GŁOWA DO GÓRY.... DR. IWONA....

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 10, 2004 13:32

ascalithion pisze:Boooosz... ale koszmarny wątek...
Kochani, może tak na początek zrezygnujcie z licytowania się kto co robi.
Co? Bo to jest kwestia osobistych wyborów, możliwości, okoliczności itp. Zakładam, że tu się kocha koty i każdy robi co uzna za możliwe w jego sytuacji.



Dokładnie Jarku.
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Wto sie 10, 2004 13:33

Bonifacy pisze:
Anja pisze:Domniemani przez Ciebie madrale zapewnie nie majasmialosci dyskutowac z namadrzejszym na forum wyjatkowym Bonifacym :twisted: . To jak traktujesz innych swiadczy wylacznie o Tobie. To wszystko co mam do powiedzenia w tym niesmacznym watku.


Dlaczego jesteś tak uszczypliwa, nie znałem Cię z tej strony. Bardzo rzadko wypowiadam się na forum i Twoje stwierdzenie "najmądrzejszy na forum, wyjątkowy Bonifacy" byłoby zasadne gdybym brał aktywny udział w forumowych dyskusjach i wypowiadał się, pouczał etc, a tak nie jest.

Ja jestem uszczypliwa? Poczytaj swoje posty w jakim tonie zwracasz sie do ludzi i wtedy zastanow jakim problem stanowi moja uszczypliowsc w porownaniu z forma Twoich postow. Wiem co pisze i co jest dla mnie zasadne. Ktos kto traktuje innych z gory, tak jak Ty musi sie uwazac za wyjatkowo madrego, wyraznie dales to wszystkim odczuc. Wiec moze nie baw sie ze mna w slowne gierki, bo to nie ma sensu w tym watku.
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów

Post » Wto sie 10, 2004 13:33

Maryla pisze:nie ma sie o co obrażać
gdybym ja napisała żebyście zabrali ode mnie moją piątkę do adopcji - w piwnicy jest zimno i ciemno - bo ja chcę odpocząć , wyjechać na urlop i mam wszystkiego dość itp.. też nie byłoby odzewu, nikt by mi tych kotów nie zabrał mimo że się dobrze znamy
BO TO MÓJ PROBLEM SKORO JE WZIELAM POD SWOJA OPIEKE
mogłabym co najwyzej grzecznie poprosic o pomoc
tak zrób Iwono a moze znajdziesz wsparcie


MĄDREGO TO I MIŁO POCZYTAĆ :)
POZDRAWIAM!!!
A tu możecie oglądać moje zdjęcia:
Portfolio fotneta
Portfolio kotneta
Obrazek
PRĘGOLO

Bonifacy

 
Posty: 1476
Od: Wto sty 28, 2003 16:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów a właściwie Służew and Dolinką

Post » Wto sie 10, 2004 13:33

Zapytam dozorczynię, czy możnaby było wypożyczyć suszarnię na jakiś czas (ona na pewno się zgodzi, bo to zakocona 'wariatka' - w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Ale to trzeba by było z całą Wspólnotą Mieszkaniową załatwić. Jakby co, mogę dać na pw namiary.
Obrazek

gsx_katana

 
Posty: 248
Od: Pt lip 30, 2004 9:20
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Post » Wto sie 10, 2004 13:33

Bonifacy jeśli sie taka osoba nie znajdzie to moze świadczyć nie o braku serca do kotów tylko o odpowiedzialnym podejsciu do swoich zwierząt
bo jeśli chcesz to ja Ci znajdę taką miłośniczkę zwierząt która je weźmie wszystkie - naprawdę, sama ma ich kilkanaście/dziesiąt w mieszkaniu
tylko co o niej napiszesz tu?
Ostatnio edytowano Wto sie 10, 2004 13:35 przez Maryla, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Wto sie 10, 2004 13:34

Dziekuje Wam bardzo wszystkim ,ale sama sobie poradze! Nie pozbywam sie kotow,bo mam ochote wyjechac na wakacje! brak mi slow,ale juz nie moge z wami dyskutowac,ide cos porobic,to bges sensu i do niczego nie prowadzi oprocz klotni!! Zegnam wszystkich mysle,ze na dluzszy czas:(

iwona p

 
Posty: 291
Od: Pt lip 09, 2004 22:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 10, 2004 13:34

Maryla pisze:Bonifacy jeśli sie taka osoba nie znajdzie to moze świadczyć nie o braku serca do kotów tylko o odpowiedzialnym podejsciu do swoich zwierząt


DOKLADNIE

tonia

 
Posty: 707
Od: Pon wrz 02, 2002 17:38
Lokalizacja: komorow k. warszawy

Post » Wto sie 10, 2004 13:35

Chyba dobrze będzie pomóc w wyciszeniu emocji - na jakiś czas zamykam wątek.

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sie 10, 2004 13:35

Malgorzata pisze:Moim zdaniem kotow od Iwony nie powinno sie teraz zabierac.Wieksze sa szanse diagnozowania, leczenia, opanowania epidemii na miejscu - chyba wrecz nierozsadne byloby wynoszenie z lecznicy zarazonych kotow i narazania nastepnych!
Iwona, serdecznie wspolczuje :( [/code]

może jednak zrobic przynajmniej dwóm, trzem kotom badania, żeby wiedzieć "na czym sie stoi" a nie opierac sie tylko na domysłach.... chocby tą krew...tak jak dziewczyny pisały.. to jest dobry pomysł na początek.... jak myslicie?
Co do kwarantanny pisała wczesniej Katy i z nią sie zgodziłam nie masz prawa wymagac od nas narazania naszych rezydentów....ja odpowiadam za moją kotke i nie darowłabym sobie gdyby przez moją nieodpowiedzialność jej sie coś stało.

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: adriannavlx, Blue i 156 gości