Izi rak ?Izi bardzo chory kot ..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 20, 2017 22:03 Re: Izi rak ?Izi bardzo chory kot ..

Wiolaww pisze:
dorcia44 pisze:Tak,przy IBD.
Wróciłam z łapanki,dwa koty ,jeszcze jeden .Nie było sensu tam stać do rana klatka została a Pani która tam mieszka będzie kontrolowala sytuację.
Teraz tylko obrobic stado i walnąć się do łóżka...w co innego już się walnelam przechodząc przez furtkę,góra :twisted: bolało? a gdzież by tam mnie bolało :twisted: :placz:
Dobrej nocy.

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Się objawiłaś :wink:

Alienor pisze:Dorciu - trzeba myśleć też o dobrostanie pozostałych kotów, więc choć Cię boli "uwięzienie" Izziego, nie ma za bardzo innej opcji. No i pilne poszukiwanie domu, choćby i tymczasowego, ale mającego opcję izolacji długoterminowej. Bo tak jak jest to się zajedziecie.

Wiem ,próbuję zrozumiec jego zachowanie i nijak mi to nie wychodzi :oops: :( różne koty miałam ,ale takiego nigdy :(
Leżą razem ,a raptem zryw i już poscig ,boję się czy za tym coś się nie kryje . :roll:

IZI BARDZO POTRZEBUJE INNEGO DOMY TYMCZASOWEGO LUB STAŁEGO :idea: NAJLEPIEJ BEZ INNYCH ZWIERZĄT :idea:
jest kompletnie zdiagnozowany tz. jeszcze została nam wizyta u dr Jodkowskiej ew. wycięcie tego czegoś z paszczy.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 21, 2017 19:59 Re: Izi rak ?Izi bardzo chory kot ..

O matuchnu ,ale mi się tu chętnych na Iziego zebrało :lol:
Przyszła Iza ,wymiziała dziada ,wyściskała i nawet to mu się podobało ,wyczuł kociarę :wink: na początku patrzył na Nią jak na potwora ,ale szybko go kupiła.
Izi je lewą stroną ,już niedługo wyjaśni się sprawa prawej strony.

Dziś zadzwoniła fajna babka o Filipka ,mojego pierdołę ,ale wymiękła przy osiatkowaniu ,niestety :(
Moje koty mają coraz mniejszą szansę ,zaczynają się maluchy.

Tylko się modlę żeby na mojej drodze nie stanęły kociaki ,nie wezmę ,nie ,nie ,nie ... :placz:

Nigdy nie zostawały mi koty ,jakaś zła passa? :( :roll: i miłość tu nie ma nic do rzeczy ,mieszkania się nie powiększy i brzuszków nie napełni .
No i stara się robię.

Smutno.

Za to w ogródku wiosna :D i sikorki do mnie wróciły :wink:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 21, 2017 21:21 Re: Izi rak ?Izi bardzo chory kot ..

No wiesz - chętnych za bardzo nie ma, bo wszystko zakocone. Jakbym miała jakiegoś bojowego kota szt. 1 zamiast stadka baaardzo różnych charakterów, to jeszcze. Swoją drogą on z moją tymczaską Karambą by się chyba dobrze rozumieli - jak jest za spokojnie to ona też leci bić, żeby się coś działo. I kończy w zamknięciu, bo niematakiejopcjizgago :evil:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro mar 22, 2017 18:02 Re: Izi rak ?Izi bardzo chory kot ..

Alienor pisze:No wiesz - chętnych za bardzo nie ma, bo wszystko zakocone. Jakbym miała jakiegoś bojowego kota szt. 1 zamiast stadka baaardzo różnych charakterów, to jeszcze. Swoją drogą on z moją tymczaską Karambą by się chyba dobrze rozumieli - jak jest za spokojnie to ona też leci bić, żeby się coś działo. I kończy w zamknięciu, bo niematakiejopcjizgago :evil:

Czyli też masz wesoło :twisted:
Dołują mnie takie sytuacje ,nawet Zdzira się przy nim wyciszyła :roll:
Na szczęście nie startuje do psów ,bo tu byłby ogromny problem.
Kleszcz zjadliwy ,ale jej kilogramowe ciałko się nie obroni . :?
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 22, 2017 18:14 Re: Izi rak ?Izi bardzo chory kot ..

Zapraszam Kochani bardzo serdecznie do nowego wątku. :D

viewtopic.php?f=1&t=179553
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 177 gości