Niechciane, przewlekle chore. Dzień po dniu...Pusia ['] :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 16, 2017 10:17 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

Co się tak nagle stało Soni że odeszła?? Jestem w szoku....Tak bardzo żal :cry: :cry: :cry:

yolaantaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 284
Od: Śro lis 14, 2012 14:10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Wto sty 17, 2017 19:16 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

yolaantaa pisze:Co się tak nagle stało Soni że odeszła?? Jestem w szoku....Tak bardzo żal :cry: :cry: :cry:

Żeby to stwierdzić należałoby zrobić sekcję a niestety nie stać mnie na nią. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 17, 2017 20:40 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

Dziękujemy cioci Luna15 za karmę dla kotełków. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek

kontrola :wink:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 17, 2017 21:38 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

Anna61 pisze: Obrazek

Ludzie! odpakujcie i dajcie posmakować :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto sty 17, 2017 21:44 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

Przecie ta jedna kocina to wygląda jak z foto na opakowaniu :D
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5836
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Wto sty 17, 2017 23:07 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

Atta pisze:
Anna61 pisze: Obrazek

Ludzie! odpakujcie i dajcie posmakować :mrgreen:

no nie mogłam im dać bo prawie, że zmarznięte było.

Fatka pisze:Przecie ta jedna kocina to wygląda jak z foto na opakowaniu :D

To Miśka co pisałaś jej ogłoszenia :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 17, 2017 23:23 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

Dzisiaj byłam z Baśką w lecznicy bo te ślinianki ma niepokojąco duże.

Obrazek

Ma zapalenie dziąseł i ślinianek oraz masakryczne bordowe nadziąślaki aż cały ząb tym otoczony :( dostała steryd i antybiotyk do podawania 2x1 i za tydzień do kontroli.
Potem jak nie będzie poprawy to będzie usuwanie trzonowców i nadziąślaków, wierzcie mi, to wygląda paskudnie a to przecież prawie roczna koteczka która od 23 kwietnia 2016 roku gdy była znaleziona na chodniku z zaklejonymi od ropy oczkami. Wiecznie jest leczona z marnym skutkiem i lekarze dzisiaj w lecznicy powiedzieli, że najlepszym wyjście będzie usuniecie ząbków.
Do tego dzisiaj był kolejny telefon w sprawie jej adopcji a to już któryś kolejny i ona zawsze jest chora.

Zapłaciłam dzisiaj 62 złote.
w sobotę rachunek za Sonię :cry: 74 złote
karma z zooplusa 102 złote
i 109,60zł
Wcześniej 12 01 2017 z wizytę Baśki i małego Tygryska 48zł.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 17, 2017 23:37 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

Lepiej bez zębów i bez przewlekłych infekcji, bo i tak dobrze zjeść nie może i wciąż jest faszerowana lekami. Oj, Baśka miałabyś już swój dom, a tak na razie zostają Ci spacerki do weterynarza :201461

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro sty 18, 2017 10:55 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

Atta pisze:Lepiej bez zębów i bez przewlekłych infekcji, bo i tak dobrze zjeść nie może i wciąż jest faszerowana lekami. Oj, Baśka miałabyś już swój dom, a tak na razie zostają Ci spacerki do weterynarza :201461

Dokładnie bo teraz muszę jej kupować takie małe suche kuleczki bo ja większe to nie może gryźć a z mokrym też wybredna i tylko saszetki felixa wcina a resztę to tylko poliże. Niestety jest jak jest i na na 22 koty nie wyrabiam z tymi saszetkami.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 19, 2017 8:35 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

Koteczki i ja bardzo dziękujemy za pomoc Obrazek
- cioci GRAŻYNIE Z. za 50 serduszek :1luvu:
-cioci ACHILI za 60,00 serduszek :1luvu:
- cioci saaga 200,00 serduszek :1luvu:
-cioci KULAK za 100 serduszek :1luvu:

Obrazek


Wczoraj miałam jechać do lecznicy z małymi ale niestety nie dałam rady, serce mi wysiada, ale niedługo będę miała 24 godzinnego holtera to zobaczymy jak długo jeszcze....
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 19, 2017 16:22 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

Jakież piękne podziękowania ... i te kotełki w rządku ..., Aniu DUŻO ZDROWIA

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Czw sty 19, 2017 21:52 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

KULAK pisze:Jakież piękne podziękowania ... i te kotełki w rządku ..., Aniu DUŻO ZDROWIA

A ja widzę serduszka :mrgreen: Ale tak, zdrowia duuuużo i to do samego pójścia do lekarza, bo ja dziś byłam u okulisty i mi starczy na ten miesiąc niezdrowych ekscytacji :?

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt sty 20, 2017 12:04 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

KULAK pisze:Jakież piękne podziękowania ... i te kotełki w rządku ..., Aniu DUŻO ZDROWIA

:1luvu: a zdrowie potrzebne dla zwierząt. :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sty 20, 2017 21:10 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

Atta pisze:
KULAK pisze:Jakież piękne podziękowania ... i te kotełki w rządku ..., Aniu DUŻO ZDROWIA

A ja widzę serduszka :mrgreen: Ale tak, zdrowia duuuużo i to do samego pójścia do lekarza, bo ja dziś byłam u okulisty i mi starczy na ten miesiąc niezdrowych ekscytacji :?

Ja w marcu znowu do okulisty, i dostanie mi się, za niewykupienie kolejnych zalecanych okularów, a wzrok mi leci przez AMD,
a jeszcze od innego lekarza w grudniu nie byłam na badaniach i tak do kolejnych lekarzy jakby mogli mi pomóc. :wink:

WYCHOWANIE KOTA:
1. Kot nie może przebywać w domu.
2. OK, kot może przebywać w domu, ale tylko w określonych pomieszczeniach.
3. OK, kot może przebywać we wszystkich pomieszczeniach, ale nie wolno mu łazić po meblach.
4. Kot może łazić TYLKO po starych meblach.
5. No dobra... Kot może łazić po wszystkich meblach, ale nie może spać na łóżku.
6. Kot może spać na łóżku, ale nie wolno mu wchodzić pod kołdrę czy na poduszkę.
7. OK, kot może wejść pod kołdrę albo na poduszkę, ale tylko za pozwoleniem człowieka.
8. No dobrze... Kot może spać pod kołdrą lub na poduszce.
9. Człowiek musi poprosić kota o pozwolenie, aby mógł spać pod kołdrą, ale TYLKO kot może leżeć na poduszce.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sty 20, 2017 23:37 Re: Dom kotów specjalnej troski. Wiecznie coś i coś....

Anna61 pisze:
WYCHOWANIE KOTA:
1. Kot nie może przebywać w domu.
2. OK, kot może przebywać w domu, ale tylko w określonych pomieszczeniach.
3. OK, kot może przebywać we wszystkich pomieszczeniach, ale nie wolno mu łazić po meblach.
4. Kot może łazić TYLKO po starych meblach.
5. No dobra... Kot może łazić po wszystkich meblach, ale nie może spać na łóżku.
6. Kot może spać na łóżku, ale nie wolno mu wchodzić pod kołdrę czy na poduszkę.
7. OK, kot może wejść pod kołdrę albo na poduszkę, ale tylko za pozwoleniem człowieka.
8. No dobrze... Kot może spać pod kołdrą lub na poduszce.
9. Człowiek musi poprosić kota o pozwolenie, aby mógł spać pod kołdrą, ale TYLKO kot może leżeć na poduszce.

I od tego punktu trzeba było zacząć :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 151 gości