Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne rady

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 21, 2016 10:53 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Stomachari pisze:Może właściciel/ka suczki pomoże w poszukiwaniach Misi?...
Ponownie życzę powodzenia i trzymam kciuki.

Niestety wlascicielka suni nie pomoze bo jest niewydolna życiowo;-/ znalazłam ja dziś przez przypadek, suczka nawet nie chciała isc do domu. Patologia. Partner tej kobiety powiedział ze zabił ja samochód. A ona sama się wyprowadza i psów nie zabierze a jej partner je leje. Zabrałam psa z powrotem do siebie. Teraz musze znaleźć jej dom. Tęsknie za Misienką;-((((((((((((((( chce żeby zdarzył się cud.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Pt paź 21, 2016 12:26 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

kasienka__1984@wp.pl pisze:
Stomachari pisze:Może właściciel/ka suczki pomoże w poszukiwaniach Misi?...
Ponownie życzę powodzenia i trzymam kciuki.

Niestety wlascicielka suni nie pomoze bo jest niewydolna życiowo;-/ znalazłam ja dziś przez przypadek, suczka nawet nie chciała isc do domu. Patologia. Partner tej kobiety powiedział ze zabił ja samochód. A ona sama się wyprowadza i psów nie zabierze a jej partner je leje. Zabrałam psa z powrotem do siebie. Teraz musze znaleźć jej dom. Tęsknie za Misienką;-((((((((((((((( chce żeby zdarzył się cud.

Kurde, a to kiszka.
Myślałaś, żeby zgłosić ten przypadek na Policję czy Straż Miejską albo fundacji, która opiekuje jastrzębskie schronisko? Trzeba by te psiaki i tak zabrać temu człowiekowi.
Z ogłoszeniami spisałaś się super, rozmawiałam wczoraj z Tatą, mówił, że gdzie się w okolicy nie ruszył to wszędzie są ogłoszenia, też się rozgląda przy okazji.
Cały czas kibicuję i wierzę w cud.
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Pt paź 21, 2016 15:49 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Dobrze wiedzieć że jednak nie wszystkie zerwane...

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Pt paź 21, 2016 18:03 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

jasnowidz - wróżka Otylia Wrzos z Jastrzębia Zdroju
https://www.facebook.com/otyliawrzos/about
ma w swoich znajomych trochę zwierzolubów
http://otylia.net/
---
ten mój łódzki odmówił - już się tym nie zajmuje
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 21, 2016 18:37 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Ja już nie dostaje nawet żadnych telefonów.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Sob paź 22, 2016 13:19 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Ciagle o Tobie myslę Misienko. Ciągle Cię widzę i martwię czy nie stała Ci się jakaś krzywda. Sporo razem przeszłyśmy, ty opiekowałaś się mną a ja Tobą, ty kochałaś mnie a ja Ciebie. Łaczy nas wieź którą mało kto rozumie... Nikt ani nic nie ułatwia moich poszukiwań. Proszę Cię,wróc już do domku,pokaz się komus. Błagam. Wróć serduszko moje ukochane ;-((

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Sob paź 22, 2016 13:36 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Nie pisz w formie przeszłej. Nie wiesz, nie możesz wiedzieć że to koniec. Pomyśl, że ta więź pozwala Misi przetrwać i doczekać spotkania z tobą. Telefony nie dzwonią? A to normalne. Mało kiedy dzwonią. Ważne by ten jeden, właściwy był.
Robimy co możemy, ile możemy i podświadomie czekamy, że efekt będzie szybki. Niestety. Ja nienawidziłam telefonu w okresie poszukiwań bo każdy był nadzieją.
Jest brzydko to i humor zły. Od razu dół jest. Myśli swoje robią.
Popłacz sobie a potem zbierz do kupy. Ona gdzieś tam czeka.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob paź 22, 2016 14:34 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Nie chciałam żeby tak to zabrzmialo. Użyłam jednego niewłaściwego słowa. Ja kocham ja a ona mnie. Poplakalam. Nie pierwszy nie ostatni. Przez najbliższy tydzień nie będę miała możliwości działać tak intensywnie jak do tej pory. Dlatego bardzo sie stresuje i mam poczucie winy. Mąż obiecał uzupełniać ogłoszenia co drugi dzien i wystawiać jedzenie po 23 i ja nawoływać. Nikt juz nie wierzy w powodzenie poszukiwań. Poza Wami. Dziękuję.(22 dni.)

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Sob paź 22, 2016 14:47 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Dzień też jest dobry na poszukiwania, nie tylko noc. Mikitka pokazała sie i odnalazła w ciągu dnia.
Obrazek

Wolność, kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem.(Chłopcy z Placu Broni)

MISIA- 1.06.2002 - 13.12.2012. Skarbie, gadułeczko moja. Bardzo mi Ciebie brak.
MIKITKA - 03.2002 - 13.07.2015. Tak bardzo mi żal.
FELUTEK - 03.2002 - 11.10.2015. Najcudowniejszy kot terapeutyczny.
OKRUNIA - 09.2002 - 16.08.2018. Śpij, skarbie kochany.
GACEK - 03.2014 - 22.06.2019. Wierny i mądry Przyjaciel.
TYGRYNIA - 05.2002 - 16.12.2020 .Maleńki koto-piesek.

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=153652 sprawdź zanim oddasz kota!

Ja-Ba

 
Posty: 9574
Od: Pt lis 07, 2008 23:23

Post » Sob paź 22, 2016 15:27 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Na klatkach w blokach wisza ogloszenia ze mieszkańcy mają zamykać okienka piwniczne. u mnie w bloku jedno jedyne z ktorym wiazalam nadzieje juz jest zamkniete. Codziennie wołałam tam Misie. Za chwilę nawet nie będzie miała gdzie się ukryć.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Sob paź 22, 2016 16:05 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Sorki że się wtrącam, doradza tutaj wiele osób z doświadczeniem w poszukiwaniu kotów, ale może coś od siebie dołożę, a nóż widelec. Czytałam gdzieś o przypadku, gdy opiekunowie szukali zaginionego kota. Pan pożyczył klatkę-łapkę i co wieczór ustawiał ją pod balkonem z przynętą w środku. Łapały się po kolei chyba wszystkie koty z okolicy, niektóre po kilka razy, ale w końcu złapał się właściwy kot. Może to jest jakiś sposób?
I druga rzecz - skoro spółdzielnia kazała pozamykać okienka piwniczne, to może masz możliwość ustawić budkę? Możliwe, że zajmie ją inny kot, ale możliwe też, że Misia skorzysta z ciepłego miejsca.
Tzrymam kciuki, powodzenia!
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob paź 22, 2016 16:17 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Ja-Ba pisze:Dzień też jest dobry na poszukiwania, nie tylko noc. Mikitka pokazała sie i odnalazła w ciągu dnia.

Czego mi brakuje?? Co macie Wy, kobiety, które znalazły swoje kociaki? Powiedzcie mi.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Sob paź 22, 2016 16:23 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

MB&Ofelia pisze:Sorki że się wtrącam, doradza tutaj wiele osób z doświadczeniem w poszukiwaniu kotów, ale może coś od siebie dołożę, a nóż widelec. Czytałam gdzieś o przypadku, gdy opiekunowie szukali zaginionego kota. Pan pożyczył klatkę-łapkę i co wieczór ustawiał ją pod balkonem z przynętą w środku. Łapały się po kolei chyba wszystkie koty z okolicy, niektóre po kilka razy, ale w końcu złapał się właściwy kot. Może to jest jakiś sposób?
I druga rzecz - skoro spółdzielnia kazała pozamykać okienka piwniczne, to może masz możliwość ustawić budkę? Możliwe, że zajmie ją inny kot, ale możliwe też, że Misia skorzysta z ciepłego miejsca.
Tzrymam kciuki, powodzenia!

Finansowo nie mam możliwości zakupić takiej łapki. Bo chyba ze trzy by się przydały.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Sob paź 22, 2016 16:28 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Starczyłaby jedna, tyle że trzeba ciągle sprawdzać czy coś się nie złapało i wypuszczać nie-te-koty (lub wogóle nie koty - bo podobno czasami potrafi się złapać jeż, ja sama łapiąc dziczkę na sterylkę o mało nie złapałam kawki). Co do zakupu - czasami organizacje prozwierzęce (fundacje, schroniska, TOZ) mogą wypożyczyć taką klatkę. Warto popytać.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob paź 22, 2016 16:54 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Jak poradzic sobie ze zrywanymi ogloszeniami????one nawet nie wisza na klatkach jednej godziny!!!!maz teraz to robi i ktos juz wiekszosc pozrywal!!!szlak czlowieka moze trafic

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree, ryniek i 514 gości