prosba o pomoc - do zamkniecia nie aktualne

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 24, 2016 22:06 prosba o pomoc - do zamkniecia nie aktualne

Szukam kogos kto mieszka w okolicy Sianowa, Malechowa, Slawna, ostatecznie w Koszalinie I moglby mi pomoc.
W zeszlym tygodniu bylismy w Malechowie przejazdem, tam niedaleko UG mieszka sobie Pan, u ktorego mieszkaja dwa kociaki. Jeden rudy a drugi tygrysek w bialych skarpetach. Rudy malec jest chory. Ma wyrazny koci katar. Zaklejone oczka.
Myslelismy nawet zeby go zabrac, ale wizja 16 godzin w podrozy , to nie najlepszy pomysl dla chorego kotka.
Jestem gotowa pokryc koszta leczenia I przygarnac malucha, tylko fizycznie zabraklo mi czasu na zorganizowanie calej akcji na miejscu. Czy moglby mi ktos pomoc?
Ostatnio edytowano Sob sie 27, 2016 21:53 przez nazira, łącznie edytowano 1 raz

nazira

 
Posty: 2400
Od: Śro gru 21, 2005 9:22
Lokalizacja: Bad Vöslau / Austria

Post » Śro sie 24, 2016 22:52 Re: prosba o pomoc, okolice Sianowa/Koszalina, zach-pom

A w szczegółach- Pan gotów oddać kotka? Kiedy byś go zabrała?

Koszalin i okolice nie mają dt, więc to nie takie proste....

zjawka

 
Posty: 1651
Od: Nie wrz 18, 2011 21:36

Post » Czw sie 25, 2016 5:12 Re: prosba o pomoc, okolice Sianowa/Koszalina, zach-pom

Mysle, ze za 10 zl na wino Pan oddaalby kociaka/ kociaki, ( rozmawialam z nim, podobno byly trzy i jednego komus oddal),ale jesli Koszalin nie ma Dt to sprawa sie rypla. Odleglosc do mnie to 1100 km. Moze chociaz wyleczyc malucha, w Malechowie jest dr Grabarczyk, w Koszalinie dr Kulka, tylko mnie tam nie ma :(

nazira

 
Posty: 2400
Od: Śro gru 21, 2005 9:22
Lokalizacja: Bad Vöslau / Austria

Post » Czw sie 25, 2016 9:47 Re: prosba o pomoc, okolice Sianowa/Koszalina, zach-pom

Ważne za jaki czas mogłabyś go wziąć? Można by go zabrać i dać w Koszalinie do lecznicy, która ma szpitalik ( 30 czy 35 za dobę)- taki bez nocnej obsługi. Kilka dni w klatce może by wytrzymał... a co dalej?Piszesz o dwóch- a czy dwa byś wzięła?
Jest do pana tel- co by nie lecieć ( z Koszalina) "po nic". Pan wie, że chciałabyś wziąć kociaka?

Masz pw

zjawka

 
Posty: 1651
Od: Nie wrz 18, 2011 21:36

Post » Śro sie 31, 2016 7:31 Re: prosba o pomoc - do zamkniecia nie aktualne

I co z kotkiem ?
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 490 gości