Gwiazdka i Kminek [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 15, 2016 16:41 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

Tuliś no wczuuuuuuj się! bo Gwiazdka musi rozbłysnąć na święta, a tera jezd cała we stresie :201444

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10846
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt gru 16, 2016 15:00 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

jesli chodzi o sikanie to Gwiazdka calkiem juz sie poprawila i chodzi ze wszystkim do kuwety ,tak wiec ulge odczuwam ogromna choc jeszcze tak do konca jej nie dowierzam i cerata nadal lezy na lozku , wczoraj ogolnie koty byly dla mnie mile bo nawet dalam rade upiec pierniki i sie umyc i isc spac i dopiero po 7 mialam pobudke , no i tylko raz Kminek zasadzil sie na Gwiazdke , az poturlaly sie pod fotel. Dzis przyszly zamowione piorka fruwajace wiec na wieczor planuje mocno je wymeczyc , Gwiazdka tez troche zaczela sie bawic a jak sie sama rozbawi to tak smiesznie podskakuje z podniesionym ogonem , tak ze nawet mam wrazenie ze zaczepia Kminka wtedy , do pokoju wchodzi tylko na jedzenie , i czasem chylkiem spac na krzesle a tak siedzi w progu i obserwuje , kciuki nadal potrzebne ,

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 16, 2016 15:49 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

kocka pisze:[...]kciuki nadal potrzebne ,

---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 17, 2016 17:30 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

dzis wielki dzien :dance2: , zdjelam folie z lozka , cerate klade tylko jak wychodze , wreszcie dzis zasne w poscieli , mam nadzieje ze nie bedzie posikana :strach:
moje obserwacje sa takie ze bojka jest zawsze z rana , po sniadaniu i wieczorem po kolacji , reszta dnia uplywa w miare , z tym ze Gwiazdka czesciej siedzi w sypialni ,albo na progu pokoju , Kminek dzielnie lowi piorko , to chyba jego ulubiona zabawka , Gwiazdka sie wtedy go boi bo biega jak szalony slonik,tupiac ogromnie , Gwiazdka woli bardziej spokojne zabawy a najbardziej lapanie zajaczkow slonecznych,
znaczy ze dobrze czarujecie , dzieki :1luvu:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 17, 2016 18:02 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

:ok: :ok: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob gru 17, 2016 21:10 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

Ja kupiłam feliway friends na kocie awantury, włączone od wczoraj, dziś wszyscy senni. Nie wiem, czy to złudzenie, ale jacyś spokojniejsi.
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Nie gru 18, 2016 1:32 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

u mnie wlaczony jest od tygodnia , nie ma zadnej roznicy :?
tak juz bylo spokojniej , ale dzis goscie i cos innego niz rutynowe zajecia i odrazu Kminek pobudzony nadmiernie atakuje Gwiazdke , zamykam pokoj i idziemy spac

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 19, 2016 20:38 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

Hmmm.. znaczy przydałaby sie w domu trzecia sztuka, w postaci kota charakternego, który dzięki swojej żywiołowości zająłby się Kminem , a Gwiazdka w końcu mogłaby odpocząć :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10846
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon gru 19, 2016 22:45 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

o nie , trzeci ,to ja juz bym wyladowala na intensywnej opiece , sobotnia noc to byl jakis koszmar , Kmin w ogole nie spal i albo atakowal Gwiazdke albo drzwi jak go zamknelam , na krotko niestety bo sobie sam otwiera , w niedziele po bombce kociej padlam i koty razem ze mna , no i poki co jakos lepiej , wczoraj grzecznie spaly mimo otwartych drzwi , dzis tez narazie spokoj,Gwiazdka super biega za laserkiem ,a Kminek wtedy patrzy ale nic nie robi , w razie juz zupelnego braku argumentow psikam go woda , i zwiewa juz na sam widok butelki ,

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 19, 2016 23:10 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

:ok: :ok: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon gru 19, 2016 23:23 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

:ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 20, 2016 14:48 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

a ja pszyszłem podzienkowac za skorupy od jajuf :1luvu: juz niektóre dostały ubranka i w śfjat poszły :D no i czymam kciuki, aby siem te futra w końcu dogadały, tyle energii tracom na ganianie jak można se smacznie razem pospać :mrgreen: Tuliś

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto gru 20, 2016 22:16 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

kocka pisze:o nie , trzeci ,to ja juz bym wyladowala na intensywnej opiece , sobotnia noc to byl jakis koszmar , Kmin w ogole nie spal i albo atakowal Gwiazdke albo drzwi jak go zamknelam , na krotko niestety bo sobie sam otwiera , w niedziele po bombce kociej padlam i koty razem ze mna , no i poki co jakos lepiej , wczoraj grzecznie spaly mimo otwartych drzwi , dzis tez narazie spokoj,Gwiazdka super biega za laserkiem ,a Kminek wtedy patrzy ale nic nie robi , w razie juz zupelnego braku argumentow psikam go woda , i zwiewa juz na sam widok butelki ,

Aaa czyli o może być lepszy sposób od poduszki, bo reaguje już widok rzeczy i rezygnuje z głupot :ok:
Aga nie daj się tej bandzie futer!!! Chociaz uważam,ze Kminek jest genialny w całej swej.. rozciągłości, nawet na szerokość :mrgreen: Ciciunia z charakterkiem. Teraz modernizacji duchowej wymaga Gwiazdka i będą zgraną parą :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10846
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto gru 20, 2016 22:32 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

Tulisiu ja zgadzam sie jak najbardziej z Toba , nie ma jak wspolne spanie , no moze jeszcze troche
Ja Kminka tez lubie jak nie wiem co ale czasem wkurza mnie tak ze hej , na przyklad przed chwila gdy znow mu sie wzielo na akcje , i doskonale wie kiedy ja cos robie i nie moge natychmiast zareagowac ,
Kminek i Gwiazdka zgrana para 8O to byloby wydarzenie roku :D

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 21, 2016 10:37 Re: Gwiazdka i Kminek - agresja

kocka pisze:Tulisiu ja zgadzam sie jak najbardziej z Toba , nie ma jak wspolne spanie , no moze jeszcze troche
Ja Kminka tez lubie jak nie wiem co ale czasem wkurza mnie tak ze hej , na przyklad przed chwila gdy znow mu sie wzielo na akcje , i doskonale wie kiedy ja cos robie i nie moge natychmiast zareagowac ,
Kminek i Gwiazdka zgrana para 8O to byloby wydarzenie roku :D


to ja czarujem śpiewem i szeptem MOCY, aby to było wydarzenie 2017 roku :ok: , bo ten rok jusz siem zestarzał i stary i guchy , wienc nie słyszy T. :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1 i 313 gości