Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne rady

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 22, 2017 7:59 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

:ok: :ok: :ok:

Anna2016

 
Posty: 10471
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Śro lut 22, 2017 13:25 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

MalgWroclaw pisze:Nie wolno Ci się poddać. Ona czeka na Twoją pomoc.

Tylko jakoś mi się nie udaje jej pomoc. Zwariuje na bank. Dlaczego inni potrafią a ja nie. Mam taki żal do siebie.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Śro lut 22, 2017 22:44 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Nie skupiaj się na żalu, tylko na kocie. Nie skupiaj się na uczuciach (to trudne), ale na tym, co zrobić. To bardzo pomaga, także Tobie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro lut 22, 2017 22:59 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Najtrudniej jest na samym końcu, kiedy już brakuje siły.
Szukając kotka Miziaka (Kubusia) obwiesiłam dokładnie całe osiedle, nie ominęłam żadnej skrzynki pocztowej na płotach domków jednorodzinnych :twisted: . Było gorąco, nie miałam już siły, rozległe osiedle, duże przestrzenie, tam przydałaby się armia ludzi do wieszania ulotek..Ostatnie ulotki przypinałam do jednego z dwóch falowców, do tego drugiego już nie dałam rady, nogi mi w d..wchodziły. I to te OSTATNIE ulotki powieszone - zadziałały :)

Anna2016

 
Posty: 10471
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Śro lut 22, 2017 23:12 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Anna2016 pisze:Najtrudniej jest na samym końcu, kiedy już brakuje siły.
Szukając kotka Miziaka (Kubusia) obwiesiłam dokładnie całe osiedle, nie ominęłam żadnej skrzynki pocztowej na płotach domków jednorodzinnych :twisted: . Było gorąco, nie miałam już siły, rozległe osiedle, duże przestrzenie, tam przydałaby się armia ludzi do wieszania ulotek..Ostatnie ulotki przypinałam do jednego z dwóch falowców, do tego drugiego już nie dałam rady, nogi mi w d..wchodziły. I to te OSTATNIE ulotki powieszone - zadziałały :)

Anna2016 nawet nie zdążyła dotrzeć na dworzec, kiedy zatelefonował pan i powiedział "ten kot tu siedzi".
Miziak/Kubuś był w Gdańsku, ja we Wrocławiu. I wrócił do mnie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw lut 23, 2017 6:28 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Miziak/Kubuś i Mela/Klusia to dwa cudowne przypadki, kiedy odnalezienie kotów było praktycznie niemożliwe
może przydałby Ci się ktoś do pomocy ? w Jastrzębiu są na pewno zwierzęce fundacje, może jacyś wolontariusze wymienili by się między sobą dyżurami i mogli przespacerować się w okolicy ?
w przypadku Meli efekty dały ogłoszenia wręczane osobiście - nie wszyscy oczywiście otwierali drzwi domów, ale ten właściwy zareagował
nie poddawaj się, poszukaj pomocy, sklepikarz, fryzjerka z zakładu obok, piekarz- pytaj każdego -na 100 na pewno 1 pomoże

wydarzenie na FB ? ciągle należy aktualizować, jest mnóstwo ślaskich grup dotyczących zwierząt - ludzie reagują, masz grupę na FB ze swojej dzielnicy ?
podrzuć link, umieszczę w tych wszystkich grupach w których ja jestem
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 23, 2017 8:34 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

MalgWroclaw pisze:Nie skupiaj się na żalu, tylko na kocie. Nie skupiaj się na uczuciach (to trudne), ale na tym, co zrobić. To bardzo pomaga, także Tobie.

Święta racja.
Mnie męczyła najbardziej niemoc i za dużo czasu. Musiałam coś ciągle robić. Pisałam maile do wszystkiego i wszystkich z prośbą o pomoc, wywieszenie ogłoszeń. Szukałam kontaktów w UM w dziale środowiska by namierzyć karmicieli ... Ciągle i ciągle ogłoszenia były wywieszane i wrzucane ulotki do skrzynek, dawane w garść ludziom... Starałam sie nie skupiać na swoim bólu tylko na tym co mam robić. Planowałam każdy dzionek. Oszaleć można ale ja oszalałabym gdybym rozpaczy sie poddała.
Trzeba szukać, szukać, szukać...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lut 23, 2017 10:01 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

gusiek1

 
Posty: 1662
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 24, 2017 13:04 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

mamaGiny pisze:Miziak/Kubuś i Mela/Klusia to dwa cudowne przypadki, kiedy odnalezienie kotów było praktycznie niemożliwe
może przydałby Ci się ktoś do pomocy ? w Jastrzębiu są na pewno zwierzęce fundacje, może jacyś wolontariusze wymienili by się między sobą dyżurami i mogli przespacerować się w okolicy ?
w przypadku Meli efekty dały ogłoszenia wręczane osobiście - nie wszyscy oczywiście otwierali drzwi domów, ale ten właściwy zareagował
nie poddawaj się, poszukaj pomocy, sklepikarz, fryzjerka z zakładu obok, piekarz- pytaj każdego -na 100 na pewno 1 pomoże

wydarzenie na FB ? ciągle należy aktualizować, jest mnóstwo ślaskich grup dotyczących zwierząt - ludzie reagują, masz grupę na FB ze swojej dzielnicy ?
podrzuć link, umieszczę w tych wszystkich grupach w których ja jestem

Tu jest link do wydarzenia. Jest uaktualniane. Dzisiaj wrzuciłam kolejna prozbe o pomoc w rozwieszaniu ogłoszen.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Pt lut 24, 2017 13:15 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

dziekuje wam za kolejnego kopa. Musze załatwić sobie mape miasta. Zebym mogła zaznaczać teren który jest opracowywany. Kilka dni nie robiłam nic,absolutnie nic żeby Misia wróciła do domu. Ogłoszenia już poznikały. Mam do opracowania całe miasto. Choc wiem ze dużo ludzi wie o Misi,mam kontakt z fundacją PSYjaciele z Jastrzebia,weterynarze tez mi daja znac ze ludzie pytaja. udało się ocalić kolejnego kotka z mojego osiedla,a raczej kotkę. Poza tym ze cierpie z powodu zaginięcia Misi wydarzyło się również pare dobrych rzeczy.. Cztery kotki znalazły dom(jeden z nich został z nami,jest totalnym gangsterem),jeden piesek... Troche pomagam też robiąc bizuterie na bazarki dla zwierzaków. I takie tam. Najbardziej ciesze się z uratowanych żyć. Które już nie musza się błąkac jak moja Misia...

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Pt lut 24, 2017 13:25 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Pt lut 24, 2017 22:09 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

To, że zrobiłaś kilka dni wolnego, to zrozumiałe, czasem trzeba przystanąc, zebrac myśli, oderwac się od rutyny, ja to nazywam resetowaniem mózgu. Potem możesz wpaśc na pomysł o jakim do tej pory nie myślałaś, np. z tą mapą, może to byc bardzo dobry pomysł. Ważne, że nie zrezygnowałaś całkowicie i zamierzasz dalej walczyc o znalezienie Misi.

Byłam na wydarzeniu, widziałam, że na poczatku dawałaś dużo zdjęc. Jeśli masz ich więcej, to dawaj na wydarzenie, ale tak po jednym zdjęciu co 2-3 dni (najlepiej z otwartymi oczami :), wtedy często będzie co udostępniac a ludzie w większości to wzrokowcy. Jeśli nie masz więcej zdjęc to tak samo pojedyńczo wstawiaj jeszcze raz te które dawałaś wcześniej.

lazzy

 
Posty: 154
Od: Czw sty 23, 2014 11:06

Post » Sob lut 25, 2017 0:22 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Odpocząć też czasem trzeba.
Kciuki nadal :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10682
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon lut 27, 2017 15:05 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Dziś ruszam. W planach część alejek spacerowych,przystanki autobusowe,i osiedle z klatkami schodowymi,oby dnia mi starczyło ;-)

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Pon lut 27, 2017 15:13 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

kasienka__1984@wp.pl pisze:Dziś ruszam. W planach część alejek spacerowych,przystanki autobusowe,i osiedle z klatkami schodowymi,oby dnia mi starczyło ;-)

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Silverblue i 503 gości