Dwa kocurki - Sosnowiec PILNE!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 09, 2004 22:59 Dwa kocurki - Sosnowiec PILNE!!!

Dwa sliczne kocurki szukaja pilnie domku! Jesli nie znajdzie sie nikt chetny do 15 sierpnia to pojada na wies ! :(
Nie byloby w tym nic zlego, bo zawsze to lepiej niz do schroniska ale tam beda musialy liczyc tylko na to co upoluja...
One maja juz prawie 4 miesiace a dotychczasowy opiekun ma juz 3 swoje koty i psa i nie moze ich zatrzymac a teraz nadarza sie ten wyjazd.
Kotkami opiekowalby sie wujek ale poniewaz zyje ze skromnej renty koty dostawalyby mleko a tak to musialyby polowac na myszki , ktorych jak mnie zapewniono jest tam niby mnostwo! :) No ale wujek przebywa tam tylko od wiosny do jesieni i zima kotki musialyby tam siedziec same. Wtedy tam bylyby odwiedzane raz w miesiacu...
Pomyslalam ze jeszcze jest pare dni i moze cos sie dla nich znajdzie ... lepszego? :roll:
Kotki sa dwa: jeden jest biało-czarny, "Łaciatek", bo łaciaty jak krówka, do tego ma czarny ogon z białą końcówką - wielki pieszczoch. Drugi jest w większości czarny. Ma białe skarpetki i krawat i mega-białe wąsy.
Sara i Rocky
Obrazek Obrazek

Kama

 
Posty: 2088
Od: Pon cze 10, 2002 17:00
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Pon sie 09, 2004 23:16

Kama.Popytam.Mam kuzynkę w Sosnowcu, ale nie obiecuję,że sie uda, bo w grudniu zniknęła ukochana księzniczka jej męża i on to do tej pory przeżywa.Twierdzi,że nie chce innej , ale może da sie przekonać.

ali_bey

 
Posty: 117
Od: Wto lip 20, 2004 22:45
Lokalizacja: Żory

Post » Pon sie 09, 2004 23:26

ali_bey ! Byloby super!! :D
Popytaj koniecznie, moze sie uda... one z tego co pisze ten chlopak sa naprawde fajne i szkoda mi ich :(
A ja nie znam nikogo z tamtych rejonow...
Sara i Rocky
Obrazek Obrazek

Kama

 
Posty: 2088
Od: Pon cze 10, 2002 17:00
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Wto sie 10, 2004 20:16

Niestety :cry: .Nie dał się przekonać, jeszcze nie teraz.Przykro mi Kama, musisz szukac dalej :ok: Musi się udać, trzymam kciuki.

ali_bey

 
Posty: 117
Od: Wto lip 20, 2004 22:45
Lokalizacja: Żory

Post » Śro sie 11, 2004 23:18

Szkoda :cry:
No ale jeszcze 4 dni... moze cos sie trafi...
W kazdym badz razie UP!
Sara i Rocky
Obrazek Obrazek

Kama

 
Posty: 2088
Od: Pon cze 10, 2002 17:00
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Czw sie 12, 2004 6:52

no za fajnie to nie wygląda :( trzymam mocno kciuki!!
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kasiek1510, Necz, Szeska, Zeeni i 283 gości