Niechciane, przewlekle chore. Dzień po dniu...Pusia ['] :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 19, 2016 0:59 Re: Tola przepona pęknięta w 3 miejscach po operacji, ślepin

Anna61 pisze:U Toli ta rana na łapce się pogłębia, lekarz kazał wodą utlenioną smarować ale nic to nie pomaga.

Obrazek

Czy próbowałaś przemywać tą ranką Rivanolem lub sodą rozpuszczoną w wodzie?
Można smarować ją maścią Tribiotic, tylko wtedy dobrze byłoby zawinąć łapinkę bo pewnie Tola ją zaraz zliże.
Obrazek

KITKA[*]28.03.2011 ŻUCZEK[*]17.04.2013 BUNIA[*]30.03.2015 BUBA [*] 12.10.2015 ZUZIA[*] 14.01.2018
RUDY MIŚ [*]1.08.2019 MAŁA[*] 11.04.2020

Do zobaczenia nasze kochane

ankacom

 
Posty: 3872
Od: Wto wrz 14, 2010 17:23
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro paź 19, 2016 8:07 Re: Tola przepona pęknięta w 3 miejscach po operacji, ślepin

ankacom pisze:Czy próbowałaś przemywać tą ranką Rivanolem lub sodą rozpuszczoną w wodzie?
Można smarować ją maścią Tribiotic, tylko wtedy dobrze byłoby zawinąć łapinkę bo pewnie Tola ją zaraz zliże.

Tu właśnie jest tzw. pies pogrzebany bo ona wszystko sobie potrafi odwinąć i zlizać. Jak nie posmaruję to ona tego nie liże, a jak tylko coś tam próbuję zrobić, to jest zaraz gorsza rana.
W piątek jedziemy do kliniki to zobaczymy co lekarz zdecyduje.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro paź 19, 2016 18:51 Re: Tola przepona pęknięta w 3 miejscach po operacji, ślepin

Bardzo dziękuję Joli-Szymkowa za wpłatę dla kotków 152 złote.
Obrazek

Jak byłam w lecznicy dzisiaj z Baśką to kupiłam na próbę 3 puszki i dałam kotom które to puszki im smakowały.
Potem pojechałam jeszcze raz i zakupiłam wszystkie :D bo cena 3 złote promocyjna była z krótką data ważności, a cena normalna prawie 8 złotych za puszkę. 8O http://zoozone.pl/pk411-amora-1.html

Za 52 puszki zapłaciłam 156 złotych.

Obrazek Obrazek Obrazek

przy posiłku :wink:

Obrazek Obrazek


i wcześniejszy rachunek z klinki
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw paź 20, 2016 18:34 Re: Tola przepona pęknięta w 3 miejscach po operacji, ślepin

Interesująco wygląda ta karma. To w zasadzie czyste mięso, bez wypełniaczy.
Ta cena ok. 8 zł wydaje się wysoka, ale w porównaniu z niektórymi podobnymi, a bardziej znanymi, nie jest szczególnie wygórowana.
Super, że trafiłaś na taką promocję :)

Jak ta łapka Toli?
Czy tam coś się nie wbiło?

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw paź 20, 2016 20:10 Re: Dom kotów specjalnej troski.Tola po operacji i kotów mas

mb pisze:Interesująco wygląda ta karma. To w zasadzie czyste mięso, bez wypełniaczy.
Ta cena ok. 8 zł wydaje się wysoka, ale w porównaniu z niektórymi podobnymi, a bardziej znanymi, nie jest szczególnie wygórowana.
Super, że trafiłaś na taką promocję :)

Jak ta łapka Toli?
Czy tam coś się nie wbiło?

Gdybym z Baśką nie pojechała do lecznicy to bym w sklepie zoologicznym który jest obok nie wiedziała.

Jutro z Tolą jedziemy do kliniki to się może okaże co jest z tą raną jak i tą tylną nóżką.

Dzisiaj serce mi pękło, bo musiałam odwieźć do hoteliku lecznicowego około 3 miesięczne 4 koteczki od pani która ma 87 lat, jest chora, dopiero wyszła ze szpitala.
Został jeszcze jeden który nie dał się złapać, zostało 5 dorosłych niesterylizowanych.

Obrazek

tutaj to czarne maleństwo które zostało z całej rodzinki o której pisałam tutaj viewtopic.php?f=1&t=176831&start=60#p11601162 i po zawiezieniu do lecznicy
viewtopic.php?f=1&t=176831&start=90#p11605873

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

do torebki mi wlazło bo tam miałam karmę
Obrazek

Obrazek

wdrapało się na kolanka aby utulić
Obrazek Obrazek

z koteczką która miała połamaną łapeczkę
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Proszę o pomoc w opłaceniu faktury za te ''moje'' lecznicowe kotki, proszę o bazarki dla nich, muszę uregulować należność :strach: :strach: :strach: bo inaczej następnym razem nikt mi w lecznicy nie pomoże, a raczej nie pomoże kolejnym bidom które będą potrzebować pomocy.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt paź 21, 2016 7:48 Re: Dom kotów specjalnej troski.Tola po operacji i kotków ma

Koszmar :(
Biedactwa :(

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt paź 21, 2016 8:04 Re: Dom kotów specjalnej troski.Tola po operacji i kotków ma

mb pisze:Koszmar :(
Biedactwa :(


Biedactwa , ale i szczęśliwcy, że trafiły na Anię :)
A rodzeństwo tego maluszka co sam biega po lecznicy?

Finansowo wesprę -dane do przelewu bez zmian?
A może pakiecik ogłoszeń u Cat Angel wykupić ( czy dla tych czy innych - to juz jak zdecydujesz Aniu)

zjawka

 
Posty: 1651
Od: Nie wrz 18, 2011 21:36

Post » Pt paź 21, 2016 10:11 Re: Dom kotów specjalnej troski.Tola po operacji i kotków ma

mb pisze:Koszmar :(
Biedactwa :(

To miało być wcześniej załatwione bo ta starsza pani powiedziała, że był ktoś z fundacji kocia mama pod koniec sierpnia i powiedzieli, że zabiorą kociaki jak tylko matka je odchowa jak i wysterylizują kocicę.
Pani nawet musiała dać 50 złotych za ich dojazd z Łodzi czyli z 5 kilometrów.
Do wczoraj nikt nie zadzwonił i gdyby nie sąsiadki to pewnie wszystkie koty pomarłby z głodu gdy pani była w szpitalu.

zjawka pisze:A rodzeństwo tego maluszka co sam biega po lecznicy?

Wszystkie w domkach a nawet jedna pani wzięła kocicę i maluszka :1luvu:
W sobotę to ostatnie malutkie biedactwo też ma jechać do domu. :ok:

zjawka pisze:Finansowo wesprę -dane do przelewu bez zmian?
A może pakiecik ogłoszeń u Cat Angel wykupić ( czy dla tych czy innych - to juz jak zdecydujesz Aniu)

Dziękuję :1luvu:
Konto to samo, a wolałabym pakiety ogłoszeń bo z tych co ja wykupiłam u Sylwii to nikt nie dzwoni.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob paź 22, 2016 20:18 Re: Dom kotów specjalnej troski.Tola po operacji i kotków ma

Mała Franusia, podlotek raczej już :wink: wpakowała się do posłanka pieska.

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob paź 22, 2016 20:31 Re: Dom kotów specjalnej troski.Tola po operacji i kotków ma

Słodziaki :1luvu: :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie paź 23, 2016 14:50 Re: Dom kotów specjalnej troski.Tola po operacji i kotków ma

Baltimoore pisze:Słodziaki :1luvu: :1luvu:

Niuńcia to bardziej kotowata niż psowata, nic tylko by chciała aby cały czas ją miziać. :twisted:

Tola już coraz lepiej się czuje i nawet goni koty.
W piątek byłam z nią w klinice ale nic nie miała robione a tylko została zbadana przez pana doktora, zostawilam płytę ze zdjęciem rtg i mam zadzwonić jutro wieczorem. Nie było czasu bo był pilny zabieg co oczywiście rozumiem.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie paź 23, 2016 16:36 Re: Dom kotów specjalnej troski.Tola po operacji i kotków ma

To super, ze Tola tak szybko wydobrzała :!:
Nie przypuszczałam, że po tak krótkim czasie będzie już tak żywotna :)

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie paź 23, 2016 16:56 Re: Dom kotów specjalnej troski.Tola po operacji i kotków ma

Kciuki za wszystkie Kociaki :201461 :201461 :201461 i dla Ciebie Aniu, bo przy takiej gromadce trzeba dużo siły i zdrowia, a zatem ... :ok: :ok: :ok: i :1luvu: :1luvu: :1luvu: Aniu ...

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Nie paź 23, 2016 20:58 Re: Dom kotów specjalnej troski.Tola po operacji i kotków ma

KULAK pisze:Kciuki za wszystkie Kociaki :201461 :201461 :201461 i dla Ciebie Aniu, bo przy takiej gromadce trzeba dużo siły i zdrowia, a zatem ... :ok: :ok: :ok: i :1luvu: :1luvu: :1luvu: Aniu ...


Dziękujemy ciociu kciuki i za wpłatę 60 złotych na koteczki. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

mb pisze:To super, ze Tola tak szybko wydobrzała :!:
Nie przypuszczałam, że po tak krótkim czasie będzie już tak żywotna :)


Pan doktór też był zadowolony z postępów Toli i cały czas do przodu.
Jeszcze tylko ta jej nóżka nie całkiem niesprawna ale zobaczymy czy coś będzie widać na zdjęciu bo namacalnie nic złego tam nie ma i wiązadła nie są zerwane, ale może gdzieś wyżej przy kręgosłupie/miednicy jest jakiś uraz.

Tola bardzo się lubi z Kolą i nawet bawią się razem, ale za to nie lubi Misi i ją ściga.

Obrazek

Kola i Niunia

Obrazek

Kaśka też niedobra, zamiast jeść swoją karmę RC urinary to idzie do karmy kotów grubas jeden.
Ona nie może jeść zwykłej karmy bo po trzech operacjach na kamienie ma pęcherz w zrostach i kolejna już chyba byłaby wątpliwa.

Obrazek

i chore kotki

Milka viewtopic.php?f=1&t=175855
Obrazek

i puszatki, temperatura teraz 40,5 stopnia a małe 40 viewtopic.php?f=1&t=177132&start=60

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie paź 23, 2016 21:39 Re: Dom kotów specjalnej troski.Tola po operacji i kotków ma

Przelew na lecznicowe maluchy wklepany..
Pakiecik u Cat Angel ( lub dwa ) też mogę wykupić - ale co z resztą : tekst , lepsze zdjęcia?

zjawka

 
Posty: 1651
Od: Nie wrz 18, 2011 21:36

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree, ryniek i 518 gości