pogrom pp [***], pingwinka w cudownym DS:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 19, 2016 20:16 pogrom pp [***], pingwinka w cudownym DS:)

Dwie trisie szukają domu na cito!

Oto dorosła. Odrobaczona,wysterylizowana,zaszczepiona.Testy ujemne. Zdrowa.
Nieśmiała w pierwszym kontakcie.Łagodna.Młoda 1-1,5r. Daje się głaskać,podchodzi do człowieka.Ale onieśmielona sytuacją,narazie przestraszona lekko.Nie zna czułości,całowania,noszenia. Choć wzięta na ręce-jest zaskoczona,ale nie wyrywa się.
Poznajemy się dopiero...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Arcano,Ty wiesz :201494 :201494 :201494


Mała potem,leczy świerzb.
Ostatnio edytowano Czw sie 04, 2016 18:41 przez tabo10, łącznie edytowano 3 razy

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lip 19, 2016 21:06 Re: Dwie piękne tri -szukają DS pilnie

Mała się też załapała. To jej kociak?

Obrazek

Jakieś ładne imię by się przydało, a nawet dwa.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro lip 20, 2016 6:13 Re: Dwie piękne tri -szukają DS pilnie

Gdzie się mała załapała Ciociuniu?
W tle to obrazek kota na puszce karmy.Oj, okularki Ciociuniu,okularki potrzebne na gwałt... :ryk:

Obie tri to każda z innego miejsca. Duża była przeznaczona do łapania myszy,ewentualnie do zabicia na wsi-zależy od humoru gospodarza. A mała wzięta z budowy ,bo obok stawianego wielkiego silosu groziła jej śmierć.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro lip 20, 2016 6:50 Re: Dwie piękne tri -szukają DS pilnie

Mała trisia wygląda tak



Aktualnie leczy świerzb u moguncji. Jest raz odrobaczona.Ma ok.4m-ce. Przemiła,miziasta.
Na zdjęciu wygląda na dużą,ale to tylko podrostek.
Ostatnio edytowano Pon sie 01, 2016 7:01 przez tabo10, łącznie edytowano 1 raz

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt lip 22, 2016 10:15 Re: Dwie piękne tri -szukają DS pilnie

Dorosła tri jedzie dziś do DS dalszej rodziny moguncji.
Powodzenia pięknoto :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt lip 22, 2016 10:56 Re: Dwie piękne tri -szukają DS pilnie

Może edytować jej ogłoszenia na małą? Czy za wcześnie na ogłoszenia młodej? DS zawsze może poczekać. Daj mi informacje do ogłoszeń, a przy okazji więcej fot.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pt lip 22, 2016 11:29 Re: Dwie piękne tri -szukają DS pilnie

moguncjo...

wg mnie można ogłaszać z info,że szczepienie będzie przed wydaniem

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt lip 22, 2016 13:00 Re: Dwie piękne tri -szukają DS pilnie

Moguncjo, nie potrzebuję jej historii, tylko aktualnych informacji: wiek, kuweta, charakterek/temperament, stosunek do ludzi, kotów, psów, wymagania w stosunku do DS (bez dzieci/starsze dzieci? pies?)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Sob lip 23, 2016 13:16 Re: Dwie piękne tri -szukają DS pilnie

Arcano,moguncja nie ma dostępu do neta w weekend. Pewnie zajrzy tu dopiero w pon.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob lip 23, 2016 13:47 Re: Dwie piękne tri -szukają DS pilnie

Dostałam maila od Moguncji. Ogłaszam małą jako Kalinkę - tak jak starszą, to pytaj, czy chodzi o małą. I oby było kogo pytać :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Nie lip 24, 2016 16:32 Re: Dwie piękne tri -szukają DS pilnie

Nie ma kogo pytać :|
Za to moguncja byla dziś na łapance na wsi i odłowiła 3 kocięta dużej tri. Jedną ok.3,5mczną trisię i dwa rude chłopaki. Wszystkie szkieleciki :(
Może sama coś napisze jutro.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lip 24, 2016 20:24 Re: Dwie piękne tri -szukają DS pilnie

Biedne szkieleciki :(

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon lip 25, 2016 7:56 Re: Dwie piękne tri -szukają DS pilnie

Szkielety ze wsi jedzą wszystko i bez umiaru. Wypiły wczoraj 3 miski wody. Mimo, że starałam się robić przerwy w dostawach żarcia, rozwolnienie mają praktycznie od pierwszych chwil zamieszkania w klatce wystawowej. Może takie już do mnie przyjechały. Wyglądają na zdrowe, oprócz wystających kręgosłupów i kości miednic. Zadziwiające, że umykały w popłochu w głąb klatki, tylko rudy rudzielec dał się dotykać i to z dużą rezerwą, a wieczorem już je wszystkie głaskałam - siedziały ufnie przy drzwiczkach i czekały, może nie na pieszczoty, ale catering (przez żołądek do głasków). Rano dałam im dopyszcznie lekarstwo, bez żadnych trudności. Nie twierdzę, że puszczone luzem nie pochowałyby się w najodleglejszy kąt, ale zmiana w zachowaniu jest zadziwiająca, zwłaszcza, że w obórce nikt sobie nimi głowy nie zawracał. Chłop poinformował mnie, że tylko rudy rudzielec nie uciekał na widok ludzi, ale też nie był dotykany. Kociaki na moje oko mają 3 - 3,5. Rudasy wyraźnie większe od siostry.

Dziękuję Ci Arcana za nieocenioną pomoc w ogłaszaniu kociorów. Bez Ciebie byłabym w czarnej...
Wczoraj wieczorem w końcu znalazłam aparat fotograficzny - dziwne, był tam gdzie jego miejsce, a wcześniej go nie widziałam. Zrobię zdjęcia jak najszybciej

moguncja

 
Posty: 112
Od: Wto lip 01, 2008 10:52

Post » Pon lip 25, 2016 10:34 Re: Dwie piękne tri -szukają DS pilnie

Biegunka może wynikać z obecności lamblii lub kokcydiów, na pewno wiesz.
Trzymam kciuki za kolorowych biedaków, pomogę w ogłaszaniu, jak będą gotowe do adopcji.
Przydałyby się cieplejsze fotki Kalinki, znaczy małej tri w mniej klatkowym otoczeniu, na jakimś kocyku itp.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Wto lip 26, 2016 10:21 Re: Dwie piękne tri -szukają DS pilnie

Wątek dużej tri i ogłoszenia dane przez Arcanę nie zmarnowały się,bo.....

dzięki temu znalazł się cudowny domek dla innej koteczki :piwa: :dance: :dance2: :201437 :201439 Mieszkała ona od miesiąca w mojej łazience i nie miałam czasu jej zrobić ani dobrych zdjęć,ani napisać o niej na forum,ani nie dałam jeszcze pół ogłoszenia.Wszystko z natłoku tymczasów,maluchów,chorób ,przesiadywania w lecznicach,braku czasu,notorycznego sprzątania z miernymi efektami itd.
Wspominałam coś Arcanie,ale pewnie nie pamięta,bo ciągle mówię o jakimś nowym kocie. I proszę stało się!
Koteczka znalazła domek,sama! A raczej znalazla go dla niej duża Kalinka :1luvu: Niech się jej wiedzie,tam gdzie trafiła!
Domek jest z serii tych ,które KOCHAM. Zgłosił się po dużą tri,ale że w międzyczasie poszła do Rodziny moguncji,sytuacja stała się niezręczna. Obiecałam kota,a nie ma :? Przeprosiłam,wytłumaczyłam,zaproponowałam inne. Zaprosiłam do obejrzenia. Pani powiedziała,że nie ważne jaki kot, kolor też nie.Chcą dać kotu dom,bo stracili swoją białaczkową koteczkę niespełna miesiąc temu. Chcą kota.Po prostu. Nie mają wymagań,żądań,preferencji.Byle był przetestowany,bo Pani nie przeżyje drugiej tragedii białaczkowej. Zatargałam więc koteczkę na testy,okazały się ujemne! Wcześniej nie testowałam,bo była izolowana,nie lubi kotów,prychała na nie bardzo z łazienki.
I wczoraj zawiozłam tą oto koteńkę do domku.
Obrazek
Domku,który nawet nie widział jej zdjęcia.Przyjął i pokochał w ciemno! Bałam się tylko relacji z dwoma psami.Ale to spokojne staruszki 11 i 12lat. Poszło nadzwyczaj zadawalająco. Ale byłam tam tylko ponad godzinkę i jeszcze jestem ostrożna. Ale dziś dostałam takiego maila,który dobrze wróży :

"Dzień dobry Pani X,

bardzo dziękuję za linki. Dzisiaj przychodzi firma wycenić osiatkowanie i skorzystam również z Pani propozycji.
W każdym razie będę chciała to zrobić do końca miesiąca. Ograniczniki do okiem już zamówiłam. Dokumentację fotograficzną wyślę emailem, jak wszystko będzie na tip top.
Kotka nazywa się Tosia i już całkiem zakumplowała się z psami. Zero agresji i pełna akceptacja. Dzisiaj w nocy spałam z kotem u wezgłowia a z Bąblem u nóg :) Psy traktują Tosię jak poprzednią koteczkę.
Kicia jest naj, naj cudowniejsza na Świecie (dostałam na jej punkcie fixum dyrdum). Jesteśmy w kontakcie, bardzo serdecznie pozdrawiam i dziękuję siłom sprawczym, że Panią poznałam :)

xy

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], MiltonGob, włóczka i 169 gości