KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 11, 2017 10:08 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

Anielka się rozmnozyla jest i w wolierze i boksie :)

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Sob lut 11, 2017 16:57 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

Ta nowa na zdrowa jeśli w książeczce są wpisy i jest po testach

Michcia (Karola)

Avatar użytkownika
 
Posty: 800
Od: Pt paź 23, 2015 8:19

Post » Sob lut 11, 2017 20:45 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

Aktualny Grafik 13.02.-19.02.
13.02. pon. rano Agata wiecz . Gosia
14.02. wtorek rano Gosia wiecz. Asia
15.02. środa rano Beata wiecz brak
16.02. czwartek rano Gosia wiecz brak
17.02. piątek rano Gosia wiecz brak
18.02. sobota rano brak wiecz Gosia
19.02. niedziela rano Gosia wiecz brak
Ostatnio edytowano Nie lut 12, 2017 17:44 przez CatAngel, łącznie edytowano 4 razy

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lut 12, 2017 8:08 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

Grafik 13.02.-19.02.
13.02. pon. rano Gosia wiecz . brak
14.02. wtorek rano brak wiecz. brak
15.02. środa rano Beata wiecz brak
16.02. czwartek rano Gosia wiecz brak
17.02. piątek rano brak wiecz brak
18.02. sobota rano brak wiecz Gosia
19.02. niedziela rano Gosia wiecz brak

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 12, 2017 17:15 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

info z rana
Kw
Kiraza dobrze,kupka ok
Anielka wydziera się w boksie, zrobiła się bardzo przytulaśna. apetyt jest,kupka ok.Wczoraj i dzisiaj było malusio kropelek krwi,bez tragedii. Nosek trzeba lekko wycierać. Nowych zmian u niej nie widać
Działeczka dobrze,nie kichała,kupka ok,oczka ładne
Działka duza też dobrze,kupka ok.
Nikosia także bez zastrzezen,kupka ok
Cytryn dobrze, tylko brzydką kupkę ma.Może po synolux który bierze.

Nikosi,Działeczce jednej i drugiej oraz Anielce przestawiłam miski.Posłanka dałam koło kuwet a miski przy samej ściance.Bo cała woda u każdej z nich w żwirku i jedzenie też. Moze to coś da trochę.

Zdrowa
Spokojnie
Nicponiowi super się ranka goi,spray bardzo pomógł na rankę
Malinka też ok,mruczy i daje się miziać,czasami ma jeszcze momenty gdzie warczy.Nicpon dzisiaj ją zaatakował troszkę za mocno.
Narcyz ok,ale jakiś taki dzikusek się zrobił :-/
Kupki luzem ok

Woliera
Maluszki lepiej, prócz tego grzybka który mają nic nowego u niech nie zauwazyłam. Przemyłam miejsca z grzybkiem.
Kali też dobrze

Trójka
Wezywiuszek widzę że cały czas w koszyczku spędza. Jak się go mizia dopiero wychodzi. Kupka ok, z oczkami nic się nie dzieje.

Kotki w klatkach spokojne
Czarna nic tylko ją miziać
Ciapka troszkę wystraszona, już nie taki miziaczek, ucieka od ręki, dopiero jak zacznie się do niej mówić i miziać przy ogonku,to robi się spokojna.
Czarna dzikuska obserwuje wszystko z kuwety. Może uciec więc uwaga na nią.


Nikosia,Działeczka i Działka I -skończyły leczenie. Jeżeli kichaja itp to kontrola,jeżeli nie to czekamy tylko na sterylki. Nikosia kontrola jutro

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lut 12, 2017 23:50 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

Wolierowe grzybki dobrze, szalenstwo. Kali przytulak niesamowity.
Malinka wyglaskana, chudziutka ona jest.
Narcyz troche dziczy.
Nicpon cudo,nic tylko glaskac. Ranka ladna, przemylam i popsikalam,golfik poprawiony.
Kupki wszedzie dobrze.

Cytryn kupa woda,duzo pil. Z ranka nic sie nie dzialo, kubraczek poprawilam. Malo dzis gadal jak na niego, najchetniej spalby na kolanach tylko.
Kiraza dobrze.
Anielka wydziera sie,a jak tylko sie boks otworzy to hyc na rece i nic tylko ja przytulac. Krwi nie bylo.
Nikosia ok.
Dzialeczki spoko, szaleja. Mala Dzialka cale mokre poslanko. Nie kichaly,oczka ladne.
Czarna dzika spala w kuwecie,wiec jej nie posprztalam w niej zeby nie pitnela :/.
Ciapce przestawilam kuwete z legowiskiem bo troche sie bala a tam daleko ciezki dostep.
Czarna super miziak.
Wezuwiusz <3, cudowny, mam nadzieje ze znadzije domek :(. Jak przyszlam byl w koszyczku, dopiero po jakims czasie glaskania wyszedl. Woliere juz widac zna, troche przeszedl sie,nasluchiwal, podszedl,znowu na glaskanie. Oczka zakropione, kupa ok.

Patka2805

Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Od: Wto kwi 08, 2014 15:18

Post » Pon lut 13, 2017 20:27 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

CatAngel pisze:Aktualny Grafik 13.02.-19.02.
13.02. pon. rano Agata wiecz . Gosia
14.02. wtorek rano Agata wiecz. Asia
15.02. środa rano Beata wiecz Gosia
16.02. czwartek rano Gosia wiecz Angelika
17.02. piątek rano Gosia wiecz brak
18.02. sobota rano brak wiecz Gosia
19.02. niedziela rano Gosia wiecz brak

angelikaguz

 
Posty: 73
Od: Nie wrz 18, 2016 20:06

Post » Wto lut 14, 2017 10:06 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

Angelika nakarm Malinke wieczorem i zabierz później jedzenie jak bedziesz wychodzić. W piątek Malinka ma sterylke, potrzebny boks dla niej po zabiegu.

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lut 14, 2017 12:18 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

Malinka ma sterylke 17.02 o godz 10.00

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Wto lut 14, 2017 13:46 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

Czy miałyście przypadek kota który nie chciał jeść wogóle suchego?
Tuptuś nawet jak jest głodny nie ruszy suchego- sporadycznie czasami parę chrupek. W pysiu juz wszystko ok i jak czasami je suche to chrupie i nie ma problemu.
Od paru dni Tuptuś jest u p. Hani i trochę się martwię że p. Hania go rozbestwi i przekarmi.
Tuptuś chodzi i szantażuje ją miaukoleniem o jedzenie, widziałam słyszałam.
Ile kot powinien jeść mokrego - jeżeli jest to jego jedyna karma ?
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lut 14, 2017 14:50 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

To chyba nie ma sie co martwić. Sa koty które nie jedzą wogole suchego bo nie lubią a jedzą tylko mokre. No i na odwrót nie jedzą mokrego bo wolą suche. Ten drugi przypadek miałyśmy chyba dwa razy w chatce.

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lut 14, 2017 17:46 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

Info z dyżuru.
Fajnie ze Cytryn i Kiraza ok.No ja w teczkę Kirazy dałam karteczke z pytaniami czy może wyjść do kotow i kiedy może do domu :). Nikosia dobrze. Aniela widać że leczenie pomaga. Działeczki znudzone w boksach.
Na zdrowej
Nicpon bawi się z Narcyzem. Malinka spała. W wolierze najszybciej dochodzi do siebie Hesia. Kali ma strupka nad okiem i koło noska. Ciekawe czy w zabawie ktoś go drapna czy to grzybek. Zbynio, ma dodatkowe placki na łapach, jak poduszki. Wszędzie kupki ok.
Na 3 ce.
Klatki odsonilam bo świeciło słoneczko :). Kotka Ciapka, chyba ma już dość siedzenia,jak reszta :). Dzika Dzicz siedzi i zabija wzrokiem. Ale u niej ok.Angela miała dzisiaj przywiesc jakieś mokre jedzenie do leków. Jest wyliczone, więc proszę nie szaleć :). Chyba będzie coś też dla Wezywiusza i Korka. To chyba tyle.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Wto lut 14, 2017 19:28 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

Nie zdążyłam dzisiaj podjechać po to jedzenie, będzie jutro na 100%
Kiraza może iść do domu - niech Pan przemywa rankę i kontroluje czy wszystko ok.
Cytryn dobrze się goi.
Działka II dobrze - zabieg najwcześniej za 2 tyg., przed wypuszczeniem kontrola krwi. Antybiotyk skończony, kropienie oczu przez 5 dni.

merryjanee

 
Posty: 263
Od: Pt gru 14, 2012 22:54

Post » Śro lut 15, 2017 6:01 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

Ogólnie spokojnie na kw jeden wielki pisk Anielka z boksu, Cytryn na podłodze , dzialeczka w boksie. Kupki ok. Tylko u Cytryna na 3 kupki w kuwecie jedna ciapka. Siku też wszędzie było. Na zdrowej też oki. W wolierze małpi gaj. Malinka za koszyczkiem, nicpoń i Narcyz ok. Kupki twarde. Na 3 było tylko sikui malutka kupka u Wezuwiusza . Leżał sobie na materacyku i jakby obserwowal świat za woliera. W klatkach też oki kupki ta oswojona dzialeczka ma dużo do powiedzenia.

Asiap84

 
Posty: 807
Od: Czw sie 13, 2015 22:27

Post » Śro lut 15, 2017 8:32 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 37

Dorota Wojciechowska pisze:Czy miałyście przypadek kota który nie chciał jeść wogóle suchego?
Tuptuś nawet jak jest głodny nie ruszy suchego- sporadycznie czasami parę chrupek. W pysiu juz wszystko ok i jak czasami je suche to chrupie i nie ma problemu.
Od paru dni Tuptuś jest u p. Hani i trochę się martwię że p. Hania go rozbestwi i przekarmi.
Tuptuś chodzi i szantażuje ją miaukoleniem o jedzenie, widziałam słyszałam.
Ile kot powinien jeść mokrego - jeżeli jest to jego jedyna karma ?


są koty, które od małego nie ruszą suchej karmy tylko mokrą i mięso
jeśli chodzi o mokre to trzeba sprawdzić jaką ilość zaleca producent, bo to się różni, tylko raczej nie dawać tyle, bo zwykle jest to zawyżone i karmić 3-4 razy dziennie w małych porcjach
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 225 gości