(3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Mamuniu, to juz czas

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 04, 2017 23:58 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

klaudiafj pisze:No bo tak sie pasty nie da podac. Ja raz dalam paste na lapke jak pisalo w instrukcji i do dzis mam ja na scianie :twisted:
Ja polecam inny mega prosty i skuteczny sposob - strzykawka! Do strzykawki napuszczasz odpowiednia ilosc - dokladnie dzieki temu wiesz ile podajesz np 2 ml - i do pysia. Kot zjada wszystko, bo nie ma wyboru.
Czysto, sprawnie, idealnie :)

Ale ja nie podam czarnym nic do pysia. Nieobsługiwalne w ogóle.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto mar 07, 2017 17:56 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

Sproboj wpierw a nie wszystko na nie ;)

Poszla dzis paczka do Ciebie priorytetem :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto mar 07, 2017 19:49 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

klaudiafj pisze:Sproboj wpierw a nie wszystko na nie ;)

Poszla dzis paczka do Ciebie priorytetem :)


Klaudia, mam je 8 lat, myslisz że nie próbowałam? troszkę znam swoje koty... :P
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro mar 08, 2017 9:40 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

klaudiafj pisze:Poszla dzis paczka do Ciebie priorytetem :)

dziekujemy!!!!! :201494 :201494 :201494 :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro mar 08, 2017 16:10 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

Porządki robię. I to takie naprawdę porządne. Za lodówkę się wzięłam. I drzwi. Dużo chemii poszło w ruch - zapachów pełno, sama się duszę, okno otwarte, a pod nim pod parapetem na grzejniku Mikunia. Nie chcąc aby się przeziębiłam chciałam kotę przepędzić do drugiego pokoju do pozostałych, pozamykać drzwi i pootwierać okna. Ale Mikuni się uruchomił skrypt "łąpanka na kroplówkę" i zwiewa mi chowając się za różne rzeczy w tymże własnie pokoju. Teraz przycupnęła za wersalką i czeka. aż zacznę ganiać i łapać. Ja usiadłam , moze pójdzie po rozum do głowy i sama wybiegnie do drugiego pokoju? może pójdzie, tylko kiedy???
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro mar 08, 2017 22:38 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

I co, tak siedzicie od godziny 16.10?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw mar 09, 2017 11:06 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

MalgWroclaw pisze:I co, tak siedzicie od godziny 16.10?

:ryk: :ryk: :ryk:
Już nie :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw mar 09, 2017 11:08 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

Siedziałyśmy z pół godziny, ja przy biurku, Mika za wersalką, az w końcu stwierdziłam, ze prędzej będzie jak zapędzę czarne do pokoju z Miką a bure zamknę w szafie robiąc przy okazji inhalację, gdyż DeeDee gluci aż (nie)miło. I takoż zrobiłam.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw mar 09, 2017 11:16 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

Mikunia mi się nie podoba od kilku dni, a od wczoraj to już w ogóle - znów pije dużo jak smok i mało je a jak już to rarytasy w postaci parówki z szynki czy pasztetu. :roll: Zrobiłam jej dzisiaj bez problemu kroplówkę. tzn chyba dlatego bez problemu, ze nie spodziewała się, po co przyszłam. Na dowód moich obaw po kroplowce upomniała się i zjadłą porcję surowego indyka i zagryzła trochę renalem kattovita oraz zrobiła sporą kupę. Czyli musi coś jeść, nie ma wyjścia.

Na szczęście tuż przed, jak futra jeszcze darły japki gdy kroiłam mięsko, a nie w trakcie jedzenia, bo by była jatka niezła, przyszedł listonosz z paczką od Cioci Klaudii :P :1luvu: :1luvu: :1luvu:
zaraz razem rozpakujemy :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw mar 09, 2017 11:21 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

Super ze juz doszla :ok: :ok: :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt mar 10, 2017 10:58 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

klaudiafj pisze:Super ze juz doszla :ok: :ok: :D

:201412 :201465 :201465 :201465 :201479 :201479 :201479
W paczce było mnóstwo dobroci i prezentów - mi też się dostało :mrgreen:
Nutka oszalał na punkcie nowej wędki, DeeDee też i MIka się tez bawiła, ale ją głównie fascynuje ten metalowy łącznik :ryk: skradała się i polowała jak na prawdziwą zdobycz. Notuś i Milenka przetestowały wytrzymałość nowych piórek na patyku. A ja przewodnik poczytam w drodze do Mamy jutro. :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt mar 10, 2017 12:41 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

Bardzo się cieszę, że paczka się podobała :ok: Przyznam, że zaglądałam co chwila i nic nie pisałaś i bałam się, że może nie przypadła do gustu :mrgreen: A przewodnik to taka rozszerzona widokówka ;) Ale powiem Ci, że opisuje miejsca u nas w centrum tu, gdzie ja mieszkam i tramwaj 38, który jeździ mi pod domem :) Pomyślałam, że to lepszy pomysł niż jedna kartka :) Smacznego i miłej zabawy :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob mar 11, 2017 10:50 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

klaudiafj pisze:Bardzo się cieszę, że paczka się podobała :ok: Przyznam, że zaglądałam co chwila i nic nie pisałaś i bałam się, że może nie przypadła do gustu :mrgreen: A przewodnik to taka rozszerzona widokówka ;) Ale powiem Ci, że opisuje miejsca u nas w centrum tu, gdzie ja mieszkam i tramwaj 38, który jeździ mi pod domem :) Pomyślałam, że to lepszy pomysł niż jedna kartka :) Smacznego i miłej zabawy :)


Jeszcze raz ogromne dzięki!!!!
I jeszcze jednej forumowiczce, chcącej być anonimową za wsparcie finansowe na zamówienie... tak się ucieszyłam, że dużo się zebrało jedzonka, ale te wredne małpy jakieś żarte ostatnio są i już połowy nie ma! :strach:

Wybiegam na pkp. Mam nadzieję, ze zwłaszcza Mikunia, dziewczyny dadzą sobie beze mnie radę i nie będzie zbyt dużym stresem dla nich mój wyjazd... :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon mar 13, 2017 19:55 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

Hej :)
Jak minął weekend? Jak się mają koteczki? Jak Ty się masz? Cukierki smakowały? 8)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto mar 14, 2017 11:11 Re: (3)Mikunia..z trudem, pomału, do przodu...Tato..(*)

klaudiafj pisze:Hej :)
Jak minął weekend? Jak się mają koteczki? Jak Ty się masz? Cukierki smakowały? 8)

Wróciłam dzisiaj w nocy.
Kotecki stęsknione, tym bardziej, ze planowałam wrócić rano ale nie wyszło . Dopominały się głównie o zabawę, jedynie Mika była bardzo głodna.
Cukiereczki pierwsza klasa :D zwłąszcza kopalnioki :1luvu: szkoda, ze nie można ich kupić w Warszawie, a tym bardziej na północy... dzięki!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: EdwinTen, Silverblue i 268 gości