JAK BRYTYJSKIE,JAK BENGALSKIE- wszystkie w DS:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 09, 2017 20:16 Re: JAK BRYTYJSKIE,JAK BENGALSKIE- wszystkie w DS:)

Dziewczynki w sobotę miały sterylizację. Biedniusie bardzo,domek pewnie potrzebował więcej wsparcia duchowego,a ja sama w rozsypce ,więc kiepsko mi szło,wysłałam tylko marny sms...
Dziś dzwoniłam,mają się lepiej.

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon sty 09, 2017 21:37 Re: JAK BRYTYJSKIE,JAK BENGALSKIE- wszystkie w DS:)

Kochane dziewczynki :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro sty 11, 2017 11:55 Re: JAK BRYTYJSKIE,JAK BENGALSKIE- wszystkie w DS:)

Moją Bejbisię czeka też niedługo sterylizacja. Ślicznie kotunie wyglądają w kaftanikach, ile miały miesięcy, czy to ich 1 rujka?? :201440
Obrazek

jasia.stargard2

 
Posty: 370
Od: Wto sty 27, 2015 16:02

Post » Czw sty 12, 2017 11:30 Re: JAK BRYTYJSKIE,JAK BENGALSKIE- wszystkie w DS:)

Chyba urodziły się w czerwcu,wydaje mi się,że sterylizacja była przed pierwszą rują,ale nie mam pewności.
Niebieska źle się czuła po zabiegu i z początku warczała na siostrę,ale już miłość siostrzana wraca. Wspierają się pięknie ,nawet w takich ciężkich chwilach.

Obrazek

A Pani kocha i obfotografowuje z każdej strony swoje księżniczki :)
Obrazek

mam wrażenie,że ma cały czas takie spojrzenie jak wtedy,gdy była maleńka :P
Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek



Chyba byłam za mało taktowna w ostatnich smsach :oops: i chlapnęłam coś o dawaniu mięsa,na co dostałam zdjęcie kociej spiżarni.
Obrazek

Każdemu kocięciu takiej życzę! Dziewczynki mają raj na ziemi w tym domku :1luvu: . Pani dodała,że jedzą tylko raz otwartą puszkę,a potem kosz i następna. Kochają też Purizona,zawsze muszą nim zagryźć na deser. Ponoć ryba z almo tak pachnie,że sama ma ochotę zrobić sobie z nią kanapkę :wink: Mięsa wołowego nie lubią,bawia się nim i Pani znajduje potem po mieszkaniu porozrzucane skwarki :twisted:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt sty 13, 2017 8:53 Re: JAK BRYTYJSKIE,JAK BENGALSKIE- wszystkie w DS:)

jedzą tylko raz otwartą puszkę,a potem kosz i następna.


to dla mnie najwygodniejszy, a dla kota najsmaczniejszy sposób, małe puszki na raz - ino waliło mnie po kieszeni :(
Mam te male puszki CF (najwiekszy szał za pomarańczową), podaję jako urozmaicenie gdy przez 4 dni jedzą Grau(z dużej puchy).
Porcja ze świeżo otwartej puszki jest witana z wrzaskiem, potem te z lodówki i zamrażalnika, mimo, ze podgrzane to już bez tej dzikiej radości i obłędu w oczach - chyba muszę sobie dodatkowe zajęcie znaleźć aby było na te puszeczki 200g :ryk:


Z tym spojrzeniem kici masz rację, dokładnie ten sam wyraz jak za kocięctwa, a oczy jakie duże, krągłe :)
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5836
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Pt sty 13, 2017 9:01 Re: JAK BRYTYJSKIE,JAK BENGALSKIE- wszystkie w DS:)

Wtrącę się. Pani niech puchy nie wywala do kosza. Toż to zmarnowanie karmy a inni mogli by się pożywić. Niech sobie sprawi pojemnik szczelnie zamknięty i tak zbiera resztki. Potem można dać ptakom lub wyłożyć w miejscu dokarmiania zwierząt. Ja tak robię bo mnie serce boli jak tyle się może zmarnować. Zawsze ktoś naje się a nie trafi na wysypisko.
Potem mieszam z nerami lub daję ptaszyskom. NIC się nie marnuje.

Kocie śliczne.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55321
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto sty 17, 2017 7:15 Re: JAK BRYTYJSKIE,JAK BENGALSKIE- wszystkie w DS:)

Dziś dziewczynki mają zdjęcie szwów. A ja wciąż jestem zalewana,ku mojej bezkresnej radości, przepięknymi zdjęciami ich siostrzanej miłości. I jak można by było je rozdzielić do adopcji? Są tak szczęśliwe w dwupaku.

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto sty 17, 2017 10:03 Re: JAK BRYTYJSKIE,JAK BENGALSKIE- wszystkie w DS:)

Wspaniałe siostrzyczki. :201461 :201461
Obrazek

jasia.stargard2

 
Posty: 370
Od: Wto sty 27, 2015 16:02

Post » Śro mar 01, 2017 10:22 Re: JAK BRYTYJSKIE,JAK BENGALSKIE- wszystkie w DS:)

Kasa w całości już przelana :) uprzejmie prosimy zameldować się na wątku i potwierdzić :)

FunduszImmuno

 
Posty: 232
Od: Wto gru 02, 2014 22:50

Post » Śro mar 01, 2017 17:55 Re: JAK BRYTYJSKIE,JAK BENGALSKIE- wszystkie w DS:)

Drogi Funduszu :1luvu: ,
ponieważ trwało to dość sporo (chyba ponad pół roku?) tak naprawdę przestałam śledzić wpływ na moje konto spłat Funduszu za szczepienie kociąt. Napewno wszystko ok.,bo czuwaliście.Bardzo dziękuję za pomoc.
Jak można było tu i na innych moich wątkach przeczytać wszystkie zagrzybione kocięta szczęśliwie i trwale wyleczone.Szczepienie Zylexisem bardzo ich wsparło w leczeniu. Wszystkie też trafiły do swoich cudownych DS i wiodą tam szczęśliwy żywot. Także Wasza pomoc nie poszła na marne,a została wykorzystana w 100%.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob kwi 08, 2017 17:46 Re: JAK BRYTYJSKIE,JAK BENGALSKIE- wszystkie w DS:)

przepraszam, wpisałam się nie w tym wątku! :oops:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59702
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 194 gości