Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne rady

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 21, 2017 19:48 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Wychorowałam się. Tylko co z tego jak nie ma chęci w ogóle do działania:-((((

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Wto mar 21, 2017 22:29 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

kasienka__1984@wp.pl pisze:Wychorowałam się. Tylko co z tego jak nie ma chęci w ogóle do działania:-((((

Łykaj witaminy i nabieraj sił
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto mar 21, 2017 23:51 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Może zrób dla siebie jakąś przyjemność? Czystą frajdę? (Chorowanie to nie frajda, to przymusowe opiekowanie się swoim chorym ciałem.) Tak żeby lżej było wracać do działania?...

Tak czy owak życzę powodzenia.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro mar 22, 2017 23:12 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Strasznie się boję że Misi nie znajdę. Dziś strasznie lało cały dzień. Siedziałam w domu. Cały dzień myśląc gdzie ta moja bidulka jest.. I choć wiem że przez pięć najtrudniejszych miesięcy zimowych musiała dac sobie rade to i tak drże o nia.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Czw mar 23, 2017 23:22 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Chodzę na spacery,widzę coraz więcej kotków. Dzis sms od kobiety,poleciałam szybko jak tylko dałam rade ale koteczka już nie było we wskazanym miejscu i w okolicy która sprawdziłam:-( znalazłam tylko drabinke przy balkonie.


Jeszcze nic straconego prawda....

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Czw mar 23, 2017 23:37 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Prawda, kotka wciąż może się znaleźć :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw mar 23, 2017 23:43 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Prawda, prawda:) Pół Polski trzyma kciuki za to, żeby Misia się znalazła, na pewno ta część Polski, która kocha koty!!! Robi się cieplej, zacznie wychodzić, może ktoś skojarzy i da znać. Cały czas mi jednak chodzi po glowie inny scenariusz, czy może kotka nie podeszła do kogoś łasząc się i żebrząc, a ten ktoś nie zabrał jej do siebie i dał schronienie... Czytałam gdzieś na miau podobną historię, kotka uciekła z posesji i złapała ją sąsiadka, która zazdrościła właścicielce pięknego kota. Na szczęscie kotek wrócił do domu. Może Twój też gdzieś sobie pomieszkuje, a osoba ta nie zdaje sobie sprawy z szeroko zakrojonych poszukiwań? Trzymam kciuki Kasiu. Święty Antoni pomóż Miśce wrócić do domu!!! Mi zawsze westchnienie do Św. Antoniego pomaga. Szybciej spełnia prośby, jeżeli obieca mu się kilku groszy na rzecz biednych. Może wszyscy powzdychajmy i cos obiecajmy:) Pozdrawiam ciepło.
Kocham moje 8 łapek w domu:)
"Im bar­dziej poz­naję ludzi, tym bar­dziej kocham zwierzęta" /George Bernard Shaw/

stokrotka1

Avatar użytkownika
 
Posty: 72
Od: Czw paź 06, 2011 22:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Pon mar 27, 2017 22:59 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

stokrotka1 pisze:Prawda, prawda:) Pół Polski trzyma kciuki za to, żeby Misia się znalazła, na pewno ta część Polski, która kocha koty!!! Robi się cieplej, zacznie wychodzić, może ktoś skojarzy i da znać. Cały czas mi jednak chodzi po glowie inny scenariusz, czy może kotka nie podeszła do kogoś łasząc się i żebrząc, a ten ktoś nie zabrał jej do siebie i dał schronienie... Czytałam gdzieś na miau podobną historię, kotka uciekła z posesji i złapała ją sąsiadka, która zazdrościła właścicielce pięknego kota. Na szczęscie kotek wrócił do domu. Może Twój też gdzieś sobie pomieszkuje, a osoba ta nie zdaje sobie sprawy z szeroko zakrojonych poszukiwań? Trzymam kciuki Kasiu. Święty Antoni pomóż Miśce wrócić do domu!!! Mi zawsze westchnienie do Św. Antoniego pomaga. Szybciej spełnia prośby, jeżeli obieca mu się kilku groszy na rzecz biednych. Może wszyscy powzdychajmy i cos obiecajmy:) Pozdrawiam ciepło.

Dziękuję. Czuję ze gdzieś mieszka na domkach,może znalazła jakąś piwnicę...może jest na dzialkach,może w domu. Ciągła niewiadoma. Na razie cisza....

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Wto mar 28, 2017 19:54 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Wczoraj idąc ulicą, zdziwiłam się widząc różne koty, które wystawiały futra do słońca. Gdy było chłodniej nie było ich widać.
Mam nadzieję, że już niedługo spotkasz Misię. Może warto ogłoszenia powiesić ponownie? - ludzie więcej wychodzą.

gusiek1

 
Posty: 1650
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 07, 2017 9:10 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Pol roku i 7 dni...czy czas sie zegnac? ;-((((((

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Pt kwi 07, 2017 9:22 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

kasienka__1984@wp.pl pisze:Pol roku i 7 dni...czy czas sie zegnac? ;-((((((

Owszem. Przed obrazkiem MB z prośbą o pomoc.
Nie wiesz tego i nie będziesz wiedzieć. Nie poddawaj się. Jeśli zrezygnujesz z poszukiwań to jakbyś sie pogodziła z jej zaginieciem. Pożegnała A ona może właśnie wylezie przy słońcu. Dzionek coraz dłuższy szanse coraz większe.
Trzymaj się :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt kwi 07, 2017 11:50 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Absolutnie nie należy się poddawać!
Wiosna i lato to taki czas gdzie wzrasta prawdopodobieństwo, że gdzieś się pokaże.
Wpadnę na święta do Jastrzębia i liczę że będę może miała trochę czasu na jakiś spacer to oczywiście będę miała oczy dookoła głowy :wink:
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Pt kwi 07, 2017 14:57 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Wspieram duchowo, bardzo bym chciała aby kitka się znalazła...
Kosmici są wśród nas !

agnieszka.mer

Avatar użytkownika
 
Posty: 2881
Od: Pt lut 25, 2011 18:54

Post » Wto kwi 11, 2017 14:33 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Dziekuje...

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Czw kwi 13, 2017 13:44 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Bazyl chory. Nerki. Misi nie ma. Ja nie wiem czy to wytrzymam. Jest ciezko. Trzymajcie kciuki jeszcze za Bazylka,kocura za ktorego zdrowie oddala bym wszystko.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Mojo97 i 180 gości