Izi rak ?Izi bardzo chory kot ..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 14, 2016 10:37 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

Szkoda bardzo robaczka Maciusia :(

Niech się dobrze układa Biedronkom w nowym domku :ok:

Dorciu a jak twoje zdrowie?
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35115
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro gru 14, 2016 13:43 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

Maciusiu, trzymaj się, Słoneczko , Tuliś poczaruje :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro gru 14, 2016 15:31 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

Witam Kochani ,odzyskałam net ,wczoraj ,ale dziś mam więcej czasu ,chyba :roll: zaraz muszę zanieść Ineczkę do weta ,potem fucha u Ewy .

Rozpadły mi się buty ,tz. jełop drzwiami je dobiłam za wcześnie je pusciłam albo za wolno nogę zabierałam i oddzieliła się góra od dołu :twisted:
Jeszcze je dobijam :mrgreen:

Mam 4 kociaki do adopcji ,tz. 3 i Tygrynie. Małe czarne z lecznicy muszę zabrać .
Może ktoś chciał by słodziaka po tymczasować? :idea:
Tytek chory ,dostaje Ceporex.

Gdyby Grzegorz żył,było by jutro 35 lat ....
miałam 19 ,tak dobrze pamiętam dzień 13 grudnia ,stan wojenny ,śnieg mróz i czołgi jadące na Ursus ,czołgi wozy opancerzone,wojsko ,wszystko pod naszym nosem .
Ten strach ,panika ,przerażenie...staliśmy przy oknie w takim milczeniu ,człowiek miał wrażenie że zaraz przestanie oddychać ....a za dwa dni nasz ślub.

Pamiętam jak niewiele brakowało ,a byśmy z kol. ( nie tylko my ,było nas dużo salwujących się ucieczką ) zginęły uciekając przed zomo ,gdyby nie motorniczy prowadzący pociąg który zatrzymał się tak że ostatni wagon mogliśmy dogonić..taki cichy bohater . :201494
Nigdy za to nie podziękowaliśmy bo i jak ?

Działo się tak dużo.

Oby nigdy więcej takich sytuacji ,oby nigdy więcej nie stanął Polak przeciwko Polakowi .
Kto był w zomo ? nie wiem ,ale jak oni uwielbiali bić . :evil: byle kogoś dopaść ,zaraz zbiegała się ich chmara ,każdy chciał mieć swoją dolę ...
Było minęło ,nie nie całkiem ,bo pamiętamy i pamiętać będziemy .

Wzięło mnie :oops:

Maciuś chyba nie doczeka USG ,teraz temperatura spada ,nie je .
Bezradność bardzo boli. :( kocie dziecko.Taki przylepek ,taki rozmruczany ,tylko go wziąć na ręce .

A kto adoptuje chorą Ineczkę? :cry:

Zbliżają się święta ,coraz więcej telefonów ,pewna pani zażyczyła sobie tego kotka co leży przy kolorowej dziewczynce ,tłumaczę że nie do adopcji ,że to moje osobiste ,ale jak grochem o ścianę ,ona takiego chce i już :twisted: w końcu powiedziałam proszę bardzo kotka ma lat 11 i ma torbielowatość nerek :twisted:
a to skąd można małe wziąć ,padłam ,ale spokojnie powiedziałam hodowla Mruczysław cena 2 tysiące ,zamilkła i ..więcej się nie odezwała. :ryk:

Czekam na Mikołaja ,a co tam,ja dzidzia piernik ,ale dzidzia :smokin:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 14, 2016 16:00 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

ja dzisiaj miałam Mikołaja
na 7 godzin, pracowałam tylko 2 :mrgreen:

hodowla Mruczysław :ryk:
dobre, muszę zapamiętać
:twisted:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Śro gru 14, 2016 18:17 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

A u mnie nie było Mikołaja :placz:
już ja go znajdę i powiem do słuchu :twisted:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 14, 2016 18:29 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

dorcia44 pisze:A u mnie nie było Mikołaja :placz:
już ja go znajdę i powiem do słuchu :twisted:


Muszę zrobić to samo :twisted:

Dorciu zmień tytuł, bo chyba mniej darmozjadów zostało :wink:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21541
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Czw gru 15, 2016 16:35 Re: Tytek Szuka Domków dla 3 Darmozjadów ;)Maciuś FIV I FIP

Maciuś coraz słabszy ,dziś pewnie będziemy musieli podjąć decyzję :cry: :cry: :cry:
To taki maluch ,taki przylepek ,nic w tym życiu dobrego nie zaznał ,może ma 12/14 tyg.
Przestaje jeść :cry:
Boli jak diabli. :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 15, 2016 16:37 Re: Tytek Szuka Domków dla 3 Darmozjadów ;)Maciuś FIV I FIP

Jesteśmy z Wami.
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21541
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Czw gru 15, 2016 16:54 Re: Tytek Szuka Domków dla 3 Darmozjadów ;)Maciuś FIV I FIP

Biedactwo

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 15, 2016 17:13 Re: Tytek Szuka Domków dla 3 Darmozjadów ;)Maciuś FIV I FIP

:(
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw gru 15, 2016 17:35 Re: Tytek Szuka Domków dla 3 Darmozjadów ;)Maciuś FIV I FIP

Bardzo mi przykro. Synusiu maleńki,nic nie użyłeś,a tyle wycierpiałeś na tym świecie.Wielki smutek...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw gru 15, 2016 18:23 Re: Tytek Szuka Domków dla 3 Darmozjadów ;)Maciuś FIV I FIP

dorcia44 pisze:Maciuś coraz słabszy ,dziś pewnie będziemy musieli podjąć decyzję :cry: :cry: :cry:
To taki maluch ,taki przylepek ,nic w tym życiu dobrego nie zaznał ,może ma 12/14 tyg.
Przestaje jeść :cry:
Boli jak diabli. :cry:

Na FIP odeszły mi około 4- miesięczne dzieci. 7 dni między pożegnaniem. Cudne, przytulastne, kontaktowe dziewczynki . Do ostatniej chwili spały na mnie i u mnie pomocy szukały.Tydzień minął od pierwszych podejrzeń a już je pożegnałam. Oddałam Niebu koty obronione: szczepienia, odrobaczenia, testy... Poszły zdrowe do piachu.
Trzymajcie się.
Nie zwlekaj z decyzjami. Godziny są za krótkie by kota pożegnać. Wiem jakie to trudne. Ale jeśli ciebie akuratnie nie będzie :cry:
Przytulam
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw gru 15, 2016 19:52 Re: Tytek Szuka Domków dla 3 Darmozjadów ;)Maciuś FIV I FIP

i ja tulaka przesyłam :(
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35115
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw gru 15, 2016 21:40 Re: Tytek Szuka Domków dla 3 Darmozjadów ;)Maciuś FIV I FIP

Aga pojechała z nim na Białobrzeską ,chcą wdrożyć jeszcze jedno leczenie ,podejmiemy w takim razie jeszcze jedną próbę .
Nawet nie wiem co o tym mysleć.
Jest tak umęczony. :cry:

Zaraz idę szukać kota.
Piękny budynek ,zabezpieczony kodami itp. dwie pary drzwi szklanych ,nie do sforsowania dla człowieka .a co dopiero dla kota.
Wielkość kameralna ,ze 4 p. a jednak jak Oli kot wyszedł na klatkę schodową ,to pewna menda zamiast popytać sąsiadów wypieprzyła kota na ulicę ,na ten deszcz ,zimnicę...kot oszalał ,uciekał..
Gdyby Ola poszła za nim na dół to by się nie stało ,ale zaczęła szukanie od góry ,straciła 2 minuty...
Wczoraj lało ,chodziłyśmy długo i nic ,ale o 7 rano kot krzyczał w niebogłosy ,jednak nie dał do siebie podejśc ,uciekł :placz: :placz: :placz: Może teraz się uda ,idziemy po 23 .
Strzeż nas święty od takich sąsiadów :evil: :evil: :evil: od takich ludzi :evil: i życzę im wesołych świąt :evil:

Smutno smutno smutno
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 15, 2016 21:44 Re: Tytek Szuka Domków dla 3 Darmozjadów ;)Maciuś FIV I FIP

Ludzie to debile jednak, kciuki za małego.
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 175 gości