W karton.Julka FIP ['] Julek w DS, Milka z Franią razem w DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 16, 2016 21:20 Re: W karton i na Marmurową. Malutkie 4 chore parchlaczki.

Anna61 pisze:Obrazek

Obrazek


Co za bystre oczka i uszka!

:1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie lip 17, 2016 7:55 Re: W karton i na Marmurową. Malutkie 4 chore parchlaczki.

KociaMama44 pisze:
Anna61 pisze:Obrazek

Obrazek


Co za bystre oczka i uszka! :1luvu:


Biedulek tak bardzo chciałby do człowieka, a ja mam tylko 2 ręce. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie lip 17, 2016 10:32 Re: W karton i na Marmurową. Malutkie 4 chore parchlaczki.

Anna61 pisze:
Biedulek tak bardzo chciałby do człowieka, a ja mam tylko 2 ręce. :(


Ale za to serce przeogromne. :1luvu: :201461
Ciągle jeszcze istnieją anioły. Nie mają wprawdzie ładnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie.
Phil Bosmans

nermal

 
Posty: 52
Od: Wto sty 01, 2013 1:51

Post » Nie lip 17, 2016 20:27 Re: W karton i na Marmurową. Malutkie 4 chore parchlaczki.

nermal pisze:
Anna61 pisze:
Biedulek tak bardzo chciałby do człowieka, a ja mam tylko 2 ręce. :(


Ale za to serce przeogromne. :1luvu: :201461

Takie już widać moja karma, :wink: a i cóż winne te kociaczki, że przyszły na świat niechciane, niekochane i niepotrzebne nikomu?
Nic nie są temu winne a i zasługują na dobre życie, dom, opiekę jak i ręce do miziania. :201461
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon lip 18, 2016 20:14 Re: W karton i na Marmurową. Malutkie 4 chore parchlaczki.

annakk pisze:zdefiniowalam przelew

Za to wsparcie zamówiłam dzieciaczkom jedzonko i żwirek,
dzisiaj dotarło zamówienie, bardzo dziękujemy.
:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Ta biało czarna dziewczynka ma największe skórne zmiany na pyszczku i łapeczkach i w innych miejscach.
Obrazek Obrazek Obrazek

Trikolorka też ma na pyszczku i łapeczkach
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon lip 18, 2016 20:31 Re: W karton i na Marmurową. Malutkie 4 chore parchlaczki.

Jakie małe kocie bidulci... :-(
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lip 18, 2016 21:08 Re: W karton i na Marmurową. Malutkie 4 chore parchlaczki.

:201461 :201461 :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto lip 19, 2016 8:45 Re: W karton i na Marmurową. Malutkie 4 chore parchlaczki.

KociaMama44 pisze:Jakie małe kocie bidulci... :-(

Już zrobiły się okrąglusie i puchate, najważniejsze, że apetyty im dopisują. :D
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 19, 2016 10:51 Re: W karton i na Marmurową. Malutkie 4 chore parchlaczki.

Anna61 pisze:
KociaMama44 pisze:Jakie małe kocie bidulci... :-(

Już zrobiły się okrąglusie i puchate, najważniejsze, że apetyty im dopisują. :D

Jesteś ekspertem od robienia kotkom okrąglutkich brzuszków :-)!
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto lip 19, 2016 14:15 Re: W karton i na Marmurową. Malutkie 4 chore parchlaczki.

KociaMama44 pisze:Jesteś ekspertem od robienia kotkom okrąglutkich brzuszków :-)!

Ale to też zasługa kochanych cioć :1luvu: :aniolek: :1luvu: które wspierają kotecki. :D
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lip 20, 2016 8:51 Re: W karton i na Marmurową(schron) Malutkie 4 chore parchla

Dzisiaj jedziemy na wizytę do lecznicy.
Ogólnie są w dobrej formie ale zmiany skórne postępują a wyników jeszcze nie ma jak wczoraj byłam w lecznicy tylko po leki.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lip 20, 2016 9:27 Re: W karton i na Marmurową(schron) Malutkie 4 chore parchla

A weci nie proponują szczepionki? Wyników zeskrobin pewnie jeszcze nie ma, ale zdecydowanie najczęściej grzybem jest Microsporum.
Może wiek albo ogólny stan zdrowia są przeciwwskazaniem?

annakk

 
Posty: 459
Od: Pt gru 07, 2012 23:04

Post » Śro lip 20, 2016 12:37 Re: W karton i na Marmurową(schron) Malutkie 4 chore parchla

annakk pisze:A weci nie proponują szczepionki? Wyników zeskrobin pewnie jeszcze nie ma, ale zdecydowanie najczęściej grzybem jest Microsporum.
Może wiek albo ogólny stan zdrowia są przeciwwskazaniem?

Właśnie przyjechałam z lecznicy i wyników jeszcze nie ma, ale to albo Microsporum canis lub Tricho-
phyton mentagrophytes i w zależności jaki to będzie rodzaj grzyba, zostanie zastosowane leczenie, ale oby to był Microsporum canis.
Kocięta ogólnie już bez zmian osłuchowych oprócz tej dziewczynki białoczarnej u której osłuchowo jest trochę zmian i dalej ma duże węzły chłonne.
Do tego ona ma najwięcej zmian grzybiczych aż ze strupkami i zaczerwienieniem, wygląda nieciekawie bidula i ona musi antybiotyk jeszcze przez 4 dni czyli 2 dni dłużej niż pozostała trójka.


Wczoraj przyszły 2 paczki od cioci marivel :1luvu: :1luvu: :1luvu: za którą serdecznie dziękujemy bo nie musimy się martwić o jedzonka przez jakiś czas.
Obrazek

Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Śro lip 20, 2016 13:20 przez Anna61, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice


Post » Śro lip 20, 2016 20:02 Re: W karton i na Marmurową(schron) Malutkie 4 chore parchla

Kociaczki już po podaniu lekarstw i umyciu szamponem na grzyba.
Nawet nie chcę myśleć, że to może przenieść się na moje stado bo to byłaby katastrofa. :strach: :strach: :strach:

Obrazek Obrazek

Tutaj chciałam zrobić zdjęcie tej białoczarnej najbardziej chorej dzidzi, ale czarnuszek nie dał, bo jego w kadr miałam wziąć i zawsze pierwszy wszędzie.
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, elmas, Google [Bot], kuba93l i 299 gości