Izi rak ?Izi bardzo chory kot ..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 05, 2016 22:11 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

rozumiem Cię doskonale
:(
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pon gru 05, 2016 22:41 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

Ja jestem przekonana ze ona gdzieś tam żyje, ktoś ja zgarnął do domu dla siebie, inaczej by wróciła albo by były ogłoszenia ze znaleziona. Ludzie niestety są tacy:( Oby była szczęśliwa.
Pamiętam jak ktoś kiedyś szukał domu dla labradora , nowego lub starego, kobieta powiedziała ze znalazła to sobie wzięła a pozniej nie mogła się nim zajmować. 4 lata był u niej.
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 06, 2016 8:53 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

Już 4???? :(
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Wto gru 06, 2016 10:41 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

4 lata ,i tyle samo jest u mnie Zdzira ,ten sam dzień...
Może gdybym nie pojechała wtedy do pseudo ,może miała bym większego czuja ? może pobiegła bym w odpowiednią stronę?
Byłam tak bardzo zmęczona ,4 godziny w jedną 4 w drugą i te przeżycia ... :(
Widzę ją i słyszę ,zastanawiam się czemu nie wróciła?

W nocy nie spałam ,przewalałam się z boku na bok ,koty też powariowały i do 2 w nocy robiły taką rozpierduchę że pewnie sąsiadka za ścianą miała niezłego wku.wa :oops: chyba że ma dobry sen :wink: spytam dziś Hani .
Pochowałam im wszystkie zabawki ,to ubierały się w moje rozklekotane kapciochy i jeździły po podłodze :strach:
Swoją drogą to mają niezłe pomysły ,ChudzInka praktycznie codziennie upycha się w mój biustnik ,może w jedną miseczkę wejść ,a drugą się nakryć :twisted: ale jej to nie przeszkadza ,ważne żeby ramiączko zaczepiło się o szyję :twisted:
Wygląda to :ryk:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 06, 2016 15:40 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

U mnie Rudy z cyckonoszmi lata . Wywleka sobie z łazienki i lata po mieszkaniu . Fetyszysta :roll:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Wto gru 06, 2016 15:58 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

Niezłe macie gagatki :lol: u nas zainteresowaniem cieszą się skarpetki, oczywiście po otwarciu sobie własnołapnie szuflady i zrobieniu wcześniej kipiszu :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21542
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto gru 06, 2016 16:06 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

Dziś bum ,kociaki do odbioru na już ? mogę jechać ? itd itp. nie czytają ,nic nie czytają i się złoszczą o jakies tam warunki adopcyjne ,o dwupak ,bo ciemna ładniejsza ,czemu do domku nie? bo zginął nam kot? no ale to tylko kot ,nie musi wychodzić ale jak chce ..dla 3 l. dziecka ,czemu nie? dziecko delikatne jest ,nic kotu nie zrobiło ,to auto zabiło bo nam asfalt połozyli i tylko śmigają..,kuźwa irytowało ,irytuje ,irytować będzie ,lub inaczej w kur.iało ,w kur.wia i w kur.iać będzie :evil:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 06, 2016 16:48 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

Masz Dorciu racje ludzie są tak nieodpowiedzialni :evil: chętnie braliby zwierzęta jako zabawki
Rano pisałam i gdzieś tekst wcięło :evil:

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 06, 2016 20:19 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

O rany, a mi się ubzdurało,że te kolorowe panienki to już w DS są, to takie piękne dziewczyny, a tu czytam, że one jeszcze czekają :oops: Aż trudno uwierzyć, że w całej Warszawie nikt odpowiedni, nie zainteresował się nimi :(
Dzielna z Ciebie kobieta, tyle zwierza oprzątnąć :wink:

Seramarias

 
Posty: 337
Od: Śro lip 15, 2015 11:38

Post » Wto gru 06, 2016 22:27 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

No niestety ,wiele telefonów ,wielu chętnych ,ale kiedy dochodzi do rozmów o warunkach adopcyjnych ,przerasta ich.
Biedroneczki są cudowne ,to takie koty jakie pragnie się mieć.
Czekam nadal.
Filipek i Ineczka też śliczne ,ale o te to nikt nie pyta ,w ogóle nikt :( tak jak o Tygrynię :(
a ja zwyczajnie nie mogę mieć tyle kotów,nie żebym ich nie kochała ,kocham ,bardzo ,ale gdzieś jest jakaś granica ,u mnie właśnie taka granica jest teraz.
Jakim kosztem ja je utrzymuje to tylko ja wiem.
Niestety będąc dt. trzeba się z tym liczyć ,więc nie wyciepie tylko będę czekała tak długo jak będzie trzeba ,jak dam radę ,a w międzyczasie będę odprawiała modły i czary mary i wszystko co tylko możliwe aby domki się objawiły :201494
Wiadomo że jak będą zostawały ,nie będę mogła pomagać i to najbardziej boli :(
Może gdybym była o 10 lat młodsza,zdrowsza inaczej bym na to wszystko patrzyła.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 07, 2016 16:55 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

Witam Kochani .
Maciuś w szpitaliku ,cały obolały gorączka ,płakał przy dotykaniu ,kupy nie robił dwa dni.Coś nie widzi mi się żeby to była główna przyczyna .
Cały czas ma niedokrwistość :( Był krok do przodu ,są 3 do tyłu :(
Zaczynamy być bezradne :(

Dziś pracowałam i to jedyny pozytyw.

Już nie wiem gdzie mam swoje kociaki ogłaszać ,wciąż cisza ,beznadzieja.
A trzeba Natalkę zabrać z lecznicy ,Takie imię dostała czarna koteczka od wetek .

Wczoraj zawiozłam kotkę na sterylkę ,zabrałam od pijusów .
Chyba była kotna.
Jeszcze muszę zabrać im dwa kocurki i będzie czystka.

Rozmawiam z synem ,Gadzina twierdzi że WŁochy są lepsze od Ursusa ,bo..we Włochach było mydło ,proszek ,ręczniki ,papier do zada ,wszystko było! a w Ursusie trzeba to wszystko kupić! :ryk: :ryk: :ryk:
Za wodę trzeba płacić ,za gaz ,straszne :mrgreen:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 07, 2016 16:57 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

:ryk: Uroki samodzielnego życia, samo się też nie sprząta i jedzenie się nie gotuję.
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 07, 2016 17:51 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

Kalai pisze::ryk: Uroki samodzielnego życia, samo się też nie sprząta i jedzenie się nie gotuję.



tiaaa. nie ma jak u Mamy :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro gru 07, 2016 19:26 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

Cieszę się że dzieciaki jakoś sobie radzą ,z przyjemnością słucham jak planują każdy dzień i wypad do sklepu .
Oby Im się udało :ok: ,mimo że darmo w Ursusie nic nie ma :lol:

Maciuś ma złe wyniki krwi
Zaczynam się zastanawiać czy to nie hemobartoneloza,już nie wiem czego się czepiać :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 07, 2016 19:39 Re: Tytek Szuka Domków dla 6 Darmozjadów ;)

dorcia44 pisze:Minęły 4 lata jak zaginęła Yoko ,4 lata i zero wiadomości ,jak by nigdy jej ne było.
Serce boli stale ,jeżeli nie żyje mam nadzieję że miała spokojną śmierć jeżeli żyje oby była szczęśliwa.
Moje kochanie . :cry:

Straszne, straszne uczucie.
Niech ma swoje miejsce na świecie . Bylebyś ty się dowiedziała o jej losie i uspokoiła.

A to to w lecznicy to co?
Pogubiłam się :oops:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55373
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree, nfd i 532 gości