Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 30, 2016 12:44 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

Lecznic na Białołęce jest kilka. Wpisz w google "lecznica weterynaryjna Białołęka", mapa pokazuje ich kilka, najbliższa "Canfelis" na Berensona. Na ich stronie nie widzę ogłoszenia, wygląda na to, że nie ma tam opcji umieszczania ogłoszeń o zaginionych zwierzakach. Pozostaje wieszać w lecznicach ogłoszenia papierowe.
W pobliżu widzę sklep Biedronka - tam warto też zostawić kilka ogłoszeń. Na najbliższych przystankach, ale też na przystankach i na parkingu nabliższego centrum handlowego na Głębockiej, też przy Factory Annopol, bo tam okoliczni mieszkańcy bywają najczęściej. Może też w CH Markach. I przy kościele parafialnym. Widzę niedaleko jest "Akademia Dobry Pies - centrum szkolenia psów", może tam też jakieś ogłoszenie. Dużo tam też prywatnych firm, jakaś hurtownia terakoty, itp. Pytać pracowników, bo to oni spędzają tam dużo czasu w godzinach pracy.

Jeżeli zna życie na wolności to może jakoś sobie radzi i jest duża szansa, że się znajdzie :ok: :ok: :ok: Najprawdopodobniej kręci się w pobliżu domu, z którego uciekł, i tam trzeba go intensywnie szukać w każdej wolnej chwili, szczególnie nocą.

Jaga_17

 
Posty: 428
Od: Czw wrz 22, 2005 17:45
Lokalizacja: W-wa/Praga/Ochota/Raszyn

Post » Śro sie 03, 2016 21:54 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

Są ogłoszenia na fb, udostępniane na kocich grupach, canfelis lecznica, schronisko na Paluchu, olx, nie wiem kot się zapadł pod ziemię, on był taki straszaczek, koszmarnie zniósł podróż do Warszawy, ział, ślinił się, przeżył taki stres. W nowym domu miał cudowne warunki, był kochany, ale 9 dni pobytu to krótki okres, żeby znał to miejsce i wrócił. Wszystko wokół dla niego obce....serce mi pęknie....Mieszkam w Radomiu i nie mam możliwości go szukać. Wiem, że Pani Monika robi co może, ona była świadoma, że kotek nie może wychodzić, ale jej ojciec nie zamknął tarasu i wyskoczył. Po co uciekł, miał swój dom, dlaczego one nie zdają sobie sprawy na co się skazują....
Wiem, że w lecznicy Canfelis jest na stronie ogłoszenie, koło Biedronki też...

malinka1

 
Posty: 1151
Od: Czw cze 28, 2007 8:27
Lokalizacja: Radom

Post » Wto sie 09, 2016 17:18 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

i nic?
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Czw sie 11, 2016 21:08 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

Rozmawiałam z p.Moniką, niestety nie znaleźli kotka. Twierdzi, że szukają, pytają, śledzi ogłoszenie...nie wiem...wiem, że nie można zaprzestać, bo wszystko może się zdarzyć. Ciągle ponawiam na fb.

malinka1

 
Posty: 1151
Od: Czw cze 28, 2007 8:27
Lokalizacja: Radom

Post » Sob sie 20, 2016 22:23 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

Kotek nadal się nie znalazł..... już dwa miesiące.

malinka1

 
Posty: 1151
Od: Czw cze 28, 2007 8:27
Lokalizacja: Radom

Post » Pon sie 22, 2016 14:46 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

ech, a zima coraz bliżej.
- a opiekunka do skrzynek sąsiadom powrzucała ulotki tj pisałam na 1 str?
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Śro sie 24, 2016 7:57 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

Mówiła, że tak, że wszyscy sąsiedzi wiedzą i mają zdjęcia.

malinka1

 
Posty: 1151
Od: Czw cze 28, 2007 8:27
Lokalizacja: Radom

Post » Śro sie 24, 2016 11:51 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

Jak nie sprawdzisz sama, to się nie dowiesz. :(
Ludzie opowiadają różne rzeczy, żeby postawić się w dobrym świetle.
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Śro sie 24, 2016 13:02 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

Agneska pisze:Jak nie sprawdzisz sama, to się nie dowiesz. :(
Ludzie opowiadają różne rzeczy, żeby postawić się w dobrym świetle.

Zgadza się. Sama teraz szukam kota. Dopiero wizyta na miejscu ujawnila zero ogłoszeń. Do tych co przyznawano sie to były nasze, wywieszone przez innych forumowiczów.
Sama, ze swej strony, możesz przygotowane ulotki i ogłoszenia wysłać do lecznic w Warszawie. Każdej dużej jaka jest (całodobowe, znane i takie tam) a w okolicy to już obowiązkowo. Krótko napisać o faktach i żebrać o wydruk i wywieszenie oraz umieszczenie na stronie.Trzeba mieć nadzieję ,że lecznice umieszczą na tablicach .

Poproś w tytule o pomoc w rozwieszeniach miaukowiczów. Zapytaj o karmicieli.
Zadzwoń do najbliższego UM do dz.Środowiska i zapytaj o karmicieli z tej okolicy. Może znają. Oraz o kontakt z nimi. Poproś o umieszczenie ogłoszenia w urzedzie i na ich stronie. Zadzwoń do EkoPatrolu i SM w Warszawie z pytaniem czy z tych okolic nie wywieziono kota na Paluch. To są info, które można znaleźć w necie.
A potem trzeba czekac, wznawiać, pisac do DS...By sie nie poddał.Koty nawet po wielu dniach, tygodniach znajduja się.
Oni planowali zabezpieczyć taras? A przejściowo choćby drzwi i okna?
Popros na FB kontakt do karmicieli. Wklej plakaty by ew ktos mógł pobrać i wywiesić.
Kciuki :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt sie 26, 2016 8:12 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

W canfelisie mowilam, ze wisi ogloszenie.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84533
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob sie 27, 2016 0:45 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

najgorsze, ze malinka1 nie z w-wy :(

moze mlody polecial dalej, na mapie za zabudowa jednorodzinna ul.Juranda sa pola, m9ze pocwalowal dalej?

podaj linka do fb.
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Sob sie 27, 2016 6:47 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

no rezczywisacie jest t otakie miejsce, gdzie sporo domkow i troche pol :( Zreszta koty sie przemieszczaja daleko :(
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84533
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Nie sie 28, 2016 12:29 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

ano wlasnie, wiec szukanie tylko wsrod najblizszych sasiadow moze nie przyniesc zadnych efektow. :(
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Pon wrz 12, 2016 15:13 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

https://www.facebook.com/groups/Zaginio ... nref=story
link na fb. Oglądałam wiele pingwinków znalezionych ale to nie on. Nie mieszkam w Warszawie ale robię co mogę. Kontaktuję się z osobą, która adoptowała ode mnie tego kotka, sprawdzamy każdą informację.

malinka1

 
Posty: 1151
Od: Czw cze 28, 2007 8:27
Lokalizacja: Radom

Post » Pon wrz 12, 2016 15:22 Re: Zginął kotek Warszawa-Białołęka!

malinka1 pisze:https://www.facebook.com/groups/ZaginioneWarszawa/permalink/1019579068160412/?pnref=story
link na fb. Oglądałam wiele pingwinków znalezionych ale to nie on. Nie mieszkam w Warszawie ale robię co mogę. Kontaktuję się z osobą, która adoptowała ode mnie tego kotka, sprawdzamy każdą informację.

Szukasz karmicieli ? Kilka postó dalej podpowiadałam jak i gdzie ich szukać. Możesz w tytule poprosić.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 214 gości