wchodza, Mala ich nei wuszcza :twisted: . Mala w deche jest.
Chcialam powiedziec ze dawno gosci nie mielismy i nie mam na kogo pluc. Wiec zapraszam

Sonia

P.S.
Mefis
czyTY kuzynem Pacana nie jestes? On tez ma taka wielka doope. Wciaz nia cos zwala :twisted:

P.S. 2 Miszke najlepiej zapchac. Zarciem. Nie dosc ze jest szansa ze sie udlawi, to jeszcze wszyscy mysla ze masz dobre serce i sie dzielisz z maluszkiem :twisted:
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Czw sie 12, 2004 14:20

Pacana znam jednego - moja dwunoga mi opowiadała, że podobny do mnie, też czarny, i śliczny. I jeszcze Kocio podobno taki ładny jak ja, i jakies dwie dupencje - Kicia i Kropcia, ale mogłem coś pokręcić. Oni wszyscy podobno nad morzem mieszkają, moja dwunoga mówi, że tam takie powietrze jest zdrowe i że ona by sobie z chęcią jakieś wakacje zrobiła. A w ogóle co to są wakacje? Bo moja mówi, że to odpoczynek, czyli ja mam wakacje cały czas? :roll: :lol: Mefisio
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Czw sie 12, 2004 14:22

A w ogóle Hanka to jak Ty wyglądasz? Ty jesteś takie stworzenie co szczeka? Bo wczoraj widziałem na monitorze jak dwunoga pokazywała dwunogiemu jakiegoś Gizma i achy, i ochy były, i powiedziała że to jest szczeniak. A widziałem, że ogon ma i pysk, taki podobny do psa. I już nic nie rozumiem z tego, dziwni są Ci ludzie
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 491 gości