Czy to kłaczki??

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 15, 2016 18:22 Re: Czy to kłaczki??

Zleć wetowi tak, jak radzi Alija, badania krwi i testy FIV/FELV, skoro kociak stał sie osowiały. Wet nie powinien pakować w tak małego kociaka antybiotyku w ciemno, skoro nie potrafi zdiagnozować, co mu dolega, mogą to byc robale, ale wcale nie musza.
Hejterzy nienawidzą rzeczy, których nigdy nie zdobędą oraz ludzi, którym nigdy nie dorównają

Moniaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 794
Od: Nie wrz 27, 2015 8:55
Lokalizacja: Legnica

Post » Sob paź 15, 2016 19:11 Re: Czy to kłaczki??

Necz pisze:FarciKot, nie twierdzę, że nie masz własnego rozumu, ale trochę kultury osobistej też by się przydało.

Po prostu dostała dziewczynka po uszach w temacie kocich karm (za niewiedzę, propagowanie bzdur i kłótliwość), to teraz się odgrywa, gdzie może... znów prezentując swoją jakże sympatyczną naturę.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 15, 2016 21:12 Re: Czy to kłaczki??

testy u 3. mies kociaka mogą być niemiarodajne.
Kot był już leczony na koci katar, w ktorym podanie antybiotyku ma sens - osłonowo.
Kaszel może być po prostu ciągiem dalszym - właśnie jako zapalenie krtani - niestety kk lubi wracać a nie ma słowa, czy kot dostawał jakieś wspomagacze typu skanomunne, immunodol. A powinny być podawane długo, nawet kilka miesięcy. Moja wetka podaje i skanommune , i równocześnie biostyminę.
Robaczyca serca i płuc u kotów występuje bardzo rzadko, o 80% razy mniej niż u psów. Kaszel występuje przy masywnym zarobaczeniu, gdy nicienie wydostaja się z żołądka do przełyku.

FarciKot - sama spotkałam się z panią wet - lat ok 50.która w towarzyskiej rozmowie przyznała, że kotów nie lubi, nie zna się na nich i dopiero uczy. Ale w gabinecie je przyjmuje i diagnozuje. Jeśli trafi do niej początkujący kociarz z Twoją niezłomną wiarą w wetó - to współczuję kotu.

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15073
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob paź 22, 2016 14:32 Re: Czy to kłaczki??

Dziękuję wszystkim za odpowiedz. Kotek w czwartek został drugi raz odrobaczony (zastrzyk). No i dzisiaj się zaczęło, rano znalazłam coś długiego wysuszonego kolo kuwety, domyślilam się ze może być to glista. Kociak cały czas dziwnie się zzachowywał co chwile chodził do kuwety ale nic nie robił aż w końcu podczas robienia kupki zaczęła z niego wychodzić dosłownie inwazja glist....połowa wyszła reszta wróciła spowrotem ;// eh..i co teraz? Co robić?

kalo

 
Posty: 7
Od: Sob sie 06, 2016 17:47

Post » Nie paź 23, 2016 10:23 Re: Czy to kłaczki??

Odrobaczać dalej! Pójść do weta jeszcze raz, jak glisty przestaną wychodzić po zastrzyku.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 01, 2017 16:38 Re: Czy to kłaczki??

Dark Angel pisze:
Necz pisze:FarciKot, nie twierdzę, że nie masz własnego rozumu, ale trochę kultury osobistej też by się przydało.

Po prostu dostała dziewczynka po uszach w temacie kocich karm (za niewiedzę, propagowanie bzdur i kłótliwość), to teraz się odgrywa, gdzie może... znów prezentując swoją jakże sympatyczną naturę.



Dopiero zauwazyłam, powiem tylko tyle uderz w stoł nozyce sie odezwa, hehe
Ciekawe czym tak na odcisk nadepnełam w tym watku, nie zwracajac sie do zadnej z przemiłych Pan osobiscie.

Po uszach To chyba Ty dostałas dziecinko, i to bardzo mocno - widac zabalało, skoro ten wpis :ryk:
Mnie wasze madrosci i przemadrzalosci na temat karmienia jedyna słuszna metoda nie ruszaja - karmie jak chce i czym chce. :mrgreen::
Mam prawo pisac o tym jak karmie :P Niczego nie propaguje. Kazdy ma swoj rozum, wiec niech z niego korzysta.
Ja w przeciwienswie do Ciebie dziecinko nikomu niczego nie narzucam. Wolnosc tomku w swoim domku.
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Johnnyblafe, marta_kociara i 524 gości