Niechciane, przewlekle chore. Dzień po dniu...Pusia ['] :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 15, 2016 22:18 Re: Dom kotów specjalnej troski. Bóg dał......kotka bez oczk

bulba pisze:Aniu, jak wiesz, rzadko się odzywam, bo skromna ze mnie osoba. Mnie też szlag jasny trafia, jak widzę/słyszę takie bogobojne osoby, co to "Bóg dał ...", a nienawiść w ustach i w oczach i sztylet w kieszeni. Oszołomstwa wokół nie brakuje. Ja pocieszam się tym, że żyję zgodnie z własnym sumieniem i maluczkim braciom pomagam. To dodaje mi sił. A sprawiedliwości nie było, nie ma i nie będzie. Nie ma się co łudzić. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i głaski dla Twojej cudownej kociej gromadki :1luvu: Pozdrawiam cieplutko :1luvu:

A nie nie, nie łudzę się, bo już ładnych parę lat żyję na tym świecie i czym bardziej poznaję ludzi tym mocniej kocham zwierzęta. :wink:
Ten facet co powiedział Bóg dał to nawet miły, ale razem z tym swoim kolegą chlejusy, bo przecież wódę też Bóg dał to trza chlać, a ja instytucja charytatywna :twisted: jeżdżę po parędziesiąt kilometrów ze wsi do lecznicy wożąc koty na sterylizację za swoje, ale cóż to kogo obchodzi.
Nie chcę się nic odzywać na temat zwrotu kosztów paliwa, bo jeszcze by się rozmyślili, a dla mnie dobro zwierząt jest wartością nadrzędną.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt gru 16, 2016 10:23 Re: Dom kotów specjalnej troski. Bóg dał......kicia bez oczk

Wczoraj moje bezdomniaczki dostały od cioci Ewa.KM już druga budkę na zimę. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Poprzednią sobie Kubuś zaanektował, zbój jeden.

To burasek do złapania i wycięcia tego i owego.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt gru 16, 2016 21:00 Re: Dom kotów specjalnej troski. Burasek 5 mieś. w DS.

Dzisiaj byłam odwieźć na miejsce bytowania ta koteczkę bez oczka o której tutaj pisałam viewtopic.php?f=1&t=176831&start=345#p11666948
Anna61 pisze:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nawet nikt nie zainteresował się jej losem z tego forum, ot, po raz kolejny przekonałam się, że kot kotu nierówny, ''dziękuję'' w imieniu tej ślepki.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob gru 17, 2016 1:49 Re: Dom kotów specjalnej troski. Bóg dał......kicia bez oczk

Ja się interesowałem. Chociaż czytając o niej. Jak mogę jej pomóc? Sam mam wiele kotów pod opieką ale w miarę możliwości jakoś zawsze pomagam.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3714
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Sob gru 17, 2016 10:31 Re: Dom kotów specjalnej troski. Bóg dał......kicia bez oczk

Meteorolog1 pisze:Ja się interesowałem. Chociaż czytając o niej. Jak mogę jej pomóc? Sam mam wiele kotów pod opieką ale w miarę możliwości jakoś zawsze pomagam.

Dziękuję ale już tej koteczce pomóc nie można, bo jak pisałam wyżej odwiozłam już ją w jej miejsce bytowania gdzie jest 6 kotów na wsi i bida.
Bardziej chodziło mi o wyrwanie jej z tamtego miejsca, bo z jednym oczkiem tam w tych chaszczach koło domu może być kiepsko.
Dopóki była w lecznicy można było ją zabrać choćby na tymczas, można był, ale widać, że nawet nie warto pisać w tytule wątku, że kotka bez oczka bo to u mnie gorszy kot.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob gru 17, 2016 10:47 Re: Dom kotów specjalnej troski. Bóg dał......kicia bez oczk

wiesz, u wszystkich bywa pod górkę
i bywa do du..y

napisz do tych, o których myslisz, że mogą pomóc
odłowić ją ponownie na pewno można
może jednak da radę jej pomóc
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Sob gru 17, 2016 11:09 Re: Dom kotów specjalnej troski. Bóg dał......kicia bez oczk

Kinnia pisze:wiesz, u wszystkich bywa pod górkę
i bywa do du..y

napisz do tych, o których myslisz, że mogą pomóc
odłowić ją ponownie na pewno można
może jednak da radę jej pomóc

Już nie będę nikogo prosić.
Prosiłam o pomoc w ogłoszeniach dla mojego stada, prosiłam o pomoc w ogłoszeniach dla kotów w lecznicy które tam wywiozłam, bo już nie mam miejsca w domu, bez odzewu. Prosiłam jedną osobę z forum o pomoc w napisaniu tekstu do ogłoszeń, bo ja nie mam zacięcia literackiego, bez odzewu. Potem po paru miesiącach poprosiłam kolejną osobę z forum o tekst do ogłoszeń.....i czekam już znowu kolejne miesiące, bez odzewu, a wystarczyło mi odpisać, że nie mają czasu i nie pomogą a nie obiecywać pomoc w/w temacie.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob gru 17, 2016 11:34 Re: Dom kotów specjalnej troski. Bóg dał......kicia bez oczk

Anna61 pisze:
Kinnia pisze:wiesz, u wszystkich bywa pod górkę
i bywa do du..y

napisz do tych, o których myslisz, że mogą pomóc
odłowić ją ponownie na pewno można
może jednak da radę jej pomóc

Już nie będę nikogo prosić.
Prosiłam o pomoc w ogłoszeniach dla mojego stada, prosiłam o pomoc w ogłoszeniach dla kotów w lecznicy które tam wywiozłam, bo już nie mam miejsca w domu, bez odzewu. Prosiłam jedną osobę z forum o pomoc w napisaniu tekstu do ogłoszeń, bo ja nie mam zacięcia literackiego, bez odzewu. Potem po paru miesiącach poprosiłam kolejną osobę z forum o tekst do ogłoszeń.....i czekam już znowu kolejne miesiące, bez odzewu, a wystarczyło mi odpisać, że nie mają czasu i nie pomogą a nie obiecywać pomoc w/w temacie.


:(
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Sob gru 17, 2016 23:12 Re: Dom kotów specjalnej troski. Bóg dał......kicia bez oczk

Tak oto Baśka śpi ze zwisającą główką :201461

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Węzły chłonne ma nadal jak śliwki a wyjazdami teraz do lecznicy nie chcę ich sterować.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie gru 18, 2016 0:02 Re: Dom kotów specjalnej troski. Bóg dał......kicia bez oczk

Basia - Akrobatka ... :201461 :201461 :201461

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Nie gru 18, 2016 1:13 Re: Dom kotów specjalnej troski. Bóg dał......kicia bez oczk

od czego te węzły?
wiadomo?
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie gru 18, 2016 9:49 Re: Dom kotów specjalnej troski. Bóg dał......kicia bez oczk

Kinnia pisze:od czego te węzły?
wiadomo?

Ona od początku miała je powiększone a leczenie nie przyniosło skutku choć po 3 conveniach jej zdecydowanie się zmniejszyły(podejrzenie plazmocytarnego zapalenia dziąseł) a po sterylizacji to wywaliły w całej okazałości.
Testy FIV i FELV ujemne.

Taka była znaleziona viewtopic.php?f=1&t=172120&start=660#p11472611
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie gru 18, 2016 14:17 Re: Dom kotów specjalnej troski. Bóg dał......kicia bez oczk

Anna61 pisze:Prosiłam jedną osobę z forum o pomoc w napisaniu tekstu do ogłoszeń, bo ja nie mam zacięcia literackiego, bez odzewu. Potem po paru miesiącach poprosiłam kolejną osobę z forum o tekst do ogłoszeń.....



ja mogę. Nigdy takowego tekstu nie tworzyłam, ale powiedz mi co podkreślić, jaki deseń to ma być i sklecę - kreatywne pisanie to mój konik.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5981
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Nie gru 18, 2016 14:46 Re: Dom kotów specjalnej troski. Bóg dał......kicia bez oczk

Anna61 pisze:
Kinnia pisze:od czego te węzły?
wiadomo?

Ona od początku miała je powiększone a leczenie nie przyniosło skutku choć po 3 conveniach jej zdecydowanie się zmniejszyły(podejrzenie plazmocytarnego zapalenia dziąseł) a po sterylizacji to wywaliły w całej okazałości.
Testy FIV i FELV ujemne.

Taka była znaleziona viewtopic.php?f=1&t=172120&start=660#p11472611


a próbowaliście z innym antybiotykiem?

te węzły świadczą o stałej infekcji
cos w kocie siedzi i dokucza

a jak krew?
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie gru 18, 2016 19:54 Re: Dom kotów specjalnej troski. Bóg dał......kicia bez oczk

Fatka pisze:
Anna61 pisze:Prosiłam jedną osobę z forum o pomoc w napisaniu tekstu do ogłoszeń, bo ja nie mam zacięcia literackiego, bez odzewu. Potem po paru miesiącach poprosiłam kolejną osobę z forum o tekst do ogłoszeń.....



ja mogę. Nigdy takowego tekstu nie tworzyłam, ale powiedz mi co podkreślić, jaki deseń to ma być i sklecę - kreatywne pisanie to mój konik.

Oj bardzo dziękuję :1luvu:
Napiszę jutro pw do Ciebie.

Kinnia pisze:a próbowaliście z innym antybiotykiem?

Tak.

Te dziąsła muszą jej dokuczać i dlatego ma cały czas stan zapalny.

Na koniec napiszę, że Julek dzisiaj pojechał do domku stałego viewtopic.php?f=1&t=175855&start=345#p11669427
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Raymondguh i 343 gości