głuchy kot

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 10, 2004 23:12 głuchy kot

żyje sobie głuchy kotek z rodziną.chyba go wezmę bo boję się że długo nie pożyje na wolności.boję się tylko jak na niego zareagują moje 2 stare koty i pies.kociak jest zupełnie biały, jedno oko ma niebieskie a drugie zielone/albo szare/.czzy ktoś z was ma głuchego kotka?jak go nauczyć korzystania z kuwety?kociak ma jakieś 2-3 miesiące.
roberta
 

Post » Wto sie 10, 2004 23:21

Zarejestruj się na KOTACH i ponów pytanie.Ja niestety niczego nie wiem na temat głuchych kotów :roll:
MamaObrazekObrazekObrazekObrazek
Prawdziwa egipska księżniczka z kairskiej ulicy....i książę o migdałowych oczach... rudy łobuz

Mayo

 
Posty: 1412
Od: Śro kwi 28, 2004 21:03
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro sie 11, 2004 11:20

Mayo pisze:Zarejestruj się na KOTACH i ponów pytanie.Ja niestety niczego nie wiem na temat głuchych kotów :roll:
A co da zarejestrowanie się i ponowienie pytania?
andmo
 

Post » Śro sie 11, 2004 11:22

na Dzikie Koty mało kto zagląda...

na KOtach jest mnóstwo ludzi i może ktoś coś podpowie ;)
Obrazek

Szelmaa

 
Posty: 15821
Od: Pon maja 24, 2004 10:59
Lokalizacja: Warszawa - Tarchomin

Post » Śro sie 11, 2004 11:26

Moje dachowce w wieku 3 tygodni zostały nauczone w ten sposób:
Po posiłku i wymasowaniu brzuszków brałem kotka - wsadzałem do kuwety i palcem troche masowałem odbyt. Prawie natychmiast zaczynał sikać. Potem obwąchiwał swoje "dokonania" i nawet próbował zasypywać. 2-3 takie próby i juz potem sam trafiał do kuwety. A słuch nie ma w tym zakresie nic do roboty. Ważne żeby likwidować ewentualne zapachy siusiu z innych miejsc - jeżeli zrobił siku np. na podłogę.
A skad pewność, że kot jest głuchy?
andmo
 

Post » Śro sie 11, 2004 11:33

Witaj,
ja miałam kotka głuchego (po wypadku samochodowym) w wieku 2 - 3 mies. Teraz jest w nowym domu i świetnie sobie radzi. Nie było problemów z przystosowaniem do kuwety, sam załapał o co chodzi i nauka przebiegała jak u każdego innego kota. Problem jest tylko w tym ze trzeba go "szturchnąc" gdy sie coś chce od niego, a poza tym żadnych róznic nie ma w zachowaniu i zwyczajach między nim a kotkiem zdrowym.
Jezeli bedziesz miec jeszcze pytania to chętnie na nie odpowiem i Ci pomoge jezeli tylko bede potrafiła.
Gość
 

Post » Śro sie 11, 2004 11:36

Anonymous pisze:Witaj,
ja miałam kotka głuchego (po wypadku samochodowym) w wieku 2 - 3 mies. Teraz jest w nowym domu i świetnie sobie radzi. Nie było problemów z przystosowaniem do kuwety, sam załapał o co chodzi i nauka przebiegała jak u każdego innego kota. Problem jest tylko w tym ze trzeba go "szturchnąc" gdy sie coś chce od niego, a poza tym żadnych róznic nie ma w zachowaniu i zwyczajach między nim a kotkiem zdrowym.
Jezeli bedziesz miec jeszcze pytania to chętnie na nie odpowiem i Ci pomoge jezeli tylko bede potrafiła.


zapomniałam się zalogowac :oops: To ja napisałam powyższy post.

Jagna

 
Posty: 201
Od: Pon kwi 28, 2003 11:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 11, 2004 12:20

Skąd pewność, że głuchy? Mój Kasper udawał głuchego do czasu, aż mi pokrywka od garnka spadła na podłogę. Tylko raz pokazałem, gdzie jest kuweta. Cwany z niego gość. Boję się go wypuszczać wieczorem, żeby jaka sowa nie wzięła go za dużą mysz.
Obrazek

Fryzo

 
Posty: 36
Od: Pon mar 22, 2004 18:25
Lokalizacja: Jaktorów

Post » Śro sie 11, 2004 12:47

Tutaj masz przepiekny tekst o głuchym kocie. :D
Poczytaj:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=14799327
Gość
 

Post » Czw sie 12, 2004 9:37

Podobno białe koty o niebieskich oczach są głuche ,ale jesli mają jedne oko niebieskie, a drugie innego koloru to głuchota wystepuje tylko po stronie niebieskiego oka.Jakiego koloru jest ten kotek?Moze on nie do konca jest głuchy, może poprostu jeszcze nie reaguje na Ciebie?

Fifka

 
Posty: 154
Od: Czw sie 05, 2004 11:50
Lokalizacja: Gdańsk-Morena




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, magnificent tree, Zeeni i 530 gości