DT dla 2-2,5 miesięcznych kociaków potrzebny na cito

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 28, 2016 6:22 Re: DT dla 2-2,5 miesięcznych kociaków potrzebny na cito

Miłe koty domów szukają
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie lip 31, 2016 6:47 Re: DT dla 2-2,5 miesięcznych kociaków potrzebny na cito

Zaglądamy i czekamy na dobre wieści
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie lip 31, 2016 9:27 Re: DT dla 2-2,5 miesięcznych kociaków potrzebny na cito

:ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
Kotu jest wszystko jedno co o nim myślisz. Jakiego władcę kuwety i okolic interesuje co myślą o nim poddani?

caldien

 
Posty: 3864
Od: Nie gru 12, 2010 17:19
Lokalizacja: Katowice/Tychy

Post » Nie lip 31, 2016 21:34 Re: DT dla 2-2,5 miesięcznych kociaków potrzebny na cito

biedaki nadal w piwnicy, moze ktos ma kawalek podlogi w slonecznym pokoju? :(
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Pon sie 08, 2016 6:30 Re: DT dla 2-2,5 miesięcznych kociaków potrzebny na cito

Zaglądamy do malców
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sie 09, 2016 18:15 Re: DT dla 2-2,5 miesięcznych kociaków potrzebny na cito

Jak tam maluchy?
ObrazekObrazekObrazek
Kotu jest wszystko jedno co o nim myślisz. Jakiego władcę kuwety i okolic interesuje co myślą o nim poddani?

caldien

 
Posty: 3864
Od: Nie gru 12, 2010 17:19
Lokalizacja: Katowice/Tychy

Post » Czw sie 11, 2016 20:40 Re: DT dla 2-2,5 miesięcznych kociaków potrzebny na cito

Maluchy siedzą sobie nadal w klatce w piwnicy, kiepsko się oswajają w takich warunkach, ale czarno-biały już pięknie mi mruczał :)
Ja wybywam na tydzień, do maluchów udało mi się znaleźć kolegę, który do nich będzie przychodził dać im jeść i wyczyści kuwetę, mam nadzieje, że dadzą radę.

Dom tymczasowy nadal poszukiwany, choć dla jednego.
„Dla zwierząt wszyscy ludzie to naziści, a ich życie – to wieczna Treblinka”. -Isaac Bashevis Singer

"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy!"
- Ryszard Riedel, Mirosław Bochenek

“Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy, żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.” — Dave Ramsey
https://www.gismeteo.ru/weather-lodz-3203/

iwcia

 
Posty: 9144
Od: Czw kwi 28, 2005 6:52
Lokalizacja: Miasto włókienników :)

Post » Nie paź 30, 2016 8:51 Re: DT dla 2-2,5 miesięcznych kociaków potrzebny na cito

Wygrzebałam watek z czeluści forum.
Chłopaki nadal szukają domów, siedzą obecnie w łazience u mojego kolegi.
Wyjechał na dłużej i miałam się zaopiekować kwiatkami, to się opiekuje, chodzę podlewać codziennie :wink:
Chłopcy po przeglądzie zdrowi, zostali odrobaczeni, za chwile będę ich szczepić.
Jeden z chłopaków miał szanse na domek, ale odstąpił go koledze spod sklepu, który tam koczował od dwóch tygodni, domowy, wykastrowany, wystraszony, to miejsce przy drodze do i ze schroniska, więc na bank wywalony [nie pierwszy taki tam był].
Tak więc nadal obaj szukają domów, do 15 listopada mogą udawać kwiatki u kolegi.
„Dla zwierząt wszyscy ludzie to naziści, a ich życie – to wieczna Treblinka”. -Isaac Bashevis Singer

"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy!"
- Ryszard Riedel, Mirosław Bochenek

“Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy, żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.” — Dave Ramsey
https://www.gismeteo.ru/weather-lodz-3203/

iwcia

 
Posty: 9144
Od: Czw kwi 28, 2005 6:52
Lokalizacja: Miasto włókienników :)

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 495 gości