Gwiazdka i Kminek [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 08, 2017 16:49 Re: Gwiazdka i Kminek - czekamy na wiosnę

Ja to nic ale pewnie pokloci się z Kminem, każdy oberwie z liścia i po zabawie

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 09, 2017 23:18 Re: Gwiazdka i Kminek - czekamy na wiosnę

Ej, ale to miało być coś innego niż zazwyczaj żeby kotecki nie popadły w rutynę :wink:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 10, 2017 12:41 Re: Gwiazdka i Kminek - czekamy na wiosnę

Ja tam juz wole jak jest rutyna bo niespodzianek ostatnio sporo i juz mam ich dosc , a tak rutynowo pobija sie troche rano i troche wieczorem i dobrze jest , potem nawet moga spac na jednym lozku co prawda w sporej odeglosci ale zawsze . Z okazji dnia kobiet wzielam sie za czyszczeniu uszu Gwiazdki , Kminek sam sobie z tym radzi a ona moze przez dlugie wlosy nie bardzo , no latwo nie bylo , musze tez podpytac weta czym to najlepiej robic, ale i tak jest w miare spokojna . I tak smiesznie mnie pogania jak juz glodna a w misce pusto , jak juz by poszla spac a ja sie krece po domu , jak juz czas wstac a ja mam wolne i mi sie nie chce , taka interaktywna sie zrobila , a Kminek wiekszy przytulak
mysle tak na probe kupic im drapak z zooplusa ten tani taki co tez mozna za punkty , nie wiem czy naucza sie korzystac ale moze warto cos im zmienic

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 10, 2017 19:28 Re: Gwiazdka i Kminek - czekamy na wiosnę

Pomysł bardzo dobry. Może zainteresowałyby się nim bardziej niż sobą.

Boszka

 
Posty: 235
Od: Śro lis 02, 2016 15:02

Post » Pt mar 10, 2017 22:43 Re: Gwiazdka i Kminek - czekamy na wiosnę

A co, teraz mają za małe zdrapadło? może dlatego drapią się po oczach :201469

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 10, 2017 23:17 Re: Gwiazdka i Kminek - czekamy na wiosnę

kosz na pranie jest Kminka drapakiem a Gwiazdka drapie podloge i listwy , no chyba przydaloby sie ale drapaki nascienne sa jak nowe juz od lat , nikt ich nie lubi ,ja tez

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 10, 2017 23:34 Re: Gwiazdka i Kminek - czekamy na wiosnę

To może zdejmij ze sciany i Gwiazdka będzie chętnie taki na podłodze drapać? Z kotami bywa różnie. U nas był płaski na podłodze, koty zadowolone były, ale teraz kotka go nie ruszała. Kupiliśmy stojący to od razu się na niego rzuciła, alez czasem okazało się,ze jest za niski, dokupiliśmy większy,po którym mogła poskakać. Chyba najlepszy taki powyżej metra do półtora. Tam i podrapią i poskaczą sobie po półkach. Chyba Gwiazdka byłaby zadowolona,gdyby znalazła się tam jakas budka. Kiedyś udało się kupic takie w przecenie w zoo za ok.80zł

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 10, 2017 23:38 Re: Gwiazdka i Kminek - czekamy na wiosnę

kupilam ten drapak ser na bazarku ,plaski , wlasnie dla Gwiazdki ale stoi nieruszony ,kladlam w rozne miejsca , a wlasnie ten w zooplusie bym kupila , niezbyt duzy , ma jedna budke , no i tani wiec w razie co nie bedzie szkoda jak sie nie spodoba

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 12, 2017 11:57 Re: Gwiazdka i Kminek - Gwiazdka z katarem

wczoraj jeszcze wszystko dobrze ,zabawa ,jedzenie,bojki z Kminkiem a dzis w nocy obudzilo mnie kichanie , Gwiazdka z wielkim glutem ,ktorego co chwile obcieralam i co chwile pojawial sie nowy , do tego paw na szczescie na podloge , nad ranem przyszla do mnie sie pozalic , i tak sapala z otwartym pyszczkiem i cale pysio zagilone , nawet Kminek nie wiedzial co sie dzieje i odpuscil atak , no to poczekalam do otwarcia przychodni i pojechalam , przeziebienie silne , dostala leki ,oprychala i okichala Pana Doktora a teraz siedzi obrazona na mnie , no i nie chce jesc , ale chociaz juz tak nie kicha i nie sapie.Mam nadzieje ze troszke zglodnieje za czas jakis,

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 12, 2017 12:06 Re: Gwiazdka i Kminek - Gwiazdka z katarem

jak nos się odetka to i apetyt wróci, zdrowia życzymy.
Zawiało księżniczkę na balkonie?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie mar 12, 2017 12:45 Re: Gwiazdka i Kminek - Gwiazdka z katarem

Gwiazdka Z Gilem też pasuje do tego Konkursu :arrow: viewtopic.php?f=20&t=179352
Myknij cioć zdjęcie.
Ciocia, przecież Ty wiesz, że z persiami to trzeba tak, jak z porcelaną...
I nie martw się tyle, bo na Ciebie ten gil przejdzie. A wtedy kto zawiezie Cię do Pana Doktora Weterynatora, hę?
Obrazek

ciotka59

 
Posty: 6889
Od: Sob sie 15, 2009 15:32

Post » Nie mar 12, 2017 12:57 Re: Gwiazdka i Kminek - Gwiazdka z katarem

ciotka59 pisze:Gwiazdka Z Gilem też pasuje do tego Konkursu :arrow: viewtopic.php?f=20&t=179352
Myknij cioć zdjęcie.
Ciocia, przecież Ty wiesz, że z persiami to trzeba tak, jak z porcelaną...
I nie martw się tyle, bo na Ciebie ten gil przejdzie. A wtedy kto zawiezie Cię do Pana Doktora Weterynatora, hę?
Obrazek


dobrze Cioteczka prawią :ok:
taka pogoda,że wszystko co sie rusza kicha , ano... wiosna :roll:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie mar 12, 2017 15:32 Re: Gwiazdka i Kminek - Gwiazdka z katarem

dzieki za dobre slowa , nie wiem gdzie zaziebila sie , na balkon jeszcze boi sie wychodzic , no trudno , wyleczy sie , musze chyba mieska pokroic dla tej Porcelany :wink:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 12, 2017 16:38 Re: Gwiazdka i Kminek - Gwiazdka z katarem

kocka pisze:dzieki za dobre slowa , nie wiem gdzie zaziebila sie , na balkon jeszcze boi sie wychodzic , no trudno , wyleczy sie , musze chyba mieska pokroic dla tej Porcelany :wink:


i zabafki wybrać u Tulisia , a ftedy szystko bendzie już dobsze T. :mrgreen: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie mar 12, 2017 20:38 Re: Gwiazdka i Kminek - Gwiazdka z katarem

Gwiazdka , Kminek i jeszcze Kropek wszystkie zgloszone na konkurs pieknosci :king:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AhmedCoend, Goldberg, kasiek1510 i 403 gości