Zazdrosny kot?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 13, 2016 4:19 Zazdrosny kot?

Ręce mi właśnie opadły...
Moja kotka od czasu sterylizacji nie sika nigdy poza kuwetą. Ostatnio jednak zaczęła po wizytach mojego chłopaka. Ilekroć on wyjdzie, ja mam mokrą pościel. Nie mam pojęcia, co mogę zrobić. Ani nie wyrzucę kota ani nie zerwę z chłopakiem. Dodam, że ogólnie bardzo się lubią, więc nie wiem o co jej chodzi...

Dita11

 
Posty: 2
Od: Śro lip 13, 2016 4:12

Post » Śro lip 13, 2016 10:18 Re: Zazdrosny kot?

Dita11 pisze:Ręce mi właśnie opadły...
Moja kotka od czasu sterylizacji nie sika nigdy poza kuwetą. Ostatnio jednak zaczęła po wizytach mojego chłopaka. Ilekroć on wyjdzie, ja mam mokrą pościel. Nie mam pojęcia, co mogę zrobić. Ani nie wyrzucę kota ani nie zerwę z chłopakiem. Dodam, że ogólnie bardzo się lubią, więc nie wiem o co jej chodzi...


No chyba rzeczywiście to zazdrość. Dopieszczaj kota w obecności chłopaka, żeby nie czuł, że jest w tym momencie na drugim planie.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro lip 13, 2016 14:07 Re: Zazdrosny kot?

Sama nie wiem, może stres? Może kot widzi, że nie poświęcasz mu wystarczająco uwagi, jeśli robiłas to dotychczas? Głaszcz kota w obecnosci chłopaka
Mrusia

Zorka

Avatar użytkownika
 
Posty: 153
Od: Pon lis 30, 2015 17:35

Post » Pt sie 26, 2016 6:35 Re: Zazdrosny kot?

a może prościej byłoby iść do veta i zrobić jej badanie moczu

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ArnoldHat i 562 gości